Rozwój Katowice

1

• Koniec spotkania! Trzy punkty zostają w Bytowie!

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Liśkiewicz w miejsce Wacławczyka.

• Co za debiut Monterde! Wszedł i trafił do bramki! To chyba decydujące trafienie!

• GOOOOOOOOOOOL! 2:1!!!!

• Co za festiwal straconych szans! Teraz wprowadzony Kozłowski marnuje dogodną okazję! Kopnął obok bramki.

• Kozłowski za Czerkasa. Leży na boisku Opałacz.

• SURDYKOWSKI! Ależ stuprocentową okazję zmarnował! Z paru metrów w Pawłowskiego!

• Kartka dla Cholerzyńskiego.

• I Jastrzembski w miejsce Wojacha.

• Monterde za Jakóbowskiego.

• Poza boiskiem Raul Gonzalez. Ma problemy ze złapaniem oddechu.

• Wacławczyk! Znowu bez szczęścia!

• M. Gałecki za Króla.

• Na potęgę sytuacje marnuje Drutex-Bytovia. Rozwój wyraźnie cofnięty do defensywy.

• Menzel w miejsce Domańskiego. To pierwsza zmiana w Rozwoju.

• Surdykowski! Nie dobiegł do piłki... A to był prezent od Pawłowskiego.

• Zepsuł szansę Klichowicz. A kartkę obejrzał Pawłowski.

• A teraz Rozwój! POPRZECZKA! Wróbel marnuje sytuację sam na sam z Bieszczadem!

• Szatan odbiera piłkę Klichowiczowi. Gdyby tego nie zrobił, mogłaby paść bramka.

• Jakóbowski! Kolejna szans dla gospodarzy - zmarnowana! Piłka przeszła o dwa metry obok bramki.

• SŁUPEK! Świetna akcja Drutex-Bytovii. Klichowicz rozpędził się na boku, wrzucił w kierunku Janeczki, a ten trafił jedynie w słupek.

• Akcja Rzuchowskiego zakończona celnym strzałem. Broni pewnie Pawłowski.

• Wojach... Złe uderzenie. Niecelne.

• Druga połowa właśnie się rozpoczęła. Obie drużyny bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy! Na razie dali sobie po razie. Wracamy za kwadrans.

• Pawłowski podał prosto do trenera... Kafarskiego. Salwy śmiechu na trybunach :)

• Kolejny raz źle Wróbel (Rozwój). Tym razem z wolnego.

• Rozwój starał się zaatakować z kontrataku. Wróbel jednak źle podawał.

• Wcześniej strzelał Szatan, ale Bieszczad nie miał kłopotów z obroną.

• Nieudana próba Jakóbowskiego. Zaczyna z piątki Pawłowski.

• Żółta kartka dla Raula Gonzaleza.

• "Strzelajcie, strzelajcie, z każdej pozycji" - zachęcają zawodników fani.

• Ależ zamieszanie pod bramką Rozwoju! Wacławczyk, Klichowicz - nie ma drugiej bramki dla gospodarzy!

• Kibice drwią sobie z każdej interwencji Pawłowskiego. Cóż, niezbyt dobrze wspominają jego występy w Drutex-Bytovii...

• Teraz gra toczy się głównie w środku pola.

• Błyskawiczna odpowiedź Rozwoju. Gałecki zgrywa do Szatana i mamy wyrównanie!

• GOOOOOL! MAMY REMIS! 1:1!

• Ósme ligowe trafienie Klichowicza! Zerwał się obrońcom i uderzył. Pawłowski nie dał rady sięgnąć piłki.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! KLICHOWICZ!

• Wzmaga się doping w Bytowie. Dla gospodarzy - oczywiście.

• Kun niedokładnie dośrodkował do Gałeckiego. Bieszczad wznowi od bramki.

• Będzie okazja dla gości. Faulował Klichowicz.

• Źle wznowił Bieszczad. Na jego szczęście Rozwój nie wykorzystał tego potknięcia.

• Lepiej gra Drutex-Bytovia. Ma przewagę w posiadaniu piłki, lepiej nią operuje.

• Nie ma gola! Gałecki w ostatnim momencie zabrał piłkę Jakóbowskiemu!

• Pawłowski przerywa akcję Surdykowskiego i Janeczki.

• Dobry powrót Kuna zapobiegł kontratakowi ze strony Rozwoju.

• Dość spokojnie zaczął się mecz. Gospodarzom brakuje na razie dokładności.

• Rozwój wybija piłkę po dośrodkowaniu Wacławczyka z rzutu wolnego.

• Zaczynamy!

• Za moment pierwszy gwizdek. Zawody poprowadzi Łukasz Bednarek z Koszalina.

• Rozwój sięgnął choćby po Wojciecha Pawłowskiego. Ten bramkarz dobrze zna Bytów. Miał okazję bronić w Drutex-Bytovii.

• Bytowianie w zimowym okienku pozyskali m.in. Charlesa Nwaogu, Michała Rzuchowskiego i Jakuba Serafina. Tylko Rzuchowski zaczyna dziś od pierwszej minuty.

• W tabeli dzieli zespoły siedem punktów. Drutex-Bytovia zajmuje jedenaste miejsce, Rozwój zaś szesnaste. Jesienią w bezpośrednim spotkaniu padł remis 1:1.

• Za kwadrans pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już składy obu drużyn - prezentujemy je obok. Korzystając z czasu odsyłamy was jeszcze do zapowiedzi.