2

• Koniec meczu! Bytovia ograła Wisłę na inaugurację sezonu w Bytowie!

• Aż cztery minuty doliczone do drugiej połowy!

• Ostatnia zmiana w Bytovii. Wróbel za Kryszaka.

• Wisła dąży do wyrównania, ale na posterunku jest Oszmaniec, który broni kolejne uderzenie!

• Uderzał Krzywicki, ale na posterunku Oszmaniec.

• Kolejny rzut wolny sprzed pola karnego dla Wisły!

• Ostatnia zmiana w Wiśle. Na boisku za Hiszpańskiego pojawia się Marcin Krzywicki. Czy po meczu będzie miał o czym twittować?

• Rzut wolny dla Wisły sprzed pola karnego, uderzenie broni bramkarz Bytovii.

• Drugiego gola próbował zdobyć Hirsz, ale tym razem jego strzał był niecelny.

• Druga zmiana także w Bytovii. Kikut za Jakóbowskiego, trener nie chce ryzykować drugiej żółtej kartki.

• ... i Ruszkul za Kaczmarka.

• Dwie zmiany w Wiśle. Jabłoński za Zyskę...

• Żółta kartka dla Jakóbowskiego za faul na bramkarzu.

• Gooooool! Wejście smoka Hirsza! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnik Bytovii głową pokonał Kiełpina!

• Ciągle gorąco, sędzia zarządza przerwę na uzupełnienie płynów, za moment wznawiamy.

• Akcja za akcję, dośrodkowania z obu stron, ale od paru minut bez groźnych sytuacji. Powoli zmęczenie może dawać się we znaki zawodnikom.

• Burkhardt próbował uderzenia z dystansu, ale zablokowali piłkę obrońcy.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. W zespole Bytovii Hirsz w miejsce Mandrysza.

• Mogło być 3:2 dla Bytovii! Błąd Kiełpina, który wypuścił sobie piłkę z rąk i zdołał zatrzymać ją dopiero tuż przed linią bramkową! Ożywił nam się mecz, idzie atak za atakiem!

• Ależ szybka odpowiedź Bytovii! W zamieszaniu w polu karnym najlepiej odnalazł się Bąk i mamy 2:2!

• Goooool! Burkhardt na 2:1 dla Wisły! Zawodnik Nafciarzy nie zmarnował sytuacji sam na sam i po podaniu Zyski przerzucił piłkę nad interweniującym Oszmańcem!

• Mogło być 2:1 dla gospodarzy, ale Kiełpin wygrał pojedynek sam na sam z zawodnikiem Bytovii!

• Stara się znaleźć kolegów w polu karnym Burkhardt, ale tym razem jego wrzutka pada łupem obrońców.

• W odpowiedzi Wisła, ale na posterunku Oszmaniec, który broni strzał Kaczmarka.

• Surdykowski doszedł do piłki po dośrodkowaniu, ale oddał niecelny strzał na bramkę Wisły

• Kostrzewa ukarany żółtą kartką za faul.

• Drugą połowę od środka rozpoczyna Bytovia.

• Oglądamy dzisiaj bardzo wyrównane widowisko. Oba zespoły na atak starają się odpowiadać atakiem. Wynik jak na razie wydaje się być sprawiedliwy, ale spodziewamy się kolejnych bramek po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Bytowie 1:1.

• Minutę dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Wisła próbuje konstruować akcje w końcówce pierwszej połowy, ale niewiele jej z tego wychodzi.

• Ciągle za ciosem starają się iść gospodarze! Na posterunku bramkarz Wisły, który wyłapuje kolejną piłkę.

• Kiełpin! Dobra interwencja bramkarza Nafciarzy uratowała gości przed utratą drugiej bramki, po strzale Pietronia.

• Gospodarze próbują iść za ciosem, ale tym razem Kiełpin szybszy od zawodnika Bytovii.

• Bardzo dobra kontra Bytovii wykończona przez Surdykowskiego. Kiedy zanosiło się na drugą bramkę dla gości, miejscowi niespodziewanie zadali cios!

• Gooooool! Surdykowski na 1:1!

