Bytovia Bytów

0

Zagłębie Lubin

2

• Sędzia kończy mecz. Bytovia przegrała 0:2 z Zagłębiem Lubin. Gospodarze nie mieli pomysłu na grę, dlatego komplet punktów wyjedzie do Lubina. Kibice miejscowych wyraźnie niezadowoleni. Cieszy się natomiast grupa zwolenników zespołu przyjezdnych. Dziękuję za uwagę.

• Przyjezdni wyraźnie grają na czas. Czy Bytovia zaliczy jeszcze honorowe trafienie?

• Bytovia walczy o każdą piłkę, ale samą walką meczu wygrać się nie uda.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Wilczyński zagrał długim podaniem do Mąki, ale za mocno. Od bramki Forenc.

• Bytovia wyraźnie zmęczona. Wydaje się, że zespół nie ma już pomysłu na grę.

• Zmiana w Zagłębiu. Sobków wchodzi za Piątka.

• Piłka poza boiskiem. Słychać głośny doping niewielkiej grupy kibiców z Bytowa.

• Szanujemy zdrowie - mówi do swoich piłkarzy trener Stokowiec.

• Bytovia przy piłce. Zawodnicy w czerwonych koszulkach zepchnęli Zagłębie do obrony.

• Zmiana W Zagłębiu. Boniecki za Kwieka.

• Zagłębie wyprowadza szybki kontratak, ale akcję przerywają stoperzy Bytovii.

• Rzut wolny dla Bytovii. Strzelać próbował Mariusz Kryszak, ale trafił prosto w mur.

• Bytovia wciąż przegrywa z Zagłębiem Lubin 0:2 na stadionie miejskim przy ulicy Mickiewicza w Bytowie.

• Strzał Daniela Mąki z kilku metrów, ale niecelny.

• Kolejna zmiana w Bytovii. Mąka wchodzi za Sochę.

• Strzał Bytovii po dośrodkowaniu Wilczyńskiego. Głową uderza Kryszak, ale bramkarz zespołu gości pewnie łapie piłkę.

• Trener Zagłębia Lubin Piotr Stokowiec motywuje swoich zawodników zza linii bocznej boiska.

• Piłkarze Janasa szukają swojej okazji, ale bezskutecznie. Wydaje się, że gra w dzisiejszym meczu toczy się pod dyktando lidera tabeli.

• Gdzie jest ta Bytovia - słychać z trybun kibiców gospodarzy.

• Bytovia w konsternacji. Trener Paweł Janas stoi przy linii bocznej i jest wyraźnie poddenerwowany.

• Janoszka podwyższa prowadzenie Zagłębia Lubin. Jest już 0:2.

• Kolejna zmiana w Bytovii. Za Jasińskiego wchodzi Kryszak.

• Zmiana w Bytovii. Za Jastrzembskiego Szewczyk.

• Głośny doping kibiców gospodarzy. Zespół Drutex-Bytovii wciąż jednak ma problem z utrzymaniem się przy piłce.

• Gra wyraźnie nabiera tempa. Trwa walka w środku pola.

• Rozgrzewka trwa także za bramką Bytovii.

• Faulowany Łukasz Janoszka. Sędzia upomniał Wilczyńskiego.

• Seria celnych podań piłkarzy Zagłębia. Wygląda na to, że chcą w ten sposób zmęczyć przeciwników.

• Trzech piłkarzy Zagłębia Lubin rozpoczęło rozgrzewkę.

• Piłkarze rozpoczęli drugą połowę spotkania. Bytovia musi szybko zacząć odrabiać straty, żeby zdobyć komplet punktów.

• Koniec pierwszej części meczu. Bytovia nie porażała skutecznością. Kibice żegnają Pawła Jansa słowami "kończ wstydu oszczędź".

• Strzał Wojciecha Wilczyńskiego z dystansu na pustą bramkę, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką.

• Sędzia dolicza dwie dodatkowe minuty do pierwszej połowy.

• W miejsce Arkadiusza Woźniaka wchodzi Miłosz Przybecki.

• Coraz agresywniejsza gra Bytovii. Tym razem faulowany Kwiek.

• Woźniak opuszcza boisko na noszach.

• Na murawie leży Arkadiusz Woźniak. Konieczna interwencja masażystów Zagłębia.

• Ukarany Robert Mandrysz.

