0

• KONIEC! Bytovia wygrywa z Sandecją 1:0!

• Ostatnia zmiana w Bytovii, Jarosław Jasiński zmieni Michała Jakóbowskiego.

• Dawid Kort został ukarany żółtą kartką.

• Arkadiusz Aleksander i Maciej Małkowski ostrzelali bramkę Bytovii, ale defensorzy tej drużyny poradzili sobie z odparciem ataku.

• Artur Formela głową trafił prosto pod nogi jednego z graczy Sandecji.

• Sędzia doliczył aż pięć minut.

• Rzut rożny dla Sandecji. Piłkę zagrywał Małkowski, dopadł do niej Słaby, ale uderzał nad bramką.

• Do końca spotkania zostało już tylko kilka minut i jak na razie Bytovia skutecznie się broni. Gospodarze muszą być skoncentrowani do ostatniego gwizdka sędziego, ponieważ w tym sezonie często tracą gole w końcówkach.

• Arkadiusz Aleksander przewracany przez jednego z gracz Bytovii. Piłkarze Sandecji domagają się odgwizdania przewinienia.

• Opałacz wślizgiem wszedł w Aleksandra. Piłkarz Sandecji nie podnosi się z murawy.

• Jakóbowski faulował Małkowskiego.

• Bytovia będzie kończyła mecz w dziesiątkę. Goście z Nowego Sącza mają kwadrans, by odwrócić losy spotkania na swoją korzyść.

• Robert Mandrysz ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

• Jakóbowski podawał do Formeli, ten popędził na bramkę Sandecji, uderzał, ale znów Łukasz Radliński fantastycznie obronił!

• Faul Surdykowskiego na Małkowskim. Sędzia nie pokazał w tej sytuacji kartki.

• Ostatnia zmiana w Sandecji, Bartosz Sobotka schodzi, w jego miejsce pojawia się Filip Piszczek.

• Kolejna świetna interwencja Radlińskiego, tym razem po uderzeniu Dawida Korta.

• Dośrodkowanie Formeli, do piłki dopadł Janusz Surdykowski i uderzał, ale znów na posterunku był czujny Łukasz Radliński.

• Szybka odpowiedź Bytovii! Michał Jakóbowski pewnie strzelał, ale Łukasz Radliński po raz kolejny świetnie interweniował i uchronił swój zespół przed stratą gola!

• Groźna akcja Sandecji! Arkadiusz Aleksander strzelał zza pola karnego, jednak piłka o centymetry minęła poprzeczkę bramki.

• Wilczyński zagrywał do Korta, ale ten pogubił się i nie opanował futbolówki.

• Niedokładne podanie Mandrysza. Gdyby gracz Bytovii popisał się lepszą celnością, gospodarze mogliby wykreować jakąś sytuację strzelecką.

• Z kolei Dawid Kort wejdzie za Bartłomieja Chojnackiego.

• Pierwsza zmiana w Bytovii, za Daniela Mąka wejdzie Bartłomiej Poczobut.

• Kolejna zmiana w ekipie z Nowego Sącza, Łukasz Nowak zmieni Bartłomieja Kasprzaka.

• Wojciech Wilczyński został ukarany żółtą kartką.

• Jakóbowski efektownie ograł Nathera, ale nie zdołał uderzać na bramkę rywali.

• Pierwsza zmiana w Sandecji, boisko opuszcza Oleksandr Tarasenko, zastąpi go Josef Ctvrtnicek.

• Piłkarze Bytovii zdecydowanie lepiej prezentują się w drugiej części spotkania. To właśnie gospodarze stwarzają więcej dogodnych sytuacji strzeleckich i coraz śmielej poczynają sobie pod bramką przyjezdnych.

• Dośrodkowanie Chojnackiego, Janusz Surdykowski uderzał piłkę głową, ale minimalnie przestrzelił.

• To powinien być gol! Artur Formela indywidualnie wykończył akcję i oddał mocny strzał na bramkę Sandecji, ale przestrzelił!

• Matej Nather został ukarany żółtą kartką.

• Surdykowski wyłuskał piłkę spod nóg rywali, dośrodkował na pole karne Sandecji, ale nie było tam żadnego jego kolegi.

• Dość spokojny początek drugiej połowy. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Michał Jakóbowski faulowany przez Bartkowa. Piłkarz Sandecji musi uważać na takie groźne ataki, gdyż ma już na swoim koncie żółty kartonik.

• Daniel Mąka znalazł się w dobrej sytuacji, ale niefortunnie złożył się do strzału i nie trafił w piłkę.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy druga połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bytovia prowadzi z Sandecją 1:0.

• GOOL! MICHAŁ JAKÓBOWSKI!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Robert Mandrysz próbował dośrodkowywać do świetnie ustawionego Surdykowskiego, ale piłkę przejęli obrońcy Sandecji, Gdyby trafiła ona do adresata, to napastnik Bytovii znalazłby się w sytuacji sam na sam z Radlińskim.

• Kamil Słaby uderzał z dalekiej odległości, jednak piłka trafiła w boczną siatkę.

• Sobotka faulowany przez Wilczyńskiego, sędzia nie pokazał w tej sytuacji kartki.

• Mąka zbyt mocno uderzał z rzutu wolnego, grę od własnej bramki wznowi Radliński.

