Zaloguj się

1. liga

Galeria

Terminarz 1. ligi

20. kolejka
sobota, 05 marca
  Herb klubu Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Bytovia Bytów – : – Rozwój Katowice

Rozwój Katowice

Herb klubu Rozwój Katowice
  Herb klubu Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice – : – Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Herb klubu Sandecja Nowy Sącz
  Herb klubu Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów – : – Miedź Legnica

Miedź Legnica

Herb klubu Miedź Legnica
  Herb klubu Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki – : – GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

Herb klubu GKS Bełchatów
  Herb klubu GKS Katowice

GKS Katowice

GKS Katowice – : – Arka Gdynia

Arka Gdynia

Herb klubu Arka Gdynia
  Herb klubu Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn – : – Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Herb klubu Olimpia Grudziądz
  Herb klubu Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Wigry Suwałki – : – Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec

Herb klubu Zagłębie Sosnowiec
  Herb klubu Wisła Płock

Wisła Płock

Wisła Płock – : – MKS Kluczbork

MKS Kluczbork

Herb klubu MKS Kluczbork
  Herb klubu Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz – : – Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Herb klubu Pogoń Siedlce
21. kolejka
sobota, 12 marca
  Herb klubu Arka Gdynia

Arka Gdynia

Arka Gdynia – : – Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec

Herb klubu Zagłębie Sosnowiec
  Herb klubu Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Bytovia Bytów – : – Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Herb klubu Wigry Suwałki
  Herb klubu Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki – : – Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Herb klubu Sandecja Nowy Sącz
  Herb klubu GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów – : – Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Herb klubu Chrobry Głogów
  Herb klubu MKS Kluczbork

MKS Kluczbork

MKS Kluczbork – : – GKS Katowice

GKS Katowice

Herb klubu GKS Katowice
  Herb klubu Miedź Legnica

Miedź Legnica

Miedź Legnica – : – Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Herb klubu Zawisza Bydgoszcz
  Herb klubu Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz – : – Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Herb klubu Chojniczanka Chojnice
  Herb klubu Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce – : – Wisła Płock

Wisła Płock

Herb klubu Wisła Płock
  Herb klubu Rozwój Katowice

Rozwój Katowice

Rozwój Katowice – : – Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Herb klubu Stomil Olsztyn
22. kolejka
sobota, 19 marca
  Herb klubu Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice – : – Rozwój Katowice

Rozwój Katowice

Herb klubu Rozwój Katowice
  Herb klubu Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Chrobry Głogów – : – Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Herb klubu Sandecja Nowy Sącz
  Herb klubu Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki – : – Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Herb klubu Olimpia Grudziądz
  Herb klubu GKS Katowice

GKS Katowice

GKS Katowice – : – Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Herb klubu Pogoń Siedlce
  Herb klubu Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn – : – Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Herb klubu Bytovia Bytów
  Herb klubu Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Wigry Suwałki – : – Arka Gdynia

Arka Gdynia

Herb klubu Arka Gdynia
  Herb klubu Wisła Płock

Wisła Płock

Wisła Płock – : – Miedź Legnica

Miedź Legnica

Herb klubu Miedź Legnica
  Herb klubu Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec – : – MKS Kluczbork

MKS Kluczbork

Herb klubu MKS Kluczbork
  Herb klubu Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz – : – GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

Herb klubu GKS Bełchatów
23. kolejka
sobota, 26 marca
  Herb klubu Bytovia Bytów

Bytovia Bytów

Bytovia Bytów – : – Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Herb klubu Chojniczanka Chojnice
  Herb klubu GKS Bełchatów

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów – : – Wisła Płock

Wisła Płock

Herb klubu Wisła Płock
  Herb klubu MKS Kluczbork

MKS Kluczbork

MKS Kluczbork – : – Arka Gdynia

Arka Gdynia

Herb klubu Arka Gdynia
  Herb klubu Miedź Legnica

Miedź Legnica

Miedź Legnica – : – GKS Katowice

GKS Katowice

Herb klubu GKS Katowice
  Herb klubu Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz – : – Chrobry Głogów

