Chojniczanka Chojnice 2 - 0 GKS Bełchatów

Chojniczanka Chojnice

2

GKS Bełchatów

0

• Koniec! Chojniczanka była dzisiaj zespołem zdecydowanie lepszym i zasłużenie pokonała GKS Bełchatów 2:0. Dziękujemy za uwagę!

• Jeszcze starają się groźniej zaatakować goście, ale nie stwarzają już klarownych sytuacji.

• Aż 4 minuty doliczone przez arbitra.

• Ostatnia zmiana w meczu. Za Czerwińskiego pojawia się Dragan Jelić.

• Uderzał z główki Przemysław Czerwiński i piłka przeleciała centymetry obok słupka bramki gości!

• Z kolei w zespole Chojniczanki Jakub Mrozik zastępuje Kosakiewicza.

• Ostatnia zmiana w Bełchatowie. Dawid Flaszka za Papikjana.

• Cverna ukarany kartką.

• A teraz jeszcze Papikjan, ale Podleśny spokojnie broni.

• Strzał sprzed pola karnego jednego z zawodników GKS-u i futbolówka przeleciała tuż nad poprzeczką!

• Dobre dośrodkowanie Niedzieli w pole karne, ale tam już był zawodnik na spalonym.

• Ależ bomba Rachwała! Poprzeczka uratowała Chojniczankę! Przycisnęli teraz bełchatowianie.

• Duże zamieszanie w polu karnym Chojniczanki. Ostatecznie poradził sobie Podleśny, który jeszcze do tego był faulowany.

• Kartonik w kolorze żółtym dla Mikity.

• Próbował uderzenia Agwan Papikjan, ale nie było nawet blisko.

• Opuszcza boisko Rybski. W jego miejsce wchodzi do gry Bartłomiej Niedziela.

• Bramkarz z Bełchatowa dwukrotnie zmuszony do interwencji. Najpierw po strzale z dystansu, a za moment przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Zaczął padać śnieg w Chojnicach.

• To chojniczanie są bliżej podwyższenia rezultatu, niż GKS zdobycia kontaktowej bramki.

• Żółtym kartonikiem ukarany Lukas Kuban.

• Zablokowany strzał Kosakiewicza, do którego dotarła piłka po kolejnej ciekawe, kombinacyjnej akcji.

• Efektowny strzał Patryka Mikity z przewrotki, ale piłka przeszła nad poprzeczką!

• Za Jakuba Serafina wchodzi Szymon Stanisławski.

• Fajna, kombinacyjna akcja gospodarzy. W ostatniej fazie zbyt mocne prostopadłe podanie Zawistowskiego.

• Co więcej, to Chojniczanka nadal w natarciu. W dobrej dyspozycji są dzisiaj zawodnicy Mariusza Pawlaka.

• Spokojny początek po wznowieniu gry. Gospodarze czekają na to, co są w stanie pokazać bełchatowianie. Na razie niewiele.

• Strzał Michalskiego ze stałego fragmentu przeszedł bardzo daleko od celu.

• Za Demianiuka zameldował się na boisku Hieronim Gierszewski.

• Nieco opóźniona ta druga połowa, ale właśnie zaczęliśmy.

• Koniec pierwszej połowy! Gospodarze prowadzą 2:0, Bełchatów nie istnieje. Czy trener Ulatowski jest w stanie zmotywować w przerwie swoich zawodników na ostatnie 45 minut gry w tym roku?

• Podleśny znów w roli głównej - dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu gości w jego pole karne.

• Wreszcie dobra próba gości! Strzelał Wroński - świetnie broni Podleśny!

• Sędzia Kantor doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie.

• Po odpadnięciu z Pucharu Polski z Legią Warszawa trener Mariusz Pawlak powiedział "Skupiamy się na lidze". Dzisiaj udaje się to wzorowo.

• Łukasz Kosakiewicz wyrasta na gracza meczu - po raz kolejny pokazał się z dobrej strony strzelając na bramkę rywali, jednak minimalnie niecelnie.

• Zderzenie Wojciecha Lisowskiego i Łukasza Wrońskiego. Znów przerwa.

