Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Dolcan Ząbki

1

Dolcan Ząbki

1

• Koniec meczu! W Chojnicach remis - 1:1.

• W końcowych minutach przewaga po stronie Dolcanu. Na gola się jednak nie zanosi.

• Jeszcze żółta kartka dla Chyły.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Wrzutka w pole karne Chojniczanki, ale łapie piłkę Dumieński

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Chałas za Neumanna.

• Rzut wolny dla Dolcanu. Parada Dumieńskiego ratuje Chojniczankę. Rzut rożny dla gości.

• Rzut wolny dla Chojniczanki. Do bramki około 25 metrów. Pietruszka huknął w mur.

• Po rzucie rożnym nie było zagrożenia. Od bramki Dolcan.

• Spokojniejszy okres gry. Rzut rożny dla Chojniczanki.

• Ostatnia zmiana w Chojniczance. W miejsce Zawistowskiego wchodzi Lisowski

• Żółta kartka dla Feciucha.

• Zmiana w Chojniczance. Debiutujący Niedziela zmienia Gancarczyka.

• Zmiana w Dolcanie. Zembrowski za Świerblewskiego

• Idealna okazja dla Dolcanu! Po strzale i rykoszecie piłka wyszła jednak na rzut rożny.

• Błąd sędziego. Piłka wyszła na rzut rożny dla gospodarzy, liniowy potwierdził, ale główny podjął inną decyzję i od bramki Dolcan.

• Idealna okazja dla Chojniczanki, ale Iwanicki źle przyjął piłkę w polu karnym. Tylko rzut rożny.

• Zmiana w zespole Dolcanu. Mazek za Jakubika

• Spokojniejszy okres gry. Akcja za akcję, ale z powodu dużej niedokładności nic z tego nie wynika.

• Piłka przypadkowo trafiła do Neumanna, który oddał sytuacyjny strzał nad bramką.

• Groźnie pod bramką Chojniczanki! Po wrzutce w pole karne głową z piątek metra uderzył Neumann, ale ponad bramką.

• Chojniczanka wyszła z kontrą 2 na 1, ale zawalił akcję Gancarczyk.

• Po wrzutce z rzutu rożnego piłka idealnie spadła na głowę zawodnika gospodarzy, ale strzał powędrował prosto w bramkarza. To była wymarzona sytuacja na objęcie prowadzenia!

• Zółta kartka dla Jakubika za faul na Pietruszce.

• Po rzucie rożnym na bramkę uderzył Chyła, ale posłał piłkę ponad poprzeczką.

• Chojniczanka wywalczyła rzut rożny.

• Po wrzutce zamieszanie pod bramką Chojniczanki, ale obrońcy zdołali wybić piłkę.

• Rzut wolny dla Dolcanu w okolicach narożnika boiska.

• Siemaszko padł w polu karnym. Wydawało się, że był faulowany. Sędzia pozostał niewzruszony.

• Początek drugiej połowy w Chojnicach.

• Piłkarze wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy

Piłkarze wracają już na boisko. Za moment początek drugiej połowy.

• Piłkarze schodzą do szatni. My wracamy za kwadrans na drugą połowę Chojniczanka - Dolcan

• Koniec pierwszej części spotkania! Jak na razie w Chojnicach 1:1, bo golu do szatni Piesia. Wcześniej gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Siemaszko.

• Doliczona jedna minuta do pierwszej połowy.

• Piesio dostał prostopadłą piłkę po błędzie obrony Chojniczanki i pewnie pokonał Dumieńskiego!

• Gooool! Piesio doprowadza do wyrównania!

• Kolejny faul zawodnika Dolcanu, który tym razem powstrzymał Radlera. Bez kartki

• Od dłuższego czasu lepsze wrażenie sprawia teraz Chojniczanka. Piłkarze Dolcanu wydają się być zagubieni w obecnej sytuacji.

• Doskonała sytuacja Chojniczanki! Gancarczyk był w sytuacji sam na sam, ale zwycięsko z pojedynku wyszedł Leszczyński!

• Po rzucie wolnym dla Chojniczanki na spalonym złapany został Kieruzel.

• Kolejna żółta kartka dla gości. Tym razem za faul taktyczny ukarany Cichocki.

• Rzut wolny dla Chojniczanki blisko narożnika. Wykonanie jednak słabiutkie i nie było zagrożenia.

• Groźna akcja Chojniczanki. Po wrzutce w pole karne Siemaszko minął się z piłka na 10 metrze.

• Na boisku znowu zamieszanie, sędzia musi studzić nastroje. Żółtą kartką ukarany Klepczarek

• Żółta kartka także dla Łuszkiewicza.

• Żółtą kartką ukarany Zawistowski.

• Zamieszanie na boisku! Mikołajczak faulował, po chwili sam był faulowany. Na boisku doszło po tym do przepychanek. Sędzia uspokoił zawodników.

• Żółta kartka dla Tadrovskiego za wejście nakładką w nogi rywala.

• Kontuzjowany Rybski schodzi z boiska. W jego miejsce Iwanicki.

• Dolcan próbował odpowiedzieć od razu, przeprowadzając zbliżoną akcję do tej bramkowej rywali. Finał był jednak inny - obronił Dumieński.

• Po akcji oskrzydlające Rybski wewnętrzną częścią stopy wrzucił piłkę w pole karne, a tam na 5. metrze głową uderzył Siemaszko, pokonując Leszczyńskiego.

• Goooooool! Siemaszko strzałem głową pokonał Leszczyńskiego!

• Gra gospodarzy wygląda bardzo chaotycznie, jakby brakowało im pomysłu. W grze Dolcanu widać jakąś koncepcję i porządek.

• Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Można zwrócić jedynie uwagę na sporą liczbę fauli w środku pola.

• Jak na razie oglądamy przeciętne widowisko, z boiska od kilku minut wieje wręcz nudą.

• Zawodnik Dolcanu złapany na spalonym przy próbie wyprowadzenia akcji.

• Mikołajczak był faulowany 20 metrów od bramki. Z rzutu wolnego uderzył Zawistowski, ale jego strzał obronił Leszczyński.

• Na boisku obserwujemy od kilku minut dużo walki o piłkę.

• Na trybunach dzisiaj około 2 tysięcy kibiców. Oficjalnych danych jeszcze nie podano.

• Ucierpiał w starciu Tadrovski. Potrzebna pomoc ekipy medycznej

• Na strzał z około 25 metrów zdecydował się Łuszkiewicz! Broni Dumieński!

• Jak na razie oglądamy wyrównane widowisko. Oba zespoły od kilku minut starają się atakować skrzydłami, ale te akcje nie przynoszą na razie efektu.

• Po akcji Gancarczyka Chojniczanka wywalczyła pierwszy rzut rożny.

• Pierwsi groźną sytuację stworzyli sobie goście! Po wrzutce z autu w pole karne strzelał jeden z zawodników Dolcanu, ale Dumieński był na posterunku.

• Gramy! Od środka rozpoczął Dolcan!

• Chojniczanka zagra dzisiaj w tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a Dolcan w zielono-czarnych

• Chojniczanka - Dolcan

• Wyjściowe składy już po rozgrzewce, piłkarze przebierają się w szatniach w stroje meczowe i za chwilę powrócą na boisko.

• Zawodnicy powoli będą kończyć rozgrzewkę. Za kwadrans pierwszy gwizdek sędziego.