Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Olimpia Grudziądz

Chojniczanka Chojnice

2

Olimpia Grudziądz

1

• Chojniczanka grając w Grudziądzu w roli gospodarza pokonała 2:1 Olimpię. Drużyna z Chojnic prowadziła do przerwy dwoma golami. W drugiej połowie biało-zieloni zdołali zdobyć tylko bramkę honorową.

• Koniec spotkania! Chojniczanka wygrała z Olimpią Grudziądz 2:1.

• Jeszcze jedna próba Wojciecha Reimana. Tym razem zawodnik Olimpii uderzał z 20 metrów. Strzał był niecelny.

• Dogranie Wojciecha Reimana w kierunku Adama Cieślińskiego jest zbyt mocne.

• Uderzenie Marcina Kaczmarka z rzutu wolnego pewnie obronił Dominik Hładun. Chojniczanka jest bardzo blisko pierwszego w sezonie zwycięstwa.

• Strzelał Fabian Pawela, ale bardzo niecelnie. Chwilę później Piotr Kieruzel faulował Kaczmarka i rzut wolny mają zawodnicy Olimpii.

• Próbują jeszcze zmienić niekorzystny wynik spotkania piłkarze Olimpii. Dośrodkowanie Marcina Kaczmarka z rzutu rożnego padło łupem Przemysława Pietruszki.

• Za Rafała Grzelaka na boisku melduje się były piłkarz Lechii Gdańsk Damian Garbacik.

• Arbiter odgwizdał faul na Adamie Cieślińskim. Dośrodkowanie Marcina Kaczmarka z rzutu wolnego, ale bez problemów interweniowali obrońcy Chojniczanki.

• Przemysław Czerwiński zablokował uderzenie Fabiana Paweli, który dopiero co pojawił się na murawie. Chwilę później Pawela nieprzepisowo zatrzymywał wychodzącego z piłką Marcina Biernata.

• Za Marcina Smolińskiego wszedł Fabian Pawela.

• Do wybitej przez defensorów Chojniczanki futbolówki dopadł Paweł Kowalczyk, ale uderzył daleko od bramki Dominika Hładuna.

• Było groźnie pod bramką Olimpii. Uderzenie z 18 metrów Przemysława Czerwińskiego na rzut rożny sparował Bartosz Fabiniak.

• Dośrodkowanie Tomasza Lewandowskiego w kierunku Donalda Djousse było nieudane. Od bramki rozpocznie Dominik Hładun.

• Spore zamieszanie w polu karnym Olimpii Grudziądz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Akcja nie została zakończona strzałem. Piłka znalazła się w rękach Fabiniaka.

• Ostre wejście Donatasa Kazlauskasa w nogi Rafała Grzelaka. Żółta kartka dla piłkarza Olimpii.

• Łukasz Kosakiewicz wchodzi w miejsce Andrzeja Rybskiego.

• Donatas Kazlauskas miał dobry pomysł, ale za mocno zagrał do Wojciecha Reimana. Od bramki rozpocznie golkiper Chojniczanki.

• Przemysław Czerwiński pojawia się na boisku w miejsce Paula Grischoka.

• Druga zmiana w szeregach Olimpii. Adam Cieśliński wchodzi na boisko w miejsce Michała Łabędzkiego.

• To była stuprocentowa szansa Olimpii. Marcin Kaczmarek dograł do Tomasza Lewandowskiego. Piłkarz Olimpii, choć nie był atakowany przez rywali, poślizgnął się i zmarnował tą okazję!

• Ależ fantastycznie strzelił Marcin Kaczmarek! Z 16 metrów pomocnik Olimpii uderzył w samo okienko. Dominik Hładun był bez szans.

• GOOOOOOL! 2:1 Marcin Kacmarek!

• Michal Piter-Bućko z bliskiej odległości uderzył z pierwszej piłki, ale to poszybowała wysoko nad poprzeczką.

• Potężnie uderzył z rzutu wolnego Piotr Kieruzel. Golkiper Olimpii odbił futbolówkę, parując ją ponad poprzeczkę.

• Tomasz Lewandowski popełnił przewinienie. Będzie rzut wolny dla Chojniczanki z 20 metrów.