• Teraz goście próbują prawą stroną, ale to samo - walą głową w mur. Chojniczanka dzisiaj w bardzo dobrej dyspozycji zarówno defensywnej, jak i ofensywnej.

• Goście spróbowali zaatakować lewym skrzydłem, ale defensywa Chojniczanki spisuje się bez zarzutu.

• Chojniczanka jest zespołem dużo lepszym. Gospodarze wykorzystali dwie z kilku stworzonych przez siebie okazji, podczas gdy goście nie są w stanie zagrozić bramce Podleśnego. Co trener Ulatowski zmieni w przerwie? Bo zmienić coś trzeba.

• Przerwa w grze po lekkim urazie jednego z zawodników gospodarzy.

• Golkiper Chojniczanki poczuł się bardzo pewnie przy tym wyniku i zaczął się kiwać z rywalem! Miał szczęście, że przeciwnik nie zdołał odebrać mu piłki.

• Seweryn Michalski ukarany przez sędziego Kantora żółtą kartką.

• Co się dzieje z Bełchatowem?! Mogło być 3:0! Rafał Grzelak miał okazję podwyższyć prowadzenie gospodarzy, po chwili strzelał Rybski - ostatecznie piłka poza boiskiem.

• Znowu udział przy bramce miał Kosakiewicz, który wrzucił piłkę, a głową do siatki skierował ją Przemysław Czerwiński!

• Co się odwlecze to nie uciecze! 2:0! Czerwiński!

• Mogło być 2:0! Z kornera piłkę dogrywał Rafał Grzelak - uderzenie Andrzeja Rybskiego minęło jednak bramkę.

• Zbyt agresywnie naciskał rywala Kosakiewicz - sędzia uznał, że zawodnik gospodarzy faulował.

• Faulował Damian Garbacik - został ukarany żółtą kartką.

• Rzut rożny dla gospodarzy nie przyniósł żadnego zagrożenia pod bramką Lenarcika.

• Na uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Cezary Demianiuk - jego uderzenie zostało jednak zablokowane.

• Bełchatowianie próbowali zaatakować prawą stroną i wrzucili w pole karne, ale znów bezbłędnie Podleśny.

• Dośrodkowywał Agwan Papikjan, ale Damian Podleśny pewnie łapie piłkę.

• Podrażniona drużyna "Brunatnych" bierze się od odrabiania strat - czujnie jednak defensywa Chojnic. Gospodarze będą teraz zapewne grać z kontry.

• Fantastyczny początek ekipy Mariusza Pawlaka. W polu karnym faulowany był Łukasz Kosakiewicz, a rzut karny na bramkę pewnym strzałem zamienił Przemysław Pietruszka.

• Pietruszka! Gospodarze prowadzą 1:0!

• Jedenastka dla Chojniczanki!

• Na termometrach 1 stopień Celsjusza - pod koniec meczu zejdziemy zapewne poniżej zera. Sędzia Paweł Kantor, debiutujący dziś na zapleczu Ekstraklasy, gwiżdże po raz pierwszy. Gramy!

• Jeszcze krótka sonda i zaczynamy.

• Za chwilę początek spotkania - Państwu, jak i sobie, życzymy dobrego widowiska.

• Rezerwowi Bełchatowa: Bruchajzer, Zgarda, Flaszka, Gierszewski, Witasik, Szymorek, Stanisławski

• Rezerwowi Chojniczanki: Hładun, Mrozik, Machalewski, Majtyka, Niedziela, Podgórski, Jelić

• Już 15 minut rozpoczynamy mecz 19. kolejki 1. ligi Chojniczanka - GKS Bełchatów. Zapraszamy serdecznie na relację na żywo!

• Chojniczanka – GKS Bełchatów LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Ligowy rewanż za potyczkę w Pucharze Polski

28 listopada 2015 to data ostatniego w rundzie jesiennej spotkania 1. ligi dla Chojniczanki, która zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Kilka tygodni temu popularni "Brunatni" ulegli w Chojnicach po dogrywce w ramach Pucharu Polski 1:2. Bramkę na wagę awansu zdobył Łukasz Kosakiewicz. Z pewnością bełchatowianie będą upatrywać w zbliżającym się meczu okazji do rewanżu.

GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice 2:1