• Trzy minuty zostały doliczone do regulaminowego czasu gry.

• Abbott bliski wygrania główki i kolejnego gola.

• Wojowski za Bożoka.

• Okazja dla Miedzi. Kakoko z wolnego, kończy Midzierki, ale obok bramki.

• 'Dwa do zera to za mało, by kibiców radowało" - skandują kibice Arki.

• No i mamy po meczu. Dośrodkowanie z lewej strony kończy golem Abbott. Tymczasem Siemaszko schodzi, wchodzi Mosiejko.

• GOOOOOOL! 2:0. ABBOTT!

• Ostatnia roszada w Miedzi. Debiutant Sabala za Daniela.

• Kartka dla Siemaszki.

• CIERPKA! Bardzo ładne uderzenie z dystansu! Piłka mija bramkę, choć nieznacznie. To mogło być 1:1!

• Niecelny strzał Łukasiewicza. Generalnie jednak Arka kontroluje mecz.

• Co za szansę zmarnował Abbott! Świetnie wypracował mu ją Siemaszko, który zatańczył z piłką a potem podał na wolne pole...

• Nieźle Arka rozegrała akcję prawą stroną. Zwieńczył ją celnym uderzeniem Nalepa.

• Kakoko za Łuszkiewicza. To druga zmiana w Miedzi.

• Niemal 3,5 tys. widzów ogląda to spotkanie z trybun w Gdyni.

• Fatalnie Arka zmarnowala okazję na kontratak. Fatalnie! Przez Nalepę, który źle podał. Po czasie kartkę za tą akcję dostał Stasiak. Faulował, a sędzia zastosował przywilej korzyści.

• Marcus! Najpierw w prosty sposób stracił piłkę, uratował ją jednak Abbott, oddał właśnie Brazylijczykowi i ten kopnął. Był róg, mogła być bramka. Za lekkie uderzenie.

• Żólta kartka dla Telichowskiego. Za odepchnięcie Marcusa.

• Bożok znowu szukał dośrodkowaniem Abbota. Tym razem nie jego nogi, a głowy. Nieskutecznie.

• Uciekł Bartczakowi Bożok. Płasko podał w pole karne do Abbota. Ten uderzył i jego próba została zablokowana. Rożny.

• Miedź ma kłopoty z przedarciem się przez środek pola. Kto by nie ruszył, to jest i tak zatrzymany.

• Ślusarski nie oddał dzisiaj żadnego celnego strzału. Co innego w Białej Podlaskiej... :)

• Od środka drugą połowę rozpoczęła Miedź..

• Labukas za Ślusarskiego.

• Koniec pierwszej połowy, przeciętnej połowy zaznaczmy. Arka prowadzi po golu Siemaszki. Wracamy za kwadrans.

• Została minuta do przerwy.

• Miedź na razie nie umie odpowiedzieć na gola Arki. W ogóle to w pierwszej połowie nie zrobiła jeszcze żadnej interesującej akcji.

• Kibice Arki od teraz buczą na Daniela.

• Co za przedziwna sytuacja. Daniel tak mocno odepchnął Sochę, że ten przeleciał przez bandę reklamową. Sędzia faulu się nie dopatrzył.

• No i Arka na prowadzeniu. Jak do tego doszło? Po rożnym piłka spadła pod nogę Siemaszki, ten od razu kopnął i to na tyle mocno, że przełamał ręce bramkarza

• GOOOOOOOOL! 1:0! Siemaszko

• Daniel dośrodkował na pierwszego obrońcę Arki. Czyli za słabo. Nie ma na razie fajerwerków w Gdyni.

• Będzie korner dla Miedzi, dzięki akcji Daniela z Łobodzińskim.

• Wreszcie było ciekawie! Po rzucie rożnym w pole karnym wrzucił Warcholak. Wyskoczył Siemaszko, ale jego strzał głową o dwa metry minął bramkę.

• Gancarczyk przemknął z piłką do środka. Jego strzał został jednak przyblokowany. Jalocha spokojnie go wyłapał.

• Marcus znalazł sobie trochę miejsca, lecz uderzył niecelnie.

• Nalepa szukał podaniem Abbotta. Bez powodzenia.

• Na stadionie trzy lub cztery tysiące widzów.

• Kwadrans za nami. Bez goli i emocji.

• Po rzucie rożnym i zamieszaniu, którego z niego wynikło, do podania ruszył Siemaszko. Złapano go na spalonym.

• Zupełnie nieudana próba Łobodzińskiego. Kopnął w aut.

• Przed rozpoczęciem murawa dostała dość solidnie zroszona. Być może dlatego piłkarze obu zespołów tak często się ślizgają.

• Na razie gra toczy się w środku pola.

• "Nie dla imigrantów" - taki transparent wywiesili kibice Arki w swoim młynie. Teraz śpiewają: "J... islam".

• Z wolnego dośrodkowywał Bożok. Do nikogo. Piłka w rękach Smuga.

• Pierwszy gwizdek w meczu. Zaczęła Arka.

• Obie drużyny wyszły na boisko. Arka tradycyjnie na żółto-niebiesko, Miedź na czerwono.

• Jeszcze dzisiaj nie zadebiutuje w Miedzi Marquitos. Hiszpan w przeszłości strzelał gole Realowi Madryt i Barcelonie, grał również w reprezentacji młodzieżowej i w Villarreal.

• Miedź z kolei chce podtrzymać formę. W dwóch ostatnich meczach sięgnęła po komplet punktów. W sporej mierze to zasługa nowego szkoleniowca, Ryszarda Tarasiewicza.

• Arka liczy, że tym spotkaniem przerwie niechlubną passę czterech meczów bez zwycięstwa. Liczy też na brak straconej bramki. Ostatnio traciła przynajmniej jedną, a z Zagłębiem Sosnowiec aż cztery.

• Znamy już składy obu zespołów. Niespodzianek raczej nie ma.

• Wbrew temu co sugerują linie na poniższym zdjęciu, to nie będzie mecz futbolu amerykańskiego, a klasycznej piłki nożnej.

• Witamy z Gdyni! Za niecałe 20 minut poczatek spotkania między Arką a Miedzią. Stadion Arki Gdynia

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Arka - Miedź LIVE! W Gdyni starcie drużyn z wielkimi aspiracjami.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z ostatniego meczu 8. kolejki 1. ligi, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Miedzią Legnica!