Bytovia Bytów

1

GKS Katowice

4

• Koniec meczu! Bytovia Bytów - GKS Katowice 1:4! Gospodarze pozostaną w strefie spadkowej, a katowiczanie awansują na trzecie miejsce w tabeli. Przynajmniej do końca meczu Olimpii Grudziądz

• Aleksander Januszkiewicz za Krzysztofa Wołkowicza

• Drugi gol Wołowicza w tym meczu, który już kompletnie dobija gospodarzy

• Goool! 4:1 dla GKS Katowice po trafieniu Krzysztofa Wołkowicza!

• Mariusz Kryszak - za faul

• Gospodarze po trzecim golu na początku drugiej połowy ponownie dali się zepchnąć do obrony i bronią się przed startą czwartej bramki, zamiast szukać kontaktowego gola

• I znowu Goncerz, ale tym razem nie sięgnął piłki w polu karnym

• Miał świetną okazję Goncerz, ale przegrał pojedynek sam na sam z Małkowskim!

• Gospodarze stracili piłkę w ataku i od razu narazili się na kontrę, ale katowiczanie zmarnowali swoja szansę

• Robert Hirsz za Marcina Kikuta

• Początek drugiej połowy!

• Do przerwy Bytovia - GKS 1:2

• Goncerz minął obrońcę, ale w ostatniej akcji pierwszej połowy, nie oddał celnego strzału

• Wydawało się, że GKS kontroluje ten mecz, ale gol do szatni strzelony przez gospodarzy zapowiada jeszcze emocje w tym meczu

• Wojach po zgraniu jednego z kolegów dobrze znalazł się na czwartym metrze i na wślizgu wpakował piłkę do siatki. Sędzia boczny pokazał spalonego, ale po konsultacji główny arbiter uznał gola

• Gool! 1:2 w Bytowie, a gola strzelił Artur Wojach

• Grzmi i pada w Bytowie, piłkarzom będzie grać się w takich warunkach zdecydowanie trudniej

• Kolejna dobra akcja Pitrego, który dograł do Czerwińskiego, a ten do Goncerza. Najlepszy strzelec GKS w tym sezonie nie miał problemów, by pokonać Małkowskiego. To siódme trafienie Goncerza

• Goool! 2:0 po bramce Grzegorza Goncerza!

• Goncerz już szykował się do wyjścia na dobrą pozycję, ale w ostatniej chwili został uprzedzony przez obrońcę Bytovii

• Dobra interwencja Doborlińskiego po strzale Mąki zatrzymała gospodarzy, którzy grają coraz odważniej.

• Dobrze wyszedł z bramki Dobroliński i przejął piłkę. Tym samym zatrzymał atak zespołu gospodarzy

• Atak GieKSy, naciskał bramkarza Goncerz, ale ostatecznie piłka w rękach Małkowskiego.

• Po wrzutce z rzutu wolnego główkował Bajić, ale ponad bramką Dobrolińskiego.

• Ostry początek spotkania. Na razie sporo fauli. Bez groźnych sytuacji z obu stron.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy.

• Piłkarze już na boisku. Za moment początek spotkania.

• Podopieczni Pawła Jansa muszą szczególną uwagę zwrócić na Grzegorza Goncerza, który w tym sezonie ma na koncie już sześć goli i razem z Maciejem Kowalczykiem z GKS Tychy jest najskuteczniejszym graczem pierwszej ligi

• Gospodarze w czterech meczach u siebie mają bilans: zwycięstwo, remis i porażka. Katowiczanie natomiast w delegacji radzą sobie całkiem dobrze, bo w trzech spotkaniach dwukrotnie wygrali i raz przegrali

• Gospodarze w siedmiu meczach zdobyli tylko sześć punktów. Raz wygrali i trzykrotnie zremisowali. Bytovia zajmuje przedostatnie, siedemnaste miejsce w tabeli.Katowiczanie natomiast są na piątej pozycji. Mają 10 punktów dzięki trzem zwycięstwom i remisowi

• W ósmej kolejce pierwszej ligi beniaminek Bytovia Bytów zagra z GKS Katowice, który na zapleczu ekstraklasy rozgrywa siódmy sezon z rzędu. Zapraszamy!