• GOOOL! Gola dla Chojniczanki zdobył w 34. minucie Andrzej Rybski!

• KONIEC SPOTKANIA! Chojniczanka przegrywa z Bytovią aż 1:6!!

• GOOOOL!! JANUSZ SURDYKOWSKI!!!

• Sędzia przedłużył mecz o trzy minuty.

• Zmiana w Bytovii, Kort opuszcza plac gry, zastąpi go Jastembski.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance, Wojciech Lisowski wejdzie za Rogalskiego.

• To jest już pogrom! Bytovia prowadzi z Chojniczanką 5:1! Trzecią bramkę w tym spotkaniu strzelił Mateusz Klichowicz, który tym razem także nie miał problemów, by pokonać Podleśnego.

• GOOOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!!!

• Kolejna zmiana w Bytovii, Lisowski zmieni Kryszaka.

• Chojniczanka przegrywa już 1:4, a część kibiców tej drużyny powoli opuszcza stadion.

• Pierwsza zmiana w Bytovii, Szewczyk wjedzie za Jasińskiego.

• Świetna kontra Bytovii, Klichowicz sprawnie minął kilku rywali, znalazł się na pozycji sam na sam z Podleśnym i po raz drugi w tym meczu pokonał go.

• Głową na bramkę Bytovii uderzał Paweł Zawistowski, ale trafił tylko w poprzeczkę!

• Kibice zgromadzeni w Chojnicach mogą narzekać obecnie na...nudę. Gra od kilku minut toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Zmiana w Chojniczance, z boiska schodzi Mikołajczak, zastąpi go Jelić.

• Łukasz Kosakiewicz wychodził na dość dobrą pozycję, ale dostał zbyt mocne podanie z głębi pola.

• Rafał Grzelak został ukarany żółtą kartką.

• Chojniczanka wyraźnie podrażniona obecnym wynikiem, nabrała wiatru w żagle. Podopieczni Mariusza Pawlaka coraz częściej atakują bramkę Bytovii, jak na razie bezskutecznie.

• Kolejna bardzo dobra akcja Chojniczanki, ale znów Tomasz Mikołajczak nie trafia do pustej bramki...

• Co za szansa Chojniczanki! Tomasz Mikołajczak nie trafił z dwóch metrów na pusta bramkę Bytovii!

• Mikołajczak oddał strzał z dystansu, ale jeden z obrońców Bytovii wybił piłkę na róg.

• Rzut rożny dla Bytovii, Wróbel strzelał, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką.

• Kosakiewicz zagrywał stronę Rogalskiego, ale ten nie zdołał dobie do piłki.

• W przerwie Mariusz Pawlak dokonał jednej zmiany. Grischok wszedł za Mrozika.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Bytovia prowadzi z Chojniczanką 3:1.

• Łukasz Wróbel został ukarany żółtą kartką.

• Znów pogubiła się w defensywie Chojniczanka. Dośrodkowanie z rzutu rożnego i głową do bramki gospodarzy trafia Łukasz Wróbel.

• GOOOL!! ŁUKASZ WRÓBEL!!

• Piotr Kieruzel został ukarany żółtą kartką.

• Tomasz Mikołajczak szukał okazji do zdobycia kolejnej bramki, ale został złapany na spalonym.

• Gol kontaktowy Chojniczanki! Maciej Rogalski posłał świetną piłkę do Tomasza Mikołajczaka, a ten głową pokonał Gerarda Bieszczada.

• Ależ groźna akcja Bytovii! Kort oddał strzał na bramkę Chojniczanki, ale minimalnie się pomylił i futbolówka powędrowała obok słupka!

• Zawistowski zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale w porę wybił ją Janusz Surdykowski.

• Rafał Grzelak uderzał piłkę z rzutu wolnego, ale trafił tylko w mur.

• Po faulu na Mikołajczaku rzut wolny dla Chojniczanki.

• Dawid Kort ładnie przymierzył się do strzału i uderzył zza pola karnego. Damian Podleśny skapitulował po raz drugi w tym spotkaniu.

• GOOOOL! DAWID KORT!!!

• Groźny strzał Piotra Kieruzela, ale piłka powędrowała lekko obok bramki.

• Po solowej akcji Tomasza Mikołajczaka pierwszy korner dla Chojniczanki.

• Nieźle do strzału złożył się Paweł Zawistowski, ale uderzał niecelnie.

• Radosław Jasiński padł na murawę, chwila przerwy.

• Dośrodkowanie w kierunku Mikołajczaka, ale piłkę pewnie chwyta Bieszczad.

• Za nami pierwszy kwadrans spotkania, zdecydowanie na korzyść Bytovii. Goście grają mądrze i rozbijają każdą próbę ataku Chojniczanki.

• Na razie stroną dominującą w tym meczu jest Bytovia.

• Ależ gubią się w defensywie i popełniają szkolne błędy piłkarze Chojniczanki. Jeśli tak dalej pójdzie, stracą więcej, niż jednego gola...

• Groźnie pod bramką Chojniczanki. Chomiuk mocno uderzył zza pola karnego wolejem, ale Podleśnemu udało się obronić ten strzał.

• Ależ mocy początek meczu w wykonaniu gości z Bytowa! Mateusz Klichowicz otrzymał dobre podanie z głębi pola i wpakował futbolówkę do pustej bramki Chojniczanki. Ewidentnie w tej sytuacji pogubili się defensorzy tej drużyny.

• Lisowski obecny na prawej stronie wrzucił piłkę w kierunku Mikołajczaka,, ale obrońca ją wybił. Pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Warto także zaznaczyć, że Chojniczanka doczekała się na własnym stadionie sztucznego oświetlenia.

• Tomasz Mikołajczak rozegra dziś 101. mecz w barwach Chojniczanki.

• Do Chojnic przybyło dziś ok. 200 kibiców Bytovii Bytów.

• Piłkarze obu drużyn własnie pojawili się na murawie.

• Chojniczanka

• Rezerwowi Bytovii: Oszmaniec, Kożnas, Szewczyk, Jastrzembski, Jakóbowski, Mąka.

• Rezerwowi Chojniczanki: Jelić, Czerwiński, Grischok, Lisowski, Garbacik, Hładun, Niedziela.

• Piłkarze Chojniczanki i Bytovii Bytów zmierzą się w derbowym, zaległym meczu 6. kolejki 1. ligi.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Chojniczanka - Bytovia Bytów!