Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Miedź Legnica

1

Miedź Legnica

0

• Koniec meczu! Chojniczanka wygrywa 1:0 w dramatycznych okolicznościach!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Zawistowski nie miał problemu by z bliska wpakować piłkę do siatki!

• Gooool! A jednak! Zawistowski na 1:0 dla Chojniczanki w samej końcówce!

• Korner bez efektu. Trzy minuty doliczone.

• Jeszcze w końcówce próbuje Chojniczanka. Wywalczony rzut rożny, może będzie groźnie.

• Druga zmiana w Chojniczance. Za Kosakiewicza wchodzi Czerwiński

• Kolejny rzut rożny dla gości. Tym razem Podleśny przeniósł nad bramka piłkę po strzale głową Labukasa.

• Ostatnia zmiana w Miedzi. Cierpka za Brożynę

• Do końca meczu około 10 minut. Jest o wiele ciekawiej niż przed przerwą. Możemy być świadkami emocjonującej końcówki.

• Jest i dośrodkowanie, ale nic z tego nie wynikło.

• Może być groźnie. Rzut wolny dla Miedzi na wysokości pola karnego w bocznym sektorze boiska.

• Kolejna akcja gospodarzy zakończona tym razem strzałem Bartoszewicza z kilkunastu metrów. Uderzenie minimalnie niecelne, ale brawa za całą akcję

• Druga zmiana w Miedzi. Garuch zmienia Gargułę

• Rozkręca nam się mecz w końcówce! Mogło być 1:0 dla Chojny, ale w sytuacji sam na sam Kosakiewicz nie zachował zimnej krwi i zaprzepaścił szansę

• Po wrzutce z rożnego uderzył Midzierski, ale na posterunku Podleśny.

• Zrobiło się ciekawiej. Podleśny wybija piłkę na rzut rożny po dośrodkowaniu Garguły ze stałego fragmentu gry.

• Zmiana w Chojniczance. Niedziela za Rybskiego

• Bartczak mógł dać prowadzenie gościom, jednak piłka po jego uderzeniu z dystansu przeszła obok bramki

• Labukas pojawił się na boisku w miejsce Sabali.

• Żółta kartka dla Sabali. Na razie karani tylko piłkarze gości.

• Ależ okazja na objęcie prowadzenia przez gospodarzy! Piłka zatrzymała się jednak na poprzeczce po uderzeniu Mikity z dystansu!

• Uderzenie Pietruszki niecelne, od bramki rozpocznie Miedź.

• Rzut rożny dla Chojniczanki. Kolejny stały fragment nie przyniósł jednak efektu.

• Atak Miedzi i wrzutka Łobodzińskiego w pole karne. Wybijają obrońcy Chojniczanki

• Ireneusz Brożyna uderzył z dystansu i ponownie mamy niecelny strzał w statystyce.

• Początek drugiej części spotkania!

• Koniec pierwszej połowy meczu. Na razie bardzo nudne 0:0.

• Jeszcze jeden rzut rożny przed końcem połowy, ale niewiele z niego wynikło.

• Na razie nic nie zapowiada, że zobaczymy gola przed przerwą. Zostało jeszcze kilka minut.

• Wrzutka z rzutu wolnego i piłkę wybijają obrońcy Miedzi.

• Marquitos faulował rywala. Żółta kartka i rzut wolny dla Chojniczanki sprzed pola karnego.

• Podleśny ratuje Chojniczankę! Kieruzel o mało nie wpakował piłki do własnej bramki, ale golkiper gospodarzy był na posterunku.

• Marquinios oddał ekwilibrystyczny strzał z powietrza, ale również on był niecelny.

• Na razie okazje pod bramką jedynie po stałych fragmentach, ale nie przynoszą one efektów.

• Na razie bez celnego strzału z obu stron. Nie jest to póki co porywające widowisko.

• Rzut wolny dla Miedzi, ale dośrodkowanie wybite przez obrońców.

• Akcja gospodarzy, jednak Mikita wdał się w drybling i przegrał pojedynek z obrońcą.

• Łobodziński ma dziś apetyt na gola! Tym razem po jego uderzeniu jednak tylko rzut rożny.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Łobodziński, ale piłka minęła bramkę.

• Pierwsze dziesięć minut za nami i na razie obyło się bez bardzo groźnych sytuacji.

• W odpowiedzi akcja gości, ale strzał Zawistowskiego został zablokowany.

• Akcja Chojniczanki i Kosakiewicz zdołał dośrodkować w pole karne. Za głęboko i piłkę zdołał wyłapać bramkarz Miedzi.

• Miedź od początku stara się być bardziej aktywna i narzucić warunki gry gospodarzom.

• Od początku zaatakowała Miedź i Łobodziński bardzo szybko wywalczył rzut rożny. Nie przyniósł on jednak efektu, bo z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Obie drużyny wychodzą już na boisko, za chwilę początek spotkania.

• Rezerwowi Miedzi: Mateusz Lis, Adrian Łuszkiewicz, Adrian Cierpka, Marek Gancarczyk, Marcin Garuch, Tadas Labukas, Bartosz Ślusarski.

• Rezerwowi Chojniczanki: Hładun, Machalewski, Czerwiński, Majtyka, Mrozik, Niedziela, Jelić.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica!

• Chojniczanka Chojnice - Miedź Lenica LIVE!

Zapowiedź: Chojniczanka - Miedź LIVE! Kto podtrzyma dobrą passę?

Zarówno Miedź jak i Chojniczanka dwie ostatnie kolejki rundy jesiennej mogą zaliczyć do udanych. Jedni i drudzy wygrali oba swoje poprzednie mecze. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza pokonali Bytovię Bytów i Stomil Olsztyn, zaś piłkarze Mariusza Pawlaka ograli MKS Kluczbork i Pogoń Siedlce.

Chojniczance i Miedzi zależy bardzo na zwycięstwie. Nie tylko po to by przedłużyć swoje dobre passy, ale przede wszystkim po to, aby przed drugą częścią sezonu w 2016 roku mieć nieco bardziej komfortową sytuację. Rozjemcą w tej konfrontacji będzie Łukasz Bednarek z Koszalina.

Miedź Legnica - Chojniczanka Chojnice 2:2