• Teraz atak Olimpii. Donatas Kazlauskas dośrodkował w pole karne, a Paweł Zawistowski wyekspediował futbolówkę daleko poza szesnastkę.

• Na uderzenie z ponad 25 metrów zdecydował się Paweł Zawistowski. Jego strzał był kompletnie nieudany. Fatalna próba zawodnika Chojniczanki.

• W bardzo dobrej sytuacji znalazł się Piotr Kieruzel, który został obsłużony podaniem przez Andrzeja Rybskiego. Ten pierwszy strzelił jednak ponad bramką.

• Jeszcze raz Marcin Kaczmarek, tym razem z rzutu rożnego. Futbolówka trafiła do Lewandowskiego, który strzelił głową, a piłkę zmierzającą pod poprzeczkę fantastycznie odbił Dominik Hładun.

• Faulowany był Kazlauskas. Z rzutu wolnego centrował Marcin Kaczmarek, ale zagranie pomocnika nie było zbyt dokładne i obrońcy Chojniczanki oddali niebezpieczeństwo od własnego pola karnego.

• Od środka pola drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Olimpii!

• Sędzia zakończył pierwszą część spotkania.

• Paweł Zawistowski znakomicie dograł futbolówkę na głowę Piotr Kieruzela. Piłka przeleciała dosłownie kilkanaście centymetrów ponad poprzeczką!

• Sędzia Artur Aluszyk przedłużył pierwszą część spotkania o trzy minuty.

• Za kontuzjowanego Roberta Szczota na boisku melduje się Donatas Kazlauskas

• Za to zagranie Mikołajczak obejrzał żółtą kartkę.

• Robert Szczot ucierpiał w starciu z Tomaszem Mikołajczakiem. Niezbędna jest pomoc medyczna.

• Żółtą kartkę obejrzał Marcin Biernat, który starł się z Donaldem Djousse.

• Zdobywca pierwszego gola Piotr Kieruzel strzelał niecelnie. Od bramki rozpocznie Bartosz Fabiniak.

• Żółta kartka dla Tomasza Lewandowskiego. Piłkarz Olimpii faulował strzelca gola, Tomasza Mikołajczaka.

• Sędzia użył gwizdka. Michał Łabędzki w nieprzepisowy sposób zatrzymał Tomasza Mikołajczaka.

• Rafał Grzelak świetnym, prostopadłym podaniem obsłużył Tomasza Mikołajczaka, który zaskoczył Fabiniaka precyzyjnym strzałem po długim roku.

• GOOOOOOL! 2:0 dla Chojniczanki. Tomasz Mikołajczak!

• Udany wślizg Pawła Kowalczyka, który wygarnął piłkę spod nóg nacierającego bramkę Olimpii Paula Grischoka.

• Pół godziny gry za nami Chojniczanki prowadzi 1:0, chociaż to Olimpia sprawia lepsze wrażenie.

• Sporą przewagę mają piłkarze Olimpii, ale niewiele póki co z tego wynika. Tym razem uderzał Robert Szczot, ale Hładun odbił piłkę na rzut rożny.

• Tym razem z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Kaczmarek. Piłka trafiła do Donalda Djousse. Kameruńczyk minimalnie niecelnie uderzył futbolówkę głową! Sporo szczęścia mieli teraz piłkarze z Chojnic.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Marcin Woźniak, a Dominik Hładun wypiąstkował piłkę. Po chwili uderzał Marcin Kaczmarek, ale golkiper "Chojny" i tym razem sobie poradził!

• Piłkarze Olimpii cały czas atakują i chcą doprowadzić do wyrównania. Wojciech Reiman dopadł do piłki, która wybili obrońcy Chojniczanki. Gracz biało-zielonych huknął wysoko nad poprzeczką.

• Z rzutu wolnego dośrodkował Wojciech Reiman. Ta poleciała w kierunku Roberta Szczota, ale pomocnik Olimpii został skutecznie zblokowany.

• Uderzenie Wojciecha Reimana z około 20 metrów okazało się niecelne.

• Uderzenie Pawła Zawistowskiego zza pola karnego bez problemu złapał Bartosz Fabiniak.

• Dominik Hładun wypiąstkował futbolówkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ta trafiła do Roberta Szczota, ale pomocnik Olimpii Grudziądz nieczysto trafił w piłkę. Golkiper Chojniczanki nie musiał interweniować.

