• Gąska był blisko przecięcia lotu piłki i oddania strzału na bramkę Bytovii, ale ostatecznie nie sięgnął futbolówki

• Błąd Czarneckiego, ale na szczęście dla gospodarzy wszystko naprawił Wróbel

• Chris Jastrzembski za Artura Wojacha

• Omar Monterde za Bartłomieja Poczobuta

• W drugiej połowie więcej walki, mniej płynnej gry i bramkowych sytuacji. Jak tak dalej pójdzie, to po meczu powiemy, że po przerwie był to typowy mecz "na 0:0"

• Karankiewicz zatrzymał uderzenie Surdykowskiego i tylko rzut rożny dla gospodarzy. Strzał napastnika Bytovii mógł skończyć się golem

• Małe zamieszanie na boisku. Sędzia Piotr Idzik nie mógł się zdecydować której drużynie podyktować rzut wolny. Ostatecznie piłka dla Wigier, co nie spodobało się naturalnie fanom Bytovii

• Baran zaliczył kolejną udaną interwencję w obronie, tym razem zatrzymał Jakóbowskiego

• Bartłomiej Poczobut - za faul taktyczny

• Spadło tempo gry, przede wszystkim goście wyszaleli się w pierwszym kwadransie i nie grają już tak odważnie. Gospodarze mają coraz więcej do powiedzenia i starają się stwarzać zagrożenie pod bramką Wigier. Mieli jedną okazję

• Słabe uderzenie Klichowicza. Bytovia wreszcie zaatakowała, chociaż w kiepskim stylu

• Pierwszy kwadrans dla Wigier. Goście grają pressingiem, atakują, a gospodarze jak na razie bezradni, nie mają pomysłu jak poradzić sobie z dobrą grą piłkarzy z Suwałk

• Adamek do Kądziora, jednak tym razem dośrodkowania nie będzie, bo pomocnik Wigier był na spalonym

• Kolejne dośrodkowanie Kądziora, tym razem z akcji po skrzydle, ale dobrze wyszedł z bramki Bieszczad

• To Mateusz Janeczko wybił piłkę z linii bramkowej i uratował gospodarzy

• Rzut wolny dla gości. Kądzior zagrał w pole karne, zamieszanie pod bramką Bytovii i jakimś cudem piłka nie wpadła do bramki. Gospodarze wybili futbolówkę już z linii bramkowej

• Jeszcze losowanie i za chwilę początek meczu

• W Drutex-Bytovii widać nową jakość grania, która ma poprawić sytuację w tabeli (9) i statystyki. - Zespół jest podbudowany zwycięstwem z Rozwojem i pozytywnie naładowany energią. Trwa walka o miejsca w podstawowym składzie. Wszyscy zawodnicy palą się do grania - informuje Tomasz Kafarski, trener bytowian.

• Warto zaznaczyć, że drużyna z Suwałk znacznie lepiej spisuje się na wyjazdach i o tym muszą pamiętać podopieczni trenera Tomasza Kafarskiego. Wigry na 10 spotkań na obcych boiskach aż 5 razy triumfowali. Ostatnie zwycięstwo 3:1 było w 19. kolejce (28 listopada) w Katowicach z Rozwojem. Obecnie po dwudziestu kolejkach drużyna z Suwałk zajmuje czternaste miejsce (21 punktów) i jej celem jest utrzymanie się w I lidze.

• Rezerwa Wigier: Hieronim Zoch, Aleksander Atanacković, Miłosz Kozak, Maciej Wichtowski, Marcin Tarnowski, Kamil Zapolnik, Mateusz Żebrowski

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwa Bytovii: Mateusz Oszmaniec, Chris Jastrzebski, Maciej Liśkiewicz, Omar Monterde, Charles Nwaogu, Mariusz Kryszak, Wojciech Wilczyński

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Drutex-Bytovii z Wigrami Suwałki!