2

GKS Bełchatów

2

• GOOOOOL!!! SAMOBÓJ ŁUKASZA WRÓBLA!

• Koniec! Bytovia podzieliła się punktami z GKS-em Bełchatów w ostatni sobotnim spotkaniu 1. ligi. W początkowej fazie spotkanie nic nie zwiastowało dużych emocji, ale na boisku sytuacja zaczęła zmieniać się jak w kalejdoskopie. Dziękujemy za uwagę.

• Dalekie wznowienie Laskowskiego, dobrze interweniuje Michalski, a na aut bez zastanowienia wybija Rachwał.

• Brakuje dokładności gospodarzom, ogromny chaos w ich poczynaniach.

• Aż cztery minuty doliczone przez sędziego.

• Jeszcze starają się atakować gracze Bytovii.

• Bardzo złe dośrodkowanie Mąki w pole karne.

• A w zespole gospodarzy Daniel Mąka za Formelę.

• Dawid Flaszka zastępuje Gierszewskiego.

• Nie wiemy, kto strzelił drugiego gola dla bełchatowian. Zamieszanie w polu karnym przy rzucie rożnym było ogromne. Spiker przemilczał. Pewnie dopiero po spotkaniu będziemy mieć oficjalne potwierdzenie.

• Z pomocy medycznej musi skorzystać Stanisławski.

• I kolejna zmiana. Kibice brawami żegnają Chojnackiego. Na placu pojawia się Artur Wojach.

• Łukasz Wroński zostaje wprowadzony za Cezarego Demianiuka.

• Akcja za akcję. Gospodarze starają się szybką kontrą przypieczętować zwycięstwo. Z kolegi GKS szuka swojej szansy w ataku pozycyjnym.

• Schodzi Jakóbowski. W jego miejsce pojawia się Mateusz Klichowicz.

• Zdecydowanie do ataku zamierza ruszyć GKS. Czy graczy Ulatowskiego będzie stać na zdobycie w Bytowie choćby punktu?

• Szymon Stanisławski wchodzi za Szymona Zgardę.

• Ucierpiał Lenarcik, który potrzebuje pomocy służby medycznych.

• A tymczasem nad stadionem pada coraz bardziej.

• Oddała nieco inicjatywę Bytovia, która wyciągnęła wynik i teraz to bełchatowianie będą musieli powalczyć, by zdobyć choć jedno "oczko".

• Bardzo groźny strzał Serafina i broni to Laskowski!

• Pierwszy gol Opałacza dla Bytovii, Lenarcik przepuścił strzał w krótki róg.

• GOOOOOOOL!!!! FANTASTYCZNE UDERZENIE OPAŁACZA Z WOLNEGO I BYTOVIA PROWADZI!!!

• Faulowany tuż przed polem karnym Mandrysz. Żółtą kartkę ogląda Jakub Serafin.

• Zbyt późne podanie Jakóbowskiego do dobrze ustawionego Chojnackiego. Do mogła być stuprocentowa sytuacja!

• Groźnie Chomiuk! Niski zawodnik Bytovii wpadł w pole karne, ale jego uderzenie wyłapał Lenarcik! Tylko jęk zawodu kibiców gospodarzy na trybunach.

• Spokojny zaczęły oba zespoły drugą odsłonę. Nikt nie zamierza rzucać się na hurra do ataku.

• Opałacz asekurował piłkę i nie dał do niej dojść Papikjanowi. Rozpocznie bramkarz z piątki.

• Początek drugiej połowy.

• Koniec pierwszej połowy. Na początku wiało nudą, ale ostatnie 10 minut wynagrodziło wszystko. Mieliśmy kilka celnych strzałów i ładnych akcji. Miejmy nadzieję, że oba zespoły zagrają tak samo otwarcie w drugich 45 minutach.

• Ależ sytuacja! Uderzał Mandrysz, obronił Lenarcik i Cverna uratował bełchatowian przez stratą drugiego gola!

• Ładny strzał Jakóbowskiego z główki, ale na posterunku Lenarcik! Zbyt lekkie było to uderzenie. Ale akcja mogła się podobać.

• Jakóbowski teraz ogląda kartkę za przerwanie kontrataku.

• Zablokowana próba Jakóbowskiego, próbował jeszcze uderzać z przewrotki Chomiuk, ale już zza linii końcowej.

