2

Olimpia Grudziądz

2

• Koniec meczu! Remis w Grudziądzu.

• Druga żółta kartka dla Jastrzembskiego - koniec krótkiego występu tego zawodnika.

• Sędzia Mularczyk doliczył cztery minuty.

• Żółta kartka dla Chrisa Jastrzembskiego.

• Woźniak fauluje rywala - żółta kartka.

• Zmiana także w Bytovii - Mąka zastępuje Jakóbwoskiego.

• Zmiana w Olimpii - Szczot schodzi, za niego Kazlauskas.

• Sędzia uznał, że Cieśliński dopuścił się "symulki" - żółta kartka.

• Robert Szczot zdecydował się na dośrodkowanie w pole karne, ale futbolówkę pewnie wyłapał Laskowski.

• Kaczmarek dograł z rzutu wolnego w pole karne, ale strzał głową Lewandowskiego był bardzo niecelny.

• Zmiana także w Bytovii - Jastrzembski zmienia Korta.

• Cieśliński za Djousse.

• Zmiana w Olimpii - Kłus za Kasperkiewicza.

• Surdykowski! Gol dla Bytovii!

• Dośrodkowywał Robert Szczot - piłkę głową wybił Krzysztof Bąk.

• Przerwa na picie.

• Bardzo dobra parada Michała Wróbla po strzale Korta!

• Kort stracił piłkę i musiał ratować się faulem taktycznym - otrzymał za to żółtą kartkę.

• Dobry strzał Surdykowskiego! Niewiele zabrakło - strzał minimalnie niecelny.

• Faul Roberta Mandrysza - żółta kartka

• Bardzo precyzyjne dośrodkowanie Marcina Woźniaka wprost na głowę Fabiana Paweli i grudziądzanie prowadzą 2:1

• Pawela! 2:1 dla Olimpii!

• Djousse faulował Mandrysza - gorąco na boisku.

• Wróbel powalony przez Kasperkiewicza - faul ewidentny.

• Wilczyński odważnie wdał się w drybling i wywalczył rzut rożny.

• Kolejne starcie z udziałem Djousse - faulowany Poczobut.

• Djousse poza linią boczną, ale zaraz powinien wrócić do gry.

• Laskowski odważnie wyszedł do piłki, ale po drodze zahaczył Djousse - przerwa w grze.

• Żółta kartka dla Bielawskiego.

• Akcja Olimpii, ale na spalonym Pawela.

• Faulowany ostro Szewczyk, który zwija się z bólu - będzie rzut wolny.

• Wracamy do gry. Od środka Olimpia.

• Koniec pierwszej połowy.

• Sędzia Michał Mularczyk doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

• Poczobut ukarany żółtą kartką za faul na rywalu.

• Kolejny strzał Olimpii. Z 18 metrów strzelał Pawela. Laskowski znów jednak pewnie broni.

• Kaczmarek strzela, ale w mur. Po chwili poprawił, ale ten strzał też nie należał do udanych.

• Rzut wolny dla Olimpii z 25 metrów.

• Żółta kartka dla Kasperkiewicza za faul taktyczny.

• Znów w polu karnym bark w bark walczył Djousse, ale defensywa Bytovii tym razem sobie poradziła.

• Olimpia złapała wiatr w żagle i ruszyła na rywali.

• Marcin Kaczmarek strzela pod poprzeczkę! Olimpia wyrównuje!

• Zdaniem sędziego Krzysztof Bąk dopuścił się przewinienia.

• Przewracany Djousse - karny dla Olimpii!

• Kolejny strzał Olimpii - znów obok bramki Laskowskiego.

• Dobra interwencja Laskowskiego! Golkiper Bytovii nie dał się uprzedzić Kaczmarkowi.

• Przerwa w grze - sędzia pozwala zawodnikom nieco zaspokoić pragnienie.

• Świetny strzał "z fałsza" Kaczmarka! Piłka minęła jednak bramkę Laskowskiego.

• Korner dla gości - dobrze interweniował Opałacz. Po chwili, w kolejnej akcji, ten sam zawodnik zatrzymał Donalda Djousse.

• Strzelał Opałacz, ale broni Wróbel

• Gra nieco się uspokoiła i wyrównała. Olimpia nieco dłużej przy piłce.

• Z rzutu rożnego strzelał (?) Dawid Kort - niewiele zabrakło a piłka wpadła by do siatki.

• Świetny początek Bytovii, zdobyty gol i kilka niezłych akcji w pierwszych minutach.

• Znowu atakuje Bytovia - strzelał Szewczyk, ale piłkę złapał Wróbel.

• Fatalny błąd jednego z defensorów Olimpii - piłkę przejął Jakóbowski, który płaskim strzałem pokonał Michała Wróbla.

• Goool dla Bytovii! Michał Jakóbowski!

• Zaczynamy - od środka Bytovia.

• Rezerwowi Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Paweł Lisowski, Chris Jastrzembski, Shohei Okuno, Artur Formela, Daniel Mąka, Mateusz Klichowicz

• Rezerwowi Olimpii: Bartosz Fabiniak, Michał Łabędzki, Dariusz Kłus, Paweł Kowalczyk, Patryk Skórecki, Adam Cieśliński, Donatasas Kazlauskas

• Bytovia - Olimpia Grudziądz LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Gospodarz gościem, gość gospodarzem

Punktualnie o 20.00 Bytovia Bytów podejmie w Grudziądzu lokalną Olimpię. Obu zespołom bardzo zależy na zwycięstwie, bytowianie po wygranej z Sandecją mają apetyt na następne punkty, a grudziądzanie pragną zmazać plamę po zeszłotygodniowym blamażu. Kto dzisiaj okaże się lepszy?