Chojniczanka Chojnice 0 - 2 GKS Katowice

Chojniczanka Chojnice

0

GKS Katowice

2

• Sędzia kończy mecz! Zasłużoną victorię odnosi zspoł z Katowic. Kolejna porazka Chojniczanki, której sytuacja w tabeli robi się bardzo trudna!

• Chojniczanie w ostatnich minutach rzucili się do ataku, ale niestety brakuje im pomysłu..

• 5 minut doliczone do regulaminowego czasu gry!

• Na pustą bramkę z około 2 metrów nie trafił Zawistowski. Dał on sobie wybić piłkę przez obrońcę, któy był 2 metry za nim.

• Mrozik również z żółtą kartką na koncie!

• Sławomir Duda zmieni kontuzjowanego Leimonosa.

• Zółtym kartonikiem ukarany Mateusz Kuchta!

• Zmiana w zespole Chojniczanki! Napastnik schodzi, a w jego miejsce melduje się obrońca. Garbacik za Niedzielę..

• Grzelak próbował dokręcać rogala w kierunku bramki, ale piłka powędrowała lekko ponad poprzeczką.

• Zółtą kartkę ogląda Paweł Szołtys.

• Trochim w dogodnej sytuacji, niepilnowany nie trafił setki z okolic 11 metra.

• Krzysztof Wolkowicz, schodzi, a Paweł Szołtys wchodzi!

• Piłka po wrzutce Grzelaka znalazła się pod nogami Mikity, a ten nie potrafił zmiescic pilki w bramce i spudłował.

• Pierwsza kombinacyjna akcja w meczu wykonana przez gości, po której do strzału głową doszedł Trochim, ale minimalnie spudłował.

• Dobry strzał Mrozika zza pola karnego, ale bramkarz na miejscu!

• Odpowiedz Chojniczanki! Rzut rożny!

• Wołkowicz zdobywa piękną bramkę. Strzał w okienko bramki Hładuna! Fenomenalny rajd, fenomenalna bramka! Brak słów! 0:2!

• Goncerz uderzał na bramkę, ale minimalnie niecelnie!

• Faulowany Trochim. Rzut wolny dla gości! Stały fragment wykonywać będzie Wołkowicz.

• Błąd przy wykonaniu rzutu rożnego i w konsekwencji posiadanie piłki przyznane gospodarzom.

• Stały fragment gry w postaci rzutu rożnego dla gości!

• Bartoszewicz schodzi z boiska, a jego miejsce zajmuje Rafał Grzelak

• Zmiana w Gks-sie Pielorz melduje się w miejsce Kamińskiego.

• Bardzo dobry strzał Zawistowskiego z 25 metrów. Swoją robotę dobrze wykonał bramkarz łapiąc uderzenie.

• Kolejny róg dla Chojniczanki, ale znowu dogranie wołało o pomstę do nieba..

• Indywidualna akcja Kosakiewicza, który wywalczył rzut rożny. Na nieszczęście fanów gospodarzy, korner został zle wykonany.

• Bębenek uderzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Pierwsza akcja Chojniczanki, ale na spalonym znalazł się Kosakiewcz.

• Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy z Katowic.

• Po niecelnym strzale Trochima sędzia kończy pierwszą połowę!

• Nieładnie faulowany w odległości 30metrów od bramki Chojniczanki zawodnik gości. Mamy stał fragment gry!

• Sędzia doliczył 2 minuty!

• Bramkę zdobył Bębenek, po wycofaniu piłki z linii końcowej boiska, lekko zmienił kierunek lotu piłki! 0:1!

• Bardzo dobre dośrodkowanie Pietruszki, ale sędzia dopatrzył się faulu Kieruzela w polu karnym Gks-u.

• Ponadto mecz lekko się zaostrzył i ogladamy brzydki mecz. Więcej nieczystej gry niż ładnych akcji.

• Przez ostatnie 10 minut na boisku nie działo się nic ciekawego. Mecz od dobrych 10 minut toczy się w środkowej strefie boiska. Ciekawiej natomiast było na trybunach. Teraz oddziały policji udają się na sektor gości. Zrobiło się całkiem niebezpiecznie.

• Obserwujemy na stadionie zamieszki. Mała grupka kibiców Katowic przedostała się na trybunę gospodarzy!

• Efektowny i efektywny drybling Wołkowicza w polu karnym gospodarzy, ale niesubordynacja Trochima, który stracił piłkę, a później faulował obrońcę sprawiła, że z tej akcji nic nie wyszło..

• Trochim uderzał na bramkę, ale piłka po rykoszecie opuściła boisko. Rzut rożny!

• Bardzo dobrą szansę miała Chojniczanka, ale Niedziela nie trafił piłki nożycami.

• Mimo ciężkich warunków atmosferycznych oglądamy bardzo dobry mecz, w którym raz atakują jedni, a raz drudzy.

• Frańczak w okolicy swojego pola karnego został ograny i musiał ratować się brzydkim faulem, za co otrzymał żółtą kartkę!

• Z dystansu uderzał Zawistowski. Piłka poszybowała obok bramkarza, ale też obok bramki.

• Odgryza się powoli Chojniczanka! Bardzo dobrą piłkę dograł Kosakiewicz, ale niestety Niedziela wpadł w niekontrolowany poślizg i nie zdołał skierować piłki do siatki.

• Kolejna grozna akcja gości. Bębenek wyprzedził Lisowskiego i wszedł w pole karne, ale nie potrafił dograć dobrej piłki do kolegi..

• Grozna akcja Gks-u zakończona strząłem prawego obrońcy z linii pola karnego. Piłka minimalnie minęła słupek.

• Bardzo dobra akcja Mrozika w defensywie, który przerwał akcję przeciwnika i po chwili wyprowadził całkiem dobrze zapowiadający się kontratak.

• Zawistowski zmarnował dogodną okazję na wprowadzenie kontrataku w pole karne przeciwnika niecelnym podaniem.

• Nieudana wrzutka Bębenka kończy się wybiciem piłki pod nogi Frańczaka, który oddał niecelny strzał.

• Goście powoli przejmują inicjatywę, coraz częściej są w posiadaniu piłki.

• Stały fragment gry w okolicy narożnika pola karnego dla Gks-u. Niecelny strzał oddawał Wołkowicz.

• Obie drużyny prowadzą grę w środku boiska, można powiedzieć, że badają teren.

• Pierwszą połowę zacznie zespół Chojniczanki! Sędzia daje znak i zaczynamy!

• Chojniczanka zagra dzisiaj w sowich tradycyjnych strojach, żółto-czerwonych, natomiast Gks występować będzie w czarnych kompletach.

• Bohaterowie tego meczu właśnie wychodzą na boisko!

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Damian Podleśny, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Patryk Mikita, Rafał Grzelak, Tomasz Lisowski, Dragan Jelic. Ławka rezerwowych GKS-u: Rafał Dobroliński, Paweł Szołtys, Sławomir Duda, Łukasz Pielorz, Sebastian Szomberski, Filip Burkhardt, Adrian Jurkowski.

• Sędzią dzisiejszego meczu jest Paweł Psikit, a pomagać mu będą asystenci: Arkadiusz Śpiewak, Piotr Szubelski.

• Pogoda nie sprzyja dzisiaj szybkiej, technicznej grze w piłkę. W Chojnicach mocno pada deszcz i naprawdę trudno może być o dobre widowisko.

• mks

• Serdecznie witamy Państwa ze stadionu Chojniczanki, gdzie za około 15 minut rozpocznie się mecz 13 kolejki 1 ligi, w którym zmierzą się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Gks Katowice.