• Klub Kibica Bytovii opuścił trybuny. Dziwna sytuacja, nie wiemy, co było powodem ich decyzji.

• Podobnie jak przy pierwszym trafieniu, również nie zanosiło się na tego gola. Słabo grająca Bytovia wywalczyła jedenastkę, którą nieco szczęśliwie wykorzystał Surdykowski.

• GOOOOOOL!!! JANUSZ SURDYKOWSKI NIE POMYLIŁ SIĘ! MAMY REMIS 1:1!

• Będzie rzut karny dla Bytovii! Faulowany Adrian Chomiuk!

• W krótkim odstępie czasu po raz drugi faulowany Wróbel.

• Na raty wyłapał futbolówkę bramkarz GKS-u po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Od straty bramki bardzo słabo prezentuje się Bytovia. Również wyraźnie poddenerwowani są jej kibice.

• Formela padł jak rażony piorunem, ale nie ma mowy o faulu Flisa.

• A tuż przed golem na trybunach zjawili się sympatycy GKS-u. Trzeba przyznać, że wykazali się idealnym wyczuciem.

• Kompletnie nic nie zwiastowało bramki dla bełchatowian. Wystarczył jeden strzał i zasłonięty Tomasz Laskowski skapitulował.

• GOOOOOL!! MARCIN FLIS I GKS BEŁCHATÓW PROWADZI!

• W 25 minutach nie było ŻADNEJ sytuacji podbramkowej. Niestety, na razie w Bytowie nie oglądamy nawet przyzwoitego, pierwszoligowego spotkania.

• Poderwał się doping miejscowych kibiców. Bęben poszedł w ruch. Może to zmotywuje Bytovię do lepszej gry.

• Zablokowane uderzenie z dystansu Agwana Papikjana.

• Opałacz zagrywał w kierunku Jakóbowskiego, powstrzymali go obrońcy i od bramki rozpocznie Paweł Lenarcik.

• Podopieczni Rafała Ulatowskiego powoli wychodzą z cienia i zaczynają zapuszczać się na połówkę bytowian.

• Dobra, ofiarna interwencja defensora gospodarzy, który przeciął na wślizgu niezłe podanie.

• Gospodarze nie są w stanie rozegrać dokładnie akcji w ataku pozycyjnej. Goście z Bełchatowa wyraźnie czekają na swój moment, który pozwoli im wyprowadzić kontrę.

• Nadal brak sytuacji podbramkowych.

• Brakuje dokładności, sporo chaosu oglądamy. Żaden z bramkarzy nie musiał się jeszcze wykazać umiejętnościami.

• Pierwsza odważna próba strzału, ale Marka Opałacza wyraźnie poniosło.

• Próby długich piłek zagrywanych z obu stron, czujność zachowują jednak środkowi obrońcy.

• Pierwszy gwizdek arbitra, zaczynamy.

• Zawodnicy wrócili już na murawę, za moment przywitanie, losowanie stron i gramy.

• Na płycie boiska trwa rozgrzewka. Kibice powoli schodzą się na trybuny.

• Co ciekawe, dzisiejsze spotkanie będzie pierwszym w historii starciem ligowym Drutex-Bytovii i GKS. Obie drużyny w sierpniu zmierzyły się w Bełchatowie, ale był to mecz Pucharu Polski, który zakończył się szczęśliwym zwycięstwem drużyny trenera Ulatowskiego 1:0. Jedynego gola w 90. minucie meczu z rzutu karnego zdobył Patryk Rachwał.

• Rezerwowi Bełchatów: Kamil Buchajzer, Marcin Wdowiak, Paweł Zięba, Dawid Flaszka, Łukasz Wroński, Mateusz Szymorek, Szymon Stanisławski.

• Rezerwowi Bytovia: Gerard Bieszczad, Mariusz Kryszak, Wojciech Wilczyński, Radosław Jasiński, Artur Wojach, Mateusz Klichowicz, Daniel Mąka.

• Znamy już wyjściowe jedenastki, za moment przedstawimy graczy rezerwowych.

• Witamy! Dzisiaj Bytovia Bytów zmierzy się na własnym boisku z GKS-em Bełchatów. Będzie to mecz w ramach 17. kolejki 1. ligi. Zapraszamy na relację na żywo!