Dolcan Ząbki

4

• Koniec spotkania! Dolcan pokonał Bytovię 4:1!

• Mateusz Klichowicz został ukarany żółtą kartką.

• Janusz Surdykowski uderzał na bramkę Dolcanu, ale trafił prosto w Mateusza Kryczkę.

• Sędzia doliczył cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

• Zmiana w Dolcanie, Włodarczyk zastąpi Świerblewskiego.

• Janusz Surdykowski wygrał pojedynek główkowy i odegrał piłkę do Chomiuka, ale ten zbyt lekko uderzał na bramkę Dolcanu.

• Fatalna strata Dawida Korta w środku pola, na szczęście dla gospodarzy piłkarze Dolcanu go nie wykorzystali.

• Rezerwowy Mateusz Klichowicz stanął przed doskonałą szansą na strzelenie gola, ale piłkę w ostatniej chwili nad poprzeczkę przeniósł Mateusz Kryczka.

• Zmiana w Bytovii, Klichowicz zmienił Jakóbowskiego.

• Krzysztof Bąk zdobył honorowego gola dla swojej drużyny i głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wpakował piłkę do siatki.

• Goool! Krzysztof Bąk!!

• Zmiana w Dolcanie, za Ferugę wejdzie Cesarek.

• To jest już pogrom! Damian Świerblewski strzela czwartego gola dla Dolcau Ząbki.

• Goool!! Damian Świerblewski!!

• Dobra piłka od Mandrysza do Janusza Surdykowskiego, ale gracz Bytovii został złapany na spalonym.

• Damian Kądzior został złapany na spalonym.

• Kolejna zmiana w Bytovii, Wilczyński wejdzie z Mąkę.

• Zmiana w Dolcanie, za Gołębiewskiego wejdzie Bajdur.

• Czerwona kartka dla Marka Opałacza! Bytovia będzie kończyła mecz w dziesiątkę.

• Damian Świerblewski został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Bytovii, Szewczyka zastąpi Mandrysz.

• Bytovia nie wykorzystuje karnego! Janusz Surdykowski egzekwował jedenastkę, ale Mateusz Kryczka obronił!

• Adrian Chomiuk trafił w słupek, a chwilkę później w polu karnym Dolcanu został sfaulowany jeden z graczy Bytovii.

• Rzut karny dla Bytovii!

• Bytowanie na kolanach. Daniel Gołębiewski fantastycznie wykorzystał dośrodkowanie na pole karne i pewnym strzałem pokonał Tomasza Laskowskiego.

• Goool!! Daniel Gołębiewski!!

• Świetne zagranie Klepczarka na wolne pole do Gołębiewskiego.

• Wykorzystana sytuacja sam na sam Damiana Świerblewskiego i Dolcan prowadzi już 2:0.

• Gooool! Damian Świerblewski!!

• Dobra piłka w kierunku Michała Jakóbowskiego, który popędził z nią na bramkę Dolcanu, ale oddał bardzo niecelny strzał.

• Dobry strzał Janusza Surdykowskiego, ale Mateusz Kryczka wciąż niepokonany.

• Igor Sapała został ukarany żółtą kartką za faul na Mące.

• Surdykowski odegrał piłkę do Mąki, ten szukał okazji do oddania strzału, ale ostatecznie nie zdołał tego zrobić.

• Bardzo groźny strzał Michała Jakóbowskiego, ale kapitalną interwencją popisał się Mateusz Kryczka.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy, Do przerwy Dolcan Ząbki prowadzi z Bytovią 1:0.

• Daniel Gołębiewski został ukarany żółtą kartką.

• Akcja Dolcanu, mocny strzał Damiana Kądziora i piłka dosłownie ociera się o słupek bramki Bytovii.

• Dobra okazja dla Bytovii, Chomiuk dośrodkowywał w kierunku Mąki, który uderzał na bramkę Dolcanu zbyt mocno i piłkę powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Tarnowski uderzał bezpośrednio z rzutu wolnego, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką Bytovii.

• Bartłomiej Poczobut został ukarany żółtą kartką za to, że ciągnął Ferugę za koszulkę.

• Teraz przewagą mają gracze Dolcanu. Gol podziałał na nich motywująco i coraz śmielej poczynają sobie pod bramką Bytovii.

• Daniel Gołębiewski pewnie uderzył na bramkę Bytovii w prawy dolny róg i pokonał Tomasza Laskowskiego. Co ciekawe, Gołębiewski jest byłym graczem bytowskiego klubu.

• Gooool! Daniel Gołębiewski!!!

• Rzut rożny dla Bytovii, bez zagrożenia pod bramką Dolcanu.

• Bardzo złe dośrodkowanie Adriana Chomiuka.

• Kontra Bytovii, Michał Jakóbowski zgrał piłkę na skrzydło do Chomiuka, ale ten zamiast podawać do lepiej ustawionych partnerów, zdecydował się na oddanie strzału.

• Znów groźnie pod bramką gospodarzy, ale Tomasz Laskowski wybił piłkę na aut.

• Świetna sytuacja Damiana Świerblewskiego! Teraz na boisku przeważają piłkarze Dolcanu.

• Gdyby Janusz Surdykowski lepiej przyjął piłkę, miałby bardzo dobrą sytuację strzelecką.

• Daniel Feruga faulowany przez Marka Opałacza.

• Niebezpiecznie pod bramką Bytovii. W polu karnym gospodarzy znalazło się dwóch graczy Dolcanu, ale zagrożenie zażegnało dobre wyjście z bramki Tomasza Laskowskiego.

• Poczobut niedokładnie zagrał na skrzydło do Szewczyka.

• Spokojniejszy okres gry na stadionie w Bytowie. Obie drużyny nie stwarzają zagrożenia i sprawiają wrażenie, jakby wzajemnie badały swoje możliwości.

• Bardzo niedokładne zagranie Szewczyka w kierunku Jakóbowskiego.

• Piłkarze z Ząbek jak na razie mają problem, aby wyjść z własnego pola karnego. Nieco lepiej na początku tego spotkania spisują się bytowianie.

• Mąka przeprowadził groźną akcję skrzydłem, ale koniec końców na róg piłkę wybił jeden z zawodników Dolcanu.

• Gołębiewski faulowany przez Poczobuta, rzut wolny dla gości.

• Mocny początek meczu w wykonaniu gospodarzy. Michał Jakóbowski odegrał futbolówkę do Chomiuka, a ten zdecydował się na oddanie strzału. Zrobił to jednak niecelnie.

• Pierwszy gwizdek sędziego i od środka zaczyna Bytovia!

• Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie, za moment zaczynamy.

• Przepisy licencyjne zobligowały Bytovię do posiadania sztucznego oświetlenia na swoim stadionie. Prace modernizacyjne skończyły się jednak już po rozpoczęciu sezonu, więc drużyna Tomasza Kafarskiego grała wszystkie dotychczasowe mecze na wyjeździe. Dziś po raz pierwszy w bieżących rozgrywkach zagra u siebie.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Bytovia - Dolcan LIVE! Bytowianie po raz pierwszy grają u siebie.

• Rezerwowi Dolcanu: Maciej Humerski, Rafał Włodarczyk, Kamil Wiktorski, Michał Bajdur, Adrian Ligienza, Jakub Cesarek, Bartosz Osoliński.

• Rezerwowi Bytovii: Gerard Bieszczad, Wojciech Wilczyński, Sergejs Kożans, Robert Mandrysz, Artur Wojach, Artur Formela, Mateusz Klichowicz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Bytovia Bytów - Dolcan Ząbki!