• Bytovia rusza do ataku. Strzelał Robert Mandrysz, ale wprost w ręce bramkarza zespołu gości.

• Przyjezdni wychodzą na prowadzenie. Strzelał Krzysztof Piątek.

• Faul Michała Jakóbowskiego na Arkadiuszu Woźniaku. Rozpoczynają przyjezdni.

• Drutex-Bytovia wciąż szuka okazji do sforsowania szczelnej obrony lidera zestawienia.

• Od bramki zaczyna Forenc. Przy piłce zespół gości.

• Żółta kartka dla Radosława Jasińskiego, który faulował Arkadiusza Woźniaka.

• Faulowany Łukasz Janoszka, który jest opatrywany poza boiskiem.

• Piłkę łapie Forenc.

• Rzut wolny po faulu w pobliżu pola karnego Zagłębia. Dośrodkowuje Robert Mandrysz.

• Nieporozumienie w szeregach Bytovii. Goście przejmują piłkę.

• Minęło zaledwie 20 minut gry, a niektórzy piłkarze Bytovii wydają się już zmęczeni.

• Rzut wolny dla Bytovii. Dośrodkowywał Robert Mandrysz, ale bramkarz Zagłębia piąstkował i wybił piłkę na aut.

• Bytovia próbuje odnaleźć się na własnym boisku. Lider zestawienia skutecznie utrudnia gospodarzom dłuższe utrzymanie się przy piłce.

• Piłkarze w białych strojach przy piłce.

• Faulowany Aleksander Kwiek. Piłka poza boiskiem. Od rzutu rożnego rozpoczną przyjezdni.

• Konsternacja w szeregach obrony Bytovii. Piłkę wybija Łukasz Wróbel.

• Przyjezdni przejęli inicjatywę w grze. Drutex-Bytovia próbuje przejąć piłkę.

• Pewna interwencja Wojciecha Pawłowskiego - bramkarza Drutex-Bytovii.

• Faulowany Surdykowski.

• Zagłębie w natarciu. Cały zespół Bytovii na własnej połowie próbuje oddalić zagrożenie od bramki.

• To mogła być bramka dla miejscowych, ale golkiper zespołu gości był dobrze ustawiony.

• Rzut rożny dla Drutex-Bytovii.

• Kibice miejscowych głośno dopingują zespół Pawła Janasa.

• Rozpoczynają gospodarze

• Piłkarze wychodzą na murawę.

• Liczymy na to, że zespół zagra na przełamanie - twierdzi Rafał Gierszewski, przedstawiciel tytularnego sponsora drużyny.

• Za chwilę piłkarze Pawła Janasa podejmą przed własną publicznością lidera pierwszoligowego zestawienia. Czarno-biało-czerwoni zainaugurują wiosenne rozgrywki w Bytowie.

• Trwa rozgrzewka zawodników obu zespołów. W Bytowie piękna słoneczna pogoda.

• Ławka rezerwowych Zagłębia Lubin: D. Hładun, A. Błąd, S. Bonecki, A. Rakowski, E. Sobków, P. Stolarski, M. Przybecki.

• Ławka rezerwowych Bytovii: T. Laskowski, K. Bąk, P. Buzała, A. Formela, M. Kryszak, D. Mąka, M. Szewczyk

• Zapraszamy na relację na żywo z Bytowa z meczu 22. kolejki 1. ligi, w którym miejscowa Bytovia zmierzy się z faworytem do awansu do Ekstraklasy Zagłębiem Lubin.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA BYTOVIA BYTÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 07.03.2015

22. kolejkę 1. ligi zakończy starcie Zagłębia Lubin z Bytovią Bytów. Podopieczni Pawła Janasa zajmują obecnie 15. pozycję w tabeli, ale nie ukrywają, że pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej odniosą mają zamiar odnieść właśnie w meczu z Miedziowymi. Dotąd beniaminek rozgrywek przegrał ze Stomilem Olsztyn 0:2 i bezbramkowo zremisował z Pogonią Siedlce.

Goście w tym sezonie nie zawodzą i dzięki dwóm wygranym - z Wisłą Płock i Wigrami Suwałki, mają na koncie tyle samo punktów co Termalica. Jeśli "Słoniki" zanotują jakieś potknięcie, a zespół Piotra Stokowca zgarnie komplet punktów w starciu z Bytovią, może zostać samodzielnym liderem.