Chrobry Głogów

Herb klubu Chrobry Głogów
  Herb klubu Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce

Pogoń Siedlce – : – Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec

Herb klubu Zagłębie Sosnowiec
  Herb klubu Rozwój Katowice

Rozwój Katowice

Rozwój Katowice – : – Dolcan Ząbki

Dolcan Ząbki

Herb klubu Dolcan Ząbki
  Herb klubu Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz – : – Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz

Herb klubu Zawisza Bydgoszcz
  Herb klubu Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn – : – Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Herb klubu Wigry Suwałki

Tabela 1. ligi

Lp Drużyna Mecze Punkty Z. R. P. Bramki

MB

  Awans do Ekstraklasy   Baraż o utrzymanie w 1. lidze   Spadek do 2. ligi
1 Wisła Płock 19 37 12 1 6 30–20
2 Arka Gdynia 19 36 10 6 3 34–23
3 Zagłębie Sosnowiec 19 33 10 3 6 33–30
4 Zawisza Bydgoszcz 19 31 9 4 6 37–27

MB

5 Stomil Olsztyn 19 31 9 4 6 22–22

MB

6 Dolcan Ząbki 19 30 8 6 5 37–22
7 Chrobry Głogów 19 28 8 4 7 23–17
8 GKS Katowice 19 27 8 3 8 25–20

MB

9 GKS Bełchatów 19 27 7 6 6 19–20

MB

10 Chojniczanka Chojnice 19 26 8 2 9 24–30

MB

11 Miedź Legnica 19 26 7 5 7 27–27

MB

12 Bytovia Bytów 19 24 5 9 5 27–28
13 Pogoń Siedlce 19 23 6 5 8 19–29
14 MKS Kluczbork 19 21 5 6 8 20–33

MB

15 Sandecja Nowy Sącz 19 21 5 6 8 25–29

MB

16 Wigry Suwałki 19 21 6 3 10 22–20

MB

17 Rozwój Katowice 19 17 5 2 12 18–32
18 Olimpia Grudziądz 19 14 3 5 11 15–28

Mecze bezpośrednie

Zawisza Bydgoszcz

Zawisza Bydgoszcz 3 : 0 Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn

Tabela meczów bezpośrednich

Lp Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Br.
1 Zawisza Bydgoszcz 1 3 1 0 0 3–0
2 Stomil Olsztyn 1 0 0 0 1 0–3

Mecze bezpośrednie

GKS Bełchatów

GKS Bełchatów 1 : 2 GKS Katowice

GKS Katowice

Tabela meczów bezpośrednich

Lp Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Br.
1 GKS Katowice 1 3 1 0 0 2–1
2 GKS Bełchatów 1 0 0 0 1 1–2

Mecze bezpośrednie

Miedź Legnica

Miedź Legnica 2 : 2 Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Miedź Legnica

Miedź Legnica

Tabela meczów bezpośrednich

Lp Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Br.
1 Chojniczanka Chojnice 2 4 1 1 0 3–2
2 Miedź Legnica 2 1 0 1 1 2–3

Mecze bezpośrednie

MKS Kluczbork

MKS Kluczbork 1 : 1 Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz 1 : 2 MKS Kluczbork

MKS Kluczbork

Sandecja Nowy Sącz

Sandecja Nowy Sącz 1 : 0 Wigry Suwałki

Wigry Suwałki

Tabela meczów bezpośrednich

Lp Drużyna M. Pkt. Z. R. P. Br.
1 MKS Kluczbork 2 4 1 1 0 3–2
2 Sandecja Nowy Sącz 2 3 1 0 1 2–2
3 Wigry Suwałki 2 1 0 1 1 1–2

Skróty meczów

Wideo

  • « Poprzednia
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Następna »

Najpopularniejsze

Pobierz bezpłatne aplikacje
Ekstraklasa.net




Wersja na telefon
© Polska Press Sp. z o.o.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie.
Jesteś zainteresowany ich kupnem? Prawa autorskie, kup treści »
Serwis należy do Polska Press Grupy i nie jest powiązany ze spółką Ekstraklasa S.A.

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.