• To koniec relacji z tego meczu- za spędzony czas dziękuje Michał Kopciński.

• Koniec spotkania! Niespodzianka w Gdyni. Arka-GKS 1:2!

• Strzał Kuklisa z rzutu wolnego pewnie broni golkiper "GieKSy".

• Jedna z ostatnich szans dla Arki-rzut wolny z 25 metrów.

• Spotkanie zostaje przedłużone o 6 minut.

• Strzał głową Jarzębowskiego przechodzi wysoko nad bramką rywali.

• Rzut wolny dla Arki- katowiczanie się bronią.

• Zawodnicy GKS-u raz po raz wychodzą z groźnymi kontratakami-zawodnicy Arki postawili wszystko na jedną kartę.

• Mecz został wznowiony.

• Sędzia przerywa mecz z powody chmury dymu spowodowanej odpaleniem rac przez kibiców Arki. Szykuje się kilka minut przerwy.

• Ostatnia zmiana w drużynie z Gdyni. Brodziński za Krajanowskiego.

• Żółty kartonik dla Farkasa za powstrzymanie kontry rywali.

• Piłka w siatce po strzale Kowalczyka- zawodnik GKS-u był jednak na pozycji spalonej.

• Zmiana również w drużynie Arki- w miejsce Szwocha Czoska.

• Zmiana w drużynie gości- za Pietronia Sobotka.

• Próba wymuszenia rzutu karnego przez jednego z zawodników gospodarzy- gwizdek sędziego milczy.

• Szybka kontra gości- z prawej strony dośrodkowywał Farkas- piłka trafiła do niepilnowanego Pietronia,który uderza jednak niecelnie.

• Arka przystąpiła do szturmu i okupuje pole karne katowiczan- póki co nic z tego nie wynika.

• Mocny strzał z 25 metrów Radzewicza- Sabela pewnie broni.

• Błąd Sobieraja, który podaje do ... Pitrego- snajper GKS-u znalazł się w sytuacji sam na sam i nie miał problemu z pokonaniem bramkarza gospodarzy. Katowiczanie znów na prowadzeniu.

• Goool!Pitry!!!

• Żółta kartka dla Jarzębowskiego za uderzenie w twarz nogą Pitrego.

• Żółty kartonik- ukarany Chwalibogowski

• Głupia strata obrońców GKS-u- piłkę przejął Kuklis,który po przebiegnięciu kilkunastu metrów oddał celny strzał z 16 metrów. Sabela był bez szans.

• Mamy wyrównanie ! Kuklis!

• Uraz Kamińskiego-na boisku pojawili się fizjoterapeuci GKS-u.

• Dobry strzał z 20 metrów Krajanowskiego- piłka przechodzi centymetry nad poprzeczką bramki katowiczan.

• Pierwszy strzał w drugiej połowie. Niecelnie uderzał Farkas.

• Od 46 minuty Arka gra z jedną zmianą- za Górskiego wszedł Radzewicz.

• Druga połowa rozpoczęta.

• Koniec I połowy- po 45 minutach mamy niespodziankę. Arka Gdynia-GKS Katowice 0:1.

• Zablokowane uderzenie z dystansu Sobieraja.

• Dobry rajd lewą stroną boiska Pitrego- piłka po jego dośrodkowaniu trafia pod nogi Kowalczyka,który nie ma problemów ze skierowaniem jej do pustej bramki.

• 0-1!Arkadiusz Kowalczyk!!

• Kolejny nieudany strzał z dystansu-tym razem próbował Pitry.

• Pierwsza próba strzału od dawna.Uderzenie Kowalczyka z 30 metrów bardzo niecelne.

• Ciężko pisać coś pozytywnego o tym meczu- z boiska wieje nudą.

• Cały czas na boisku mamy dużo chaosu- akcje są mało składne, żadna z drużyn nie potrafić przeprowadzić składnej akcji.