• Marcin Kaczmarek dograł piłkę do Wojciecha Reimana, ale w porę wszystko wyjaśnił Rafał Grzelak.

• Od razu odpowiedź piłkarzy Olimpii. Z rzutu wolnego po ziemi uderzył Wojciech Reiman, a Dominik Hładun odbił piłkę przed siebie. Dopadł do nie Piter-Bucko, ale strzelił ponad poprzeczką!

• Piłka dograna z rzutu różnego przez Pawła Zawistowskiego trafiła na głowę Piotra Kieruzela. Strzał zawodnika Chojniczanki z pięciu metrów zakończył się powodzeniem. Bartosz Fabiniak musiał wyciągać futbolówkę z siatki.

• GOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki! Piotr Kieruzel

• Donald Djousse dograł piłkę do Marcina Smolińskiego, a ten zdecydował się na uderzenie z okolicy pola karnego. Próba pomocnika Olimpii okazała się jednak niecelna.

• Arbiter przerwał grę. Marcin Woźniak z Olimpii w nieprzepisowy sposób zatrzymał Macieja Rogalskiego.

• Zza pola karnego uderzał Marcin Smoliński, futbolówka po rykoszecie trafiła prosto w ręce Dominika Hładuna.

• Kolejny raz w natarciu piłkarze z Grudziądza. Marcin Kaczmarek zdecydował się dośrodkować w pole karne. Piłka została jednak uderzona zbyt mocna i przeleciała ponad głową zawodnika Olimpii.

• Dogranie piłki w pole karne do Słowaka Michala Pitera-Bućko, który zgrał futbolówkę do Marcina Woźniaka, ale uczynił to zbyt mocno i piłka znalazła się w rękach golkipera Chojniczanki.

• Pierwsza akcja w wykonaniu Chojniczanki. Dogranie piłki do Wojciecha Lisowskiego, który zacentrował na pole karne, ale Tomasz Lewandowski wyjaśnił sytuację.

• Od połowy boiska zaczęli piłkarze z Chojnic!

• Piłkarze Chojniczanki zagrają dzisiaj w czerwono-żółtych stronach, a zawodnicy Olimpii Grudziądz w biało-zielonych kompletach.

• Już za chwilę pierwszy gwizdek sędziego Artura Aluszyka z Gorzówa Wielkopolskiego.

• Przed tygodniem w Grudziądzu piłkarze Olimpii odnieśli pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Grudziądzanie pokonali Stomil Olsztyn 2:0. Chojniczanka przegrała z kolei na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 1:3.

• Dzisiaj dotarła do nas smutna informacja. W wieku 31 lat zmarł Jakub Zabłocki, były zawodnik m.in. Olimpii Grudziądz.

• Do tej pory Olimpia zebrała na swoim koncie cztery punkty, po zwycięstwie z poprzedniej kolejki ze Stomilem Olsztyn, remisie z Bytovią Bytów i przegranej z Rozwojem Katowice. Dotychczasowe wyniki nie odzwierciedlają jednak potencjału grudziądzan. Tomasz Asensky dysponuje liczną kadrą opartą na kilku doświadczonych graczach. Dla piłkarzy "Chojny" z pewnością sobotni mecz nie będzie spacerkiem.

• Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Michał Wróbel, Adam Banasiak, Adrian Bielawski, Donatas Kazlauskas, Patryk Skórecki, Fabian Pawela

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Rafał Majtyka, Jakub Mrozik

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz. Spotkanie odbędzie się w Grudziądzu, ale to Chojniczanka będzie jego gospodarzem.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHOJNICZANKA CHOJNICE - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Chojniczanka Chojnice - Stomil Olsztyn 4:3

W 4. kolejce Chojniczanka zmierzy się z Olimpią. Warto zaznaczyć, że sobotni mecz będzie rozgrywany na boisku Olimpii, ale to Chojniczanka będzie gospodarzem tego spotkania.

Co ciekawe, drużyna z Chojnic w meczu o stawkę jeszcze nigdy nie wygrała z Olimpią. Po raz ostatni obie ekipy mierzyły się w starciu towarzyskim w lipcu tego roku. Wówczas biało-zieloni wygrali 2:1.