• Atak Bytovii, ale strzał Mąki zablokowany.

• Po okresie wyrównanej gry do głosu znowu dochodzą "Nafciarze". Z ich dośrodkowaniami radzą sobie jednak obrońcy Bytovii.

• Sędzia zarządził dwuminutową przerwę na uzupełnienie płynów z powodu upału. Po niej gra już wznowiona.

• Z rzutu wolnego, sprzed pola karnego uderzał Kaczmarek, ale nie trafił w bramkę.

• Na inaugurację 1 ligi miało przyjść dzisiaj około 1500 kibiców miejscowych. Przed samym meczem przed kasami były jeszcze kolejki, więc być może, że fani dalej w nich stoją. Niemniej na trybunach jest jeszcze sporo wolnych miejsc, a obecnych jest nieco ponad 1000 osób.

• Obyło się bez zagrożenia po dośrodkowaniu z kornera, piłkę poza obręb "szesnastki" ekspediowali obrońcy.

• Rzut rożny dla gości. Będzie groźnie.

• Próbują odrabiać straty bytowianie, ale na razie są nieskuteczni. Strzał Pietronia poszybował ponad bramką.

• Mogło być wyrównanie! Będącego sam na sam Jakóbowskiego w ostatniej chwili powstrzymał obrońca!

• Pogoda dzisiaj w Bytowie bardzo... wakacyjna. Jest gorąco i słonecznie, piłkarzom aura może dać się we znaki. Miejmy nadzieję, że nie wpłynie jednak negatywnie na niezłe jak na razie tempo tego spotkania.

• Wydawało się, że jeden z zawodników gospodarzy zagrał piłkę ręką w polu karnym, ale sędzia wyraźnie uznał, że było to zagranie przypadkowe i nie użył gwizdka.

• Wisła próbuje iść za ciosem, po dośrodkowaniu Stefańczyka bliski szczęścia był Kaczmarek, ale od bramki zacznie Oszmaniec.

• Bardzo ładna akcja gości! Hiszpański został wypuszczony skrzydłem, zagrał w pole karne, gdzie Janus z kilku metrów pokonał bramkarza!

• Goooooool! Krzysztof Janus wyprowadza Wisłę na prowadzenie!

• Jak na razie spotkanie bardzo wyrównane, można powiedzieć akcja za akcję, nie rysuje się przewaga żadnej ze stron.

• Atakować próbują gospodarze, ale na razie ich akcją brakuje dokładności. Z dośrodkowaniami radzą sobie obrońcy.

• W odpowiedzi akcja Bytovii, ale Surdykowski powstrzymany i tylko rzut rożny.

• Pierwszy atak goście, ale po wrzutce w pole karne obrońcy wybijają piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego! Gramy! Od środka goście!

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Bytovii: Tomasz Laskowski, Marcin Kikut, Łukasz Wróbel, Maciej Kazimierowicz, Daniel Gołębiewski, Robert Hirsz i Bartłomiej Chojnacki. Rezerwowi Wisły: Daniel Szczepankiewicz, Kamil Hempel, Marko Radić, Dawid Jabłoński, Piotr Ruszkul, Piotr Wlazło i Marcin Krzywicki.

• Mimo, iż goście są bardziej utytułowani, trudno wskazać faworyta dzisiejszego meczu. Bytovia ma bowiem możnego sponsora i jest wymieniana jako najmocniejszy z beniaminków, który może siłą rozpędu włączyć się nawet do walki o awans do Ekstraklasy.

• Dla miejscowych dzisiejsze spotkanie to wielkie święto. Wszak to pierwszy mecz w I lidze, a do tego z tak znaną drużyną jak Wisłą Płock, która 9 sezonów grała w ekstraklasie.

• - Na pewno jestem pełen nadziei, bo to początek sezonu. Mamy trochę nowych twarzy i od tego jak ten zespół się zaprezentuje, zależy weryfikacja pierwszych meczów - mówi przed spotkaniem trener Bytovii Paweł Janas.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1. kolejki pierwszej ligi, w której beniaminek z Bytowa podejmie Wisłę Płock!