3

Pogoń Siedlce

1

• KONIEC MECZU! BYTOVIA POKONUJE POGOŃ SIEDLCE 3:1!

• Bytovia mogła strzelić jeszcze gola! Wilczyński zamiast oddawać strzał na bramkę, podawał do Surdykowskiego.

• Rafał Zembrowski został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry cztery minuty.

• Daniel Mąka został złapany na spalonym.

• Zmiana w Bytovii, Chojnacki zastąpi Korta.

• Daniel Mąka został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Bytovii, boisko opuścił Klichowicz, w jego miejsce pojawił się Mąka.

• Piotr Krawczyk został ukarany żółtą kartką.

• Wilczyński zagrał w kierunku Klichowicza, piłkę przejął jednak Paczkowski.

• Strzał Dawida Korta, ale po raz kolejny w tym spotkaniu świetną paradą bramkarską popisał się Rafał Misztal.

• Laskowski wybiegł za swoje pole karne, Krawczyk chciał wykorzystać ten moment i strzelał na bramkę Bytovii. Jednak na posterunku był Bąk, który wybił futbolówkę w ostatniej chwili.

• Niezbyt udana interwencja Tomasza Laskowskiego, który wybił piłkę przed siebie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, co wykorzystał Ernest Dzięcioł i wpakował futbolówkę do siatki.

• GOOL! ERNEST DZIĘCIOŁ!

• Kolejna zmiana w Pogoni, za Dmowskiego wejdzie Krawczyk.

• Bardzo złe dośrodkowanie Jasińskiego, piłka powędrowała w okolice...trybun.

• Groźnie pod bramką gospodarzy, Tomasz Laskowski minął się z piłką, ale żaden z graczy Pogoni nie oddał strzału na bramkę.

• Zmiana w Pogoni, Ogrodnik zastąpi na boisku Dzięgielewskiego.

• Formela zwija się z bólu po faulu Paczkowskiego.

• Rzut rożny dla gości, Rybicki uderzał z narożnika boiska, ale Bąk wybił piłkę spad własnej bramki.

• Fantastyczne podanie Mandrysza do Korta, ten oddał strzał na bramkę Pogoni, piłka nie wpadła do siatki, ale skutecznie dobił ją Artur Formela.

• GOOL! ARTUR FORMELA!

• Pierwsza zmiana w Bytovii, Opałacz opuści plac gry, zastąpi go Jasiński.

• Dawid Kort ucierpiał w starciu z rywalem, ale wygląda na to, że będzie w stanie kontynuować grę.

• Pierwsza zmiana w Pogoni, Dybiec zmienił Paczkowskiego.

• Złe zachowanie Formeli i goście z Siedlec przechwycili futbolówkę.

• Kort zagrał do Formeli, a ten z kolei dośrodkował do Surdykowskiego, który nie miał problemów aby pokonać golkipera Pogoni.

• GOOL! JANUSZ SURDYKOWSKI!

• Od początku drugiej połowy częściej przy piłce utrzymują się goście z Siedlec, jednak nie potrafią znaleźć sposobu na pokonanie Tomasza Laskowskiego.

• Adam Duda uderzał po dośrodkowaniu Rybickiego, ale piłka powędrowała daleko obok słupka bramki Bytovii.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Bytovia prowadzi z Pogonią Siedlce 1:0.

• To mogła być niezła akcja Bytovii, ale Kort zbyt mocno odegrał piłkę do Formeli.

• Opałacz zbyt mocno zagrał piłkę do wbiegającego w szesnastkę Pogoni Surdykowskiego.

• Dawid Dzięgielewski zdecydował się na oddanie strzału, ale była to zupełnie nieudana próba.

• Surdykowski dośrodkował w pole karne Pogoni, ale Misztal pewnie wyłapał piłkę.

• To mógł być drugi gol dla Bytovii! Klichowicz zbyt mocno odegrał piłkę do będącego na czystej pozycji Formeli i w efekcie ten nie dopadł do futbolówki.

• Wiele chaosu wdarło się w ostatnie poczynania obu drużyn. Gra nieco się uspokoiła.

• Kort próbował wybić futbolówkę, ale trafił w jednego z graczy Pogoni.

• Kapitalna interwencja Rafała Misztala, który wspaniale obronił trudny strzał Mateusza Klichowicza.

• Marek Opałacz został ukarany żółtą kartką.

• Dośrodkowanie Wilczyńskiego, ale w polu karnym Pogoni nie było żadnego gracza Bytovii i nikt nie wykończył tej akcji.

• Na boisku zdecydowana przewaga gospodarzy. Piłkarze Pogoni są kompletnie niewidoczni i praktycznie nie stwarzają żadnych sytuacji.

• Kort podał do Surdykowskiego, a ten w chwili oddania strzału został zablokowany. Futbolówkę próbował uderzać jeszcze Mandrysz, ale również jego powstrzymali rywale.

• Ależ błąd Żytki, który podał piłkę wprost do Formeli i umożliwił rywalom wyprowadzenie kontrataku.

• Surdykowski biegł lewym skrzydłem i chciał odegrać do Klichowicza, ale zrobił to zbyt mocno.

• Kort odegrał piłkę na drugą stronę boiska do Formeli, ale ten w momencie jej odbioru pomagał sobie ręką.

• Poczobut faulował Rybickiego. Sędzia wahał się, ale koniec końców nie pokazał kartki piłkarzowi Bytovii.

• Wrzesiński chciał zagrać piłkę w kierunku Rybickiego, ale w ostatniej chwili uprzedził go Opałacz.

• Surdykowski odebrał piłkę w środku pola, dośrodkowywał do Artura Formeli, a ten pewnym strzałem pokonał golkipera Pogoni Siedlce.

• GOOOL! ARTUR FORMELA!

• Świetne uderzenie Dawida Korta po centrze Klichowicza, ale piłka powędrowała obok bramki Pogoni.

• Dobre podanie Korta do Formeli, ale ten został złapany na spalonym.

• Zembrowski sfaulował Surdykowskiego, ale sędzia nie pokazał w tej sytuacji kartki.

• Opałacz dośrodkowywał z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Poczobut zagrał w kierunku Mateusza Klichowicza, którego strzał został zablokowany. Sędzia podyktował jednak rzut rożny dla gospodarzy.

• Mateusz Klichowicz próbował oddać strzał z przewrotki, ale próba ta była bardzo nieudana.

• SUrdykowski dośrodkowywał do wbiegającego na prawe skrzydło Formeli, ale Zembrowski w porę przejął futbolówkę.

• Bardzo spokojny początek spotkania na stadionie w Bytowie. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, piłkarze obu drużyn nie stworzyli sobie jeszcze żadnej groźnej sytuacji.

• Podopieczni Tomasza Kafarskiego długo budowali akcję, ale ostatecznie nie zagrozili bramce rywali.

• Marek Opałacz faulowany przez jednego z graczy Pogoni.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Oba zespoły właśnie pojawiły się na murawie.

• Rezerwowi Pogoni: Przemysław Frąckowiak, Przemysław Rodak, Marcin Paczkowski, Michał Ogrodnik, Piotr Ceglarz, Krystian Wójcik ,Piotr Krawczyk.

• Rezerwowi Bytovii: Gerard Bieszczad, Marek Opałacz, Chris Jastrzembski, Mariusz Kryszak, Daniel Mąka, Artur Formela, Michał Jakóbowski.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce!

• Bytovia - Pogoń LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Surdykowski vs. Duda

Jesteśmy w trakcie rozgrywania 15. kolejki zaplecza Ekstraklasy, a w sobotnie popołudnie w Bytowie miejscowa Drutex-Bytovia podejmie siedlecką Pogoń. Rywalizacja ubiegłorocznych beniaminków jest ciekawa między innymi ze względu na popisy strzeleckie Janusza Surdykowskiego oraz Adama Dudy. Czy któryś ze snajperów trafi dziś do siatki rywali?