• Koniec spotkania! Chojniczanka spokojnie wygrała z Miedzią 3:0!

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Uderzenie Kakoko zza pola karnego bardzo niecelne

• Jest i druga zmiana w Miedzi. Wasilewski za Labukasa

• Grzelak powstrzymał wychodzącego za akcją Kakoko, ale nieprzepisowo. Żółta kartka

• Druga zmiana w ekipie gospodarzy. Chyła za Zawistowskiego

• Ależ okazja Miedzi na honorowe trafienie! Po dośrodkowaniu w pole karne minimalnie niecelnie głowa uderzył jednak Szczepaniak!

• Zółta kartka dla Cierpki.

• Chwilę po wejściu na boisku Niedziela posłał ładne dośrodkowanie w pole karne, ale do piłki nie sięgnął Zawistowski

• Pierwsza zmiana w Chojniczance, Niedziela w miejsce Siemaszki

• Kolejny stały fragment dla Chojniczanki. Z rzutu wolne sprzed pola karnego piłka posłana jednak w mur.

• Dogodna okazja Chojniczanki na podwyższenie! Z rzutu wolnego ładnie uderzył Grzelak, ale Smug zdołał wybić piłkę na rzut rożny.

• Rzut rożny dla Miedzi po ofiarnej interwencji Zawistowskiego

• Miedź miała okazję po rzucie wolnym. Wrzutka Garucha była jednak zbyt mocna i od bramki zacznie Podleśny

• Żółta kartka dla Kieruzela za faul na Szczepaniaku

• W ataku gospodarze. Kolejny rzut rożny w drugiej połowie.

• Wrzutka i Garuch ponownie na rzut rożny.

• Pierwszy rzut rożny w drugiej połowie, dla Chojniczanki.

• Początek drugiej połowy!

• Wydaje się, że w Chojnicach jest już po meczu. Gospodarze prowadza wysoko 3:0 i nic nie wskazuje na to, by Miedź miała po przerwie odwrócić losy meczu. Przed nami jednak drugie 45 minut, które mamy nadzieję, przyniesie jeszcze emocje!

• Koniec pierwszej połowy! Chojniczanka pewnie prowadzi z Miedzią 3:0!

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Zółta kartka dla Bartoszewskicza

• Po okresie przewagi Miedzi wystarczyła jedna kontra, by pogrążyć gości. Mikołajczak wyszedł sam na sam ze Smugiem i nie dał mu szans.

• Gooool! Mikołajczak na 3:0! Miedź na łopatkach!

• Seria rzutów rożnych dla Miedzi nie przyniosła efektu bramkowego.

• Niepewna interwencja bramkarza Miedzi i gospodarze mają rzut rożny.

• Kolejny atak Miedzi kończy się jedynie rzutem rożnym. Dużo dzieje się na boisku w Chojnicach, tak jak się spodziewaliśmy.

• Miedź szuka bramki kontaktowej, dobrze borni jednak w trudnej sytuacji Podleśny

• Bardzo szybka zmiana w Miedzi. Na boisku melduje się Cierpka za Zatwarnickiego

• Kolejna okazja gospodarzy! W dogodnej sytuacji Siemaszko zamiast strzelać, podał do Mikołajczaka, a temu piłkę wybił na rzut rożny obrońca

• W końcu okazja Miedzi. Groźny strzał Szczepaniaka jedynie musnął jednak poprzeczkę.

• Chojniczanka dyktuje warunki na boisku. Miedź nie potrafi pozbierać się po dwóch szybkich ciosach.

• Chojniczanka nie odpuszcza. Naciskany Midzierski zmuszony wybić piłkę na rzut rożny

• Goool! Chojniczanka poszła za ciosem! Ze strzałami Grzelaka Smug jeszcze sobie poradził, ale dobitka Mikołajczaka znalazła już drogę do siatki!

• Należała się ta bramka gospodarzom, którzy od kilku minut narzucili swoje tempo gry i raz po raz atakowali. Do tego co za bramka! Gancarczyk z przewrotki nożycami wbił piłkę prosto w okienko!

• Goooool! Piękna bramka Gancarczyka!

• Kakoko popisał się niecelnym uderzeniem z rzutu wolnego sprzed pola karnego.

• Okazja dla Chojniczanki! Po dośrodkowaniu Gancarczyka głową uderzył Siemaszko, ale bardzo niecelnie.

• Rzut rożny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

• Podleśny przeniósł nad poprzeczką uderzenie głową Bartczaka. Rzut rożny dla Miedzi.

• Nieprzyjemna utarczka na boisku i Feciuch wdał się w przepychankę z Garuchem. Obaj ukarani żółtymi kartkami.

• Rzut rożny dla Miedzi po akcji Łobodzińskiego, ale nie przyniósł zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Jak na razie sporo walki, ale i niedokładności w poczynaniach obu zespołów. Obie drużyny starają się jednak grać "do przodu". To wróży ciekawe widowisko.

• Nerwowy początek spotkania. Próba ataku gospodarzy, ale na spalonym złapany Gancarczyk.

• Od środka Chojniczanka. Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Obie jedenastki już na murawie. Gospodarze na czerwono-żółto, a goście w niebiskich kompletach.

• Piękna, majówkowa pogoda sprzyja frekwencji. Stadion w Chojnicach w dużej mierze zapełniony. Zawodnicy są już po rozgrzewce, za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Chojniczanka: Michał Dumieński, Daniel Chyła, Patryk Drewek, Przemysław Laskowski, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela, Łukasz Suchocki Miedź: Dominik Budzyński, Adrian Cierpka, Jakub Księżniakiewicz, Adrian Mrowiec, Kamil Zieliński, Adam Wasilewski

• W Chojnicach dzisiaj piękna, piłkarska pogoda. Warunki idealne do gry. Trwa rozgrzewka obu zespołów.

• Piłkarze z Chojnic mają problem z wygrywaniem na własnym boisku. Wiosną ta sztuka udała im się tylko raz - w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Jednak postawa na własnym boisku to niejedyny kłopot. Podopieczni Mariusza Pawlaka bardzo powoli rozkręcają się w rundzie rewanżowej. Do tej pory zdołali jedynie dwa razy wywalczyć komplet punktów. Dodając do tego ostatni przegrany mecz z Widzewem Łódź, kibice mogą mieć pewne obawy.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli. Gospodarze zajmują ósmą pozycję, a goście dziewiątą.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - MIEDŹ LEGNICA

Chojniczanka zagra z GKS-em Katowice

W niedzielę Miedź zmierzy się na wyjeździe z Chojniczanką Chojnice. Spotkanie to zapowiada się bardzo ciekawie - obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i ostatnio prezentują się bardzo dobrze. Podopieczni Mariusza Pawlaka wiosną spisują się bardzo dobrze i przegrali tylko jedno spotkanie - tydzień temu z ostatnim w tabeli Widzewem.

Chojniczanka trzydziestoma siedmioma punktami zgromadzonymi na koncie zajmuje ósme miejsce w tabeli, z kolei Miedź ma o punkt mniej i w przypadku wygranej przeskoczy rywali w tabeli.

– Czeka nas trudny mecz. Chojniczankę charakteryzuje duża dyscyplina w defensywie. W ataku też mają kilku zawodników, jak choćby Mikołajczak, Gancarczyk czy Grzelak, którzy indywidualnymi umiejętnościami są w stanie rozstrzygnąć losy meczu. Dlatego kluczem do wygranej koncentracja w obronie na wysokim poziomie – powiedział przed meczem trener Miedzi, Janusz Kudyba.