• Mąka znalazł się w sytuacji sam na sam z Kasprzakiem i został sfaulowany. Bytovia będzie miała rzut wolny.

• Marek Opałacz dobrze zachował się w defensywie i uchronił swoją drużynę przed groźną akcją przeciwników.

• Maciej Małkowski został opatrzony i wrócił już do gry.

• Maciej Małkowski nie podnosi się z murawy, sztab medyczny musi interweniować.

• To mógł być gola dla Bytovii! Chojnacki i Jakóbowski wyprowadzili niezłą kontrę, ale w końcowej fazie, kiedy znaleźli się na dobrej pozycji do oddania strzału, nie dogadali się i w efekcie żaden z nich tego nie zrobił.

• Kolejne za mocne podanie, tym razem autorstwa Formeli. Futbolówka nie trafiła do adresata, którym był Surdykowski.

• Jakóbowski wbiegł ze skrzydła i odebrał piłkę do Surdykowskiego, ale zrobił to zbyt mocno.

• Chojnacki dobrze podawał do Formeli, jednak ten nie miał miejsca na oddanie strzału i musiał wycofać futbolówkę.

• Opałacz dośrodkowywał w pole karne, wbiegł tam Formela, ale dobrą interwencją popisał się Łukasz Radliński.

• Piłkarze Bytovii kompletnie nie mają pomysłu w jaki sposób stworzyć groźną sytuację pod bramką rywali.

• Jakóbowski za mocno zagrywał piłkę, jednak na jego szczęście w porę przechwycił ją Chojnacki.

• Artur Formela próbował oddać strzał, ale został skutecznie zablokowany.

• Surdykowski nie miał szans dojść do zbyt mocno uderzonej piłki z głębi pola.

• Mateusz Bartków został ukarany żółtą kartką.

• Jakóbowski ostro faulowany przez Bartkowa.

• Robert Mandrysz został ukarany żółtą kartką.

• Mandrysz faulował Aleksandra, który nie podnosi się z murawy.

• Marek Opałacz w ostatniej chwili wybił piłkę i nie pozwolił Sobotce na oddanie strzału.

• Formela walczył o piłkę i sfaulował przy tym Słabego.

• Oleksandr Tarasenko oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Tym razem z rzutu wolnego dośrodkowywał Bartosz Sobotka, w polu karnym Bytovii zrobiło się niebezpiecznie, ale goście wywalczyli w tej sytuacji tylko rzut wolny.

• Mąka zagrywał piłkę z rzutu wolnego, w polu karnym przewracany był Formela, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia.

• Mandrysz bardzo ładnie przyjął piłkę, ale fatalnie dośrodkował ją w kierunku Formeli. Futbolówkę bez problemów przechwycili nowosądeczanie.

• Michał Jakóbowski faulowany przez Bartkowa. Gospodarze mieli rzut wolny, ale nie udało im się stworzyć zagrożenia w polu karnym przeciwników.

• W Bytowie nie oglądaliśmy jeszcze żadnej groźnej sytuacji ze strony obu drużyn.

• Małkowski faulowany przez Wilczyńskiego w środkowej strefie boiska.

• Krótko rozegrany rzut wolny, Opałacz podał do Bąka, gracze Bytovii wymienili między sobą kilka podań, ale w żaden sposób nie zagrozili bramce rywali.

• Zawodnicy Bytovii zamknięci na własnej połowie. Gospodarze mają piłkę, ale nie potrafią przedostać się z nią pod bramkę gości.

• Pierwszy rzut rożny dla Sandecji.

• Znów bardzo niebezpieczne przyjęcie piłki przez Mandrysza, który omal jej nie stracił. To nie jest dobry początek meczu w wykonaniu tego zawodnika.

• Jeden z graczy Bytovii zagrywał do Mandrysza, ale ten stracił piłkę i od razu z kontrą ruszyli goście z Nowego Sącza.

• Zbyt mocno uderzał piłkę Matej Nather przy próbie dośrodkowania, w efekcie pewnie wyłapał ją Tomasz Laskowski.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Gospodarze spotkania zagrają dziś w białych koszulkach i czarnych spodenkach, z kolei goście w niebiesko-czarnych strojach.

• Piłkarze obu drużyn właśnie pojawili się na murawie. Za moment początek meczu.

• Rezerwowi Sandecji: Marek Kozioł, Michał Szeliga, Hubert Maślanka, Bartosz Sobotka, Sebastian Szczepański, Kacper Smoleń, Filip Piszczek.

• Rezerwowi Bytovii: Gerard Bieszczad, Radosław Jasiński, Wojciech Wilczyński, Mariusz Kryszak, Daniel Mąka, Artur Wojach, Mateusz Klichowicz.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz!

• Bytovia Bytów - Sandecja Nowy Sącz LIVE!

Zapowiedź: Bytovia Bytów - Sandecja LIVE! Rywalizacjach sąsiadów w ligowej tabeli

W meczu 18. kolejki 1. ligi Bytovia Bytów podejmie przed własną publicznością Sandecję Nowy Sącz. Będzie to starcie drużyn sąsiadujących ze sobą w ligowej tabeli - gospodarze spotkania plasują się na 13., goście zaś na 12. pozycji.

Arka Gdynia - Bytovia Bytów 0:1