Widzew Łódź

1

Chrobry Głogów

1

• Koniec spotkania! Widzew żegna się z Byczyną i swoją publicznością remisem z Chrobrym Głogów, kończąc w "9".

• Jeszcze okazja dla Widzewa. Strzelał Rozwandowicz, ale nie ma gola

• Z rzutu wolnego Janiec uderzył prosto w mur.

• Żółta kartka dla Byrtka

• Bartosz Brodziński wchodzi w miejsce Kasperkiewicza

• Pięć minut doliczone do drugiej połowy. Było sporo przerw w grze

• Widzew kończy w "9"! Ostry faul Mrozińskiego i od razu czerwona kartka!

• Jeszcze próba Nishiego, ale strzał po rykoszecie wyłapał Janicki.

• "Kto nie skacze, ten za Cackiem" - po raz kolejny skandują kibice Widzewa.

• Zółta kartka dla Samca za brutalny faul.

• Goście w ostatnich minutach nie kwapią się do zadania osłabionemu Widzewowi decydującego ciosu.

• Kolejna zmiana. Ostatnia w ekipie gości. Zając w miejsce Szopy.

• Żółta kartka dla Szopy, który faulował Rybickiego.

• Bardzo dobre zachowanie Batrovicia, który sprytnie minął obrońcę i celnie uderzył.

• Gooool! Grający w "10" Widzew wyrównuje stan spotkania!

• Zmiana w ekipie gości. Za kontuzjowanego Ziemniaka wchodzi Pisarczuk

• Rzut rożny dla Widzewa po akcji Jańca

• W miejsce Zgardy wchodzi Janiec

• Zółta kartka dla Zgardy za faul

• Dośrodkowanie w pole karny Zgardy, Batrović uderza jednak niecelnie.

• Rzut rożny dla Widzewa. Dośrodkowanie, ale Widzew nie był w stanie wykorzystać zamieszania w pole karne

• Zmiana w Chrobrym. Michalec w miejsce Gąsiora

• Druga żółta kartka dla Kwieka i Widzew kończy mecz w "10". W starciu ucierpiał bramkarz gości.

• Niezła okazja Wrzesińskiego, ale uderzył piłkę ponad bramką.

• Sporo fauli na początku drugiej połowy. Na razie mało składnej gry.

• W ataku Chrobry, ale Kasperkiewicz z Mrozińskim powstrzymali rywali.

• Oba zespoły bez zmian w składach.

• Początek drugiej połowy. Gramy!

• Koniec pierwszej połowy w Byczynie. Chorbry prowadzi do przerwy 1:0!

• Chrobry wychodził z kontrą, ale sędzia odgwizdał przewinienie piłkarza Widzewa. Można było zastosować przywilej korzyści.

• Z rzutu wolnego w pole karne wrzucił piłkę Rybicki, ale wybili ją obrońcy.

• Kontrowersyjna sytuacja. Jeden z zawodników Chrobrego leżąc na ziemi zagrał piłkę ręką, ale to Batrović dostał żółtą kartkę za faul chwilę później.

• Janicki ratuje Chrobrego po akcji Widzewa! Nogą musnął piłkę Wrzesiński, ale bramkarz głogowian był na posterunku

• Przebojowa akcja Rybickiego, który wszedł w pole karne, ale odegrał piłkę zupełnie do nikogo.

• Ależ okazja Widzewa! Kwiek trafia w poprzeczkę! Brakuje szczęścia łodzianom.

• Okazja dla Widzewa, ale Mroziński uderzył niecelnie.

• Okazja dla Widzewa, ale Wrzesiński przeniósł piłkę nad bramką.

• Zaostrzyła się gra. Sędzia co chwilę przerywa mecz gwizdkiem.

• To Widzew atakował, ale zmarnowane okazje się zemściły. Czy łodzianie zdołają jeszcze odpowiedzieć?

• Gooool! Bramka dla Chrobrego! Strzałem w okienko popisał się Piotrowski!

• Od bramki zacznie Krakowiak. Zagranie daleko i strata piłki.

• Było groźnie po stracie widzewiaków. Wszystko zażegnał jednak przytomnym wyjściem z bramki Krakowiak.

• Widzew cały czas stara się atakować, ale niewiele z tego wynika. To jednak gospodarze cały czas prowadzą grę

• Kolejna świetna okazja dla Widzewa! Kwiek zagrał do Nishiego, a ten z kilku metrów posłał piłkę... nad poprzeczką! To powinien być gol!

• Batrović próbuje znaleźć swoją szansę. Ładnie minął rywala, ale uderzył tym razem fatalnie.

• Ależ okazja Widzewa. Kwiek zagrał do Batrovicia, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale uderzył prosto w niego! A wystarczyło lekko podnieść piłkę!

• Batrović oddał strzał na bramkę, ale niecelnie.

• Żółta kartka dla Kwieka za faul od tyłu.

• Rzut rożny dla Widzewa. Nikt nie doszedł jednak do dośrodkowanej w pole karne piłki.

• Szarżował na bramkę Gąsior, ale Mroziński bez problemu odebrał mu piłkę.

• Pierwsze minuty dla Widzewa, który dłużej utrzymuje się przy piłce na połowie rywali.

• Nieudany strzał Rybińskiego i piłka poszybowała nad bramką Chrobrego.

• Wrzutka w pole karne w kierunku Batrovicia, ale osamotniony zawodnik Widzewa nie był w stanie nic wskórać.

• Pierwszy gwizdek sędziego i ostatni mecz 1 ligi w Byczynie rozpoczęty!

• Rezerwowi Chrobrego: Mariusz Rzepecki, Jakub Kiełb, Michał Michalec, Tomasz Zając i Robert Pisarczuk

• Rezerwowi Widzewa: Matko Perdijić, Mateusz Janiec, Marcin Kozłowski, Krystian Nowak i Bartosz Brodziński

• Witamy w relacji na żywo z Byczyny, gdzie pewny już spadku Widzew Łódź podejmuje nie grający już również o nic zespół Chrobrego Głogów. Czy łodzianie z twarzą pożegnają się z 1 ligą? Przekonamy się już niedługo.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA WIDZEW ŁÓDŹ - CHROBRY GŁOGÓW

Widzew Łódź - Wigry Suwałki 2:2

Ostatni mecz w tym sezonie na "własnym" stadionie w Byczynie zagrają piłkarze Widzewa, którzy żegnają się z 1. ligą. Łodzianie w ubiegłym tygodniu z powodu kłopotów finansowych nie pojechali na swój mecz do Lubina, zatem na ten moment do piętnastego miejsca tracą już osiem punktów i nie mają szans by odrobić te straty.

Widzew zagra z Chrobrym, który nie przegrał od czterech meczów. Głogowianie zajmują dwunaste miejsce i mogą być pewni utrzymania.