Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Pogoń Siedlce

Chojniczanka Chojnice

1

Pogoń Siedlce

0

• Koniec! Chojniczanka po męczarniach pokonuje osłabioną Pogoń 1:0. Siedlczanie ponieśli trzecią porażkę z rzędu. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

• Piłka wpada do bramki Chojniczanki, ale arbiter przerywa grę, ponieważ wcześniej jeden z zawodników pogoni faulował!

• Zawodnik gospodarzy po rzucie rożnym wepchnął piłkę do bramki siedlczan. Pogoń w beznadziejnej sytuacji!

• GOOOOL !!! 1:0! Kieruzel!

• Trener Sasal ma do wykorzystania jeszcze jedna zmianę.

• Gospodarze zbliżyli się po raz kolejny i nie ostatni dzisiejszego dnia, ale i tym razem skutecznie interweniuje Misztal.

• Kibice Chojniczanki zamiast wspierać swoich piłkarzy, zaczynają coraz częściej gwizdać.

• Jedna z nielicznych akcji przyjezdnych. Piłkarze Pogoni wymienili kilka podań w dosyć szybkim tempie i zbliżyli się pod pole karne gospodarzy i mały włos futbolówka nie trafiłaby do bramki!!!

• Punkt dla siedlczan będzie jak zwycięstwo. Tego samego na pewno nie powiedzą gospodarze, gdy mecz zakończy się remisem.

• Bezproduktywny Mikita opuszcza plac gry, a w jego miejsce melduje się Czerwiński.

• A jednak, zmęczonego Rybickiego zastępuje Piotr Krawczyk.

• Tym razem szczęścia szukał Rybski, ale trafił jedynie w boczną siatkę.

• Trener Sasal zwleka z kolejnymi roszadami. Czyżby szkoleniowiec czekał an samą końcówkę spotkania?

• Jeszcze około 15 minut.

• Druga próba byłego zawodnika Pogoni Szczecin trafia tylko w szczelny mur siedlczan.

• Pietruszka uderzył z rzutu wolnego na siedlecką bramkę, ale futbolówkę odbija PROFESOR Misztal.

• Gospodarze mają coraz mniej czasu na strzelenie choćby jednej bramki dającej dziś trzy punkty.

• Tym razem w głupi sposób fauluje Mikita.

• Kieruzel nieprzepisowo powstrzymuje Wrzesińskiego. Zawodnik gospodarzy ukarany przez arbitra.

• Grzelak ładnie przymierzył z za szesnastki. Świetnie broni Misztal!

• Uaktywnił się Rybicki, ale zagranie byłego zawodnika Widzewa nie potrafił wykorzystać Duda.

• Jeszcze około 30 minut do zakończenia zawodów.

• ... Niedziela natomiast zmienia Kosakiewicza.

• Jelić zmienia Mrozika...

• Trener Pawlak zaraz dokona zmian. Dwóch piłkarzy intensywnie się rozgrzewa.

• Po zamieszaniu w polu karnym, jeden z gospodarzy trafia futbolówką w poprzeczkę!

• