Chrobry Głogów

4

• Koniec spotkania! Pewne zwycięstwo Chrobrego w Bytowie w starciu beniaminków.

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Rezerwowy Danielak sprawdził czujność Laskowskiego, ale nie ma kolejnego gola dla Chrobrego.

• Ostatnie pięć minut przed nami.

• Uderzenie Kryszaka z rzutu wolnego, ale niecelne.

• Ostatnia zmiana w meczu. Damian Sędziak schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się na placu Jakub Chrzanowski.

• Dobra interwencja bramkarza Chrobrego, który obronił nisko lecący strzał jednego z graczy Bytovii.

• Gospodarze utrzymują się dłużej przy piłce, ale niewiele z tego wynika. Pewnie broni się Chrobry.

• Przypomnijmy, że przed dzisiejszym spotkaniem Chrobry zamykał pierwszoligową tabelę. Jeśli zgarnie w Głogowie kompletu punktów, zanotuje spory awans w tabeli.

• I kolejna zmiana, ostatnia już u gospodarzy. Mateusz Michalski za Macieja Kazimierowicza.

• Do gry wchodzi również Krzysztof Ulatowski. Zastąpi Damiana Ałdasia.

• Pół godziny do końca. Czy Bytovia będzie w stanie się jeszcze podnieść po ciężkim nokaucie?

• Karol Danielak zastępuje Piotrowskiego.

• Fenomenalnie zaczęła się ta połowa dla gości z Głogowa, którzy są blisko cennego, wyjazdowego zwycięstwa.

• GOOOOOL!!! Niesamowite, kolejne trafienie Sędziaka! 4:1 dla Chrobrego!

• Maciej Szewczyk musi opuścić plac gry. W jego miejsce wchodzi Artur Wojach.

• Do dośrodkowanie z rzutu rożnego doszedł Sędziak, który strzałem z główki wpakował piłkę do sieci.

• GOOOOOL!!! I jest kolejna bramka dla Chrobrego! Damian Sędziak!!

• Świetna parada Laskowskiego! Mogłoby być już 3:1 dla Chrobrego!

• Trener Janas zdecydował się na wprowadzenie byłego gracza m.in. Warty Poznań i Arki Gdynia. Zobaczymy, czy coś to zmieni.

• Zaczynamy drugą cześć spotkania.

• Na drugą połowę nie wyjdzie już Pietroń, którego zastąpi Wojciech Wilczyński.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie mimo wszystko niespodziewane prowadzenie Chrobrego w Bytowie. Wracamy za kwadrans.

• Zbliżamy się do końca pierwszej połowy. Piłkarze czekają już na przerwę.

• No i proszę! Była doskonała sytuacja do wyrównania, ale pomylił się Robert Hirsz!

• Mimo, że na trybunach jest niespełna 1000 kibiców, to nie mogą narzekać na nudę. Oglądaliśmy już trzy gole i prawdopodobnie to jeszcze nie koniec.

• ...i Adam Samiec.

• Sędzia musiał sypnąć kartkami. Otrzymali je Ilków-Gołąb...

• Środkowy pomocnik Bytovii wykorzystał podanie od Daniela Mąki i wpisał się na listę strzelców. Nic jeszcze nie jest w tym meczu przesądzone.

• GOOOOOL!!! Gospodarze łapią kontakt za sprawą Mariusza Kryszaka!

• Kapitalne zawody rozgrywa były zawodnik m.in. Górnika Polkowice, czy też Termaliki. Przed momentem wykorzystał świetne podanie od kolegi i drugi raz spokojnie pokonał Tomasza Laskowskiego.

• GOOOOOOL!!! Już 2:0 i znowu na listę strzelców wpisał się Piotrowski!

• Czy podopieczni Pawła Janasa znajdą receptę na dobrze grającego w defensywie Chrobrego? Jak na razie mają kłopoty z przedarciem się w pole karne Chrobrego.

• Dalej w natarciu głogowianie. Przed momentem znowu dobrze pokazał się Piotrowski, który ostatecznie zatrzymał się na jednym z obrońców.

• Od kilku minut wyraźna przewagę mieli przyjezdni, którą udokumentował Piotrowski, który nie dał szans bramkarzowi w sytuacji jeden na jednego.

• GOOOOOL!!! Chrobry na prowadzeniu! Piotrowski na 1:0!

• Znakomita interwencja Krzysztofa Bąka, który uratował Bytovią przed stratą gola.

• Wyrównany pojedynek do tej pory. Oprócz uderzenia w poprzeczkę nie było innej groźnej sytuacji.

• Urywał się napastnik Bytovii, którego nieprzepisowo zatrzymał Łukasz Bogusławski. Żółta kartka.

• Ależ szczęście gości! Michał Pietroń uderzył potężnie w poprzeczkę! Nadal bez bramek.

• Pierwsza celna próba Damiana Piotrowskiego, ale pewnie wyłapał strzał bramkarz gospodarzy.

• Badanie sił w środku boiska, na razie sporo chaosu w środkowej strefie. Czekamy na uporządkowanie gry.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy!

• Rezerwowi Chrobry: Skrzyniarz, Michał Szałek, Mateusz Szałek, Danielak, Ulatowski, Ziemniak, Chrzanowski.

• Rezerwowi Bytovia: Małkowski, Juraszek, Wilczyński, Mandrysz, Michalski, Wojach, Gołębiewski.

• Bytovia natomiast po bardzo dobrym pierwszym meczu w tym sezonie notuje obecnie co najwyżej średnie występy. W ubiegłej kolejce "Czarne wilki" zremisowały na wyjeździe z "Miedziowymi" 2:2. Jednak nie było to porywające spotkanie w wykonaniu drużyny z Bytowa, bo nawet jej trener P. Janas powiedział, że Zagłębie było piłkarsko lepsze. Ale liczy się wynik i zdobyty punkt.

• Chrobry po nieudanym początku, zaczyna wracać na właściwe tory. W ostatniej kolejce zanotował pierwsze zwycięstwo w 1. lidze z Wigrami Suwałki. Zapewne drużyna Ireneusza Mamrota będzie chciała podtrzymać dobrą passę i wygrać kolejny mecz.

• Witamy z Bytowa! Już za niespełna pół godziny rozpocznie się mecz miejscowej Bytovii z Chrobrym Głogów. Który z beniaminków 1. ligi okaże się lepszy? Zapraszamy do relacji live!