• Zawodnicy Gieksy powoli dochodzą do głosu- ich akcje są coraz bardziej składne- widać,że coraz lepiej czują się na boisku w Gdyni.

• Kontuzja Rakelsa- w jego miejsce Kowalczyk.

• Dobry drybling Górskiego w polu karnym-w ostatniej chwili obrońcy katowiczan wybijają piłkę spod nóg zawodnika Arki.

• Szansa dla GKS-u. Prostopadłe podanie do Rakelsa- ten w sytuacji sam na sam przegrywa pojedynek z bramkarzem gospodarzy.

• Ekipa z Katowic w dniu dzisiejszym nastawiona jest wyraźnie na szybkie kontry- póki co próby takich akcji są kompletnie nieudane.

• Zablokowane uderzenie Krajanowskiego z 25 metrów.

• Próba uderzenia z dystansu Tomasika- piłka przechodzi obok prawego słupka bramki Sabeli.

• Na razie widać optyczną przewagę Arki- nie stwarza jednak ona sytuacji podbramkowych.

• Próba długiego podania do Rakelsa- Łotysz na spalonym.

• Kolejna, tym razem nieudana, próba akcji gospodarzy. Od bramki rozpocznie bramkarz GKS-u.

• Sprytne rozegranie rzutu rożnego-piłka znalazła się na 16 metrze, gdzie uderzał Kuklis. Jego strzał z najwyższym trudem na rzut rożny sparował Sabela.

• Pierwszy korner dla gdynian.

• Na razie spokój na boisku- próba rozgrywania ataku pozycyjnego przez obie drużyny.

• Nad stadionem w Gdyni zaczął padać rzęsisty śnieg.

• Pierwszy gwizdek arbitra.

• Spotkanie(wg komentatorów Orange Sport) obserwuje 4-5 tysięcy kibiców.

• Arka zagra w żółto-niebieskich strojach, GKS na zielono.

• Oba zespoły już za chwilę pojawią się na murawie, by rozpocząć to spotkanie.

• W dzisiejszym meczu w drużynie gości nie zagra kapitan zespołu- Adrian Napierała. Trener Rafał Górak w rozmowie z Orange Sport stwierdził jednak, że zespół zagra taktyką, która spowoduje, iż brak tego zawodnika będzie niewidoczny.

• Faworytem dzisiejszego meczu są gospodarze- katowiczanie jednak nie zamierzają tanio sprzedać skóry- zapowiada się ciekawe spotkanie.

• - Trzeba przyznać, że katowiczanie to nieobliczalna drużyna. Ma finansowe kłopoty, przegrali dwa ostatnie mecze z rzędu, ale wcale nie są tacy słabi. Do tego mają w ataku groźnego Przemysława Pitrego. Jednak w sobotę, taką mam nadzieję, to my będziemy strzelać bramki - mówił przed tym meczem Tomasz Jarzębowski.

• Na dzisiejsze spotkanie Arka przygotowała promocyjne ceny biletów. "Nowi" kibice, którzy po raz pierwszy zakładają profil kibica mogli zakupić bilet za symboliczną złotówkę, a studenci z 50% zniżką. Frekwencja powinna dziś dopisać, choć aura nie do końca sprzyja...

• W Gdyni mają być też dziś kibice GKS Katowice. Po meczu zapraszamy do oglądania galerii zdjęć! Na pewno zobaczycie w serwisie Ekstraklasa.net sporo fotek z trybun!

• Znamy już składy obu zespołów. W bramce Arki znów Michał Szromnik, który popełniał ostatnio sporo błędów.

• Witamy z Gdyni, gdzie czekamy dziś na sporą dawkę emocji. Kibice Arki, zapowiedzieli szczególną mobilizację na mecz z GieKSą. Czy wyjątkowa oprawa i wsparcie dużej ilości kibiców pomoże żółto-niebieskim w zdobyciu 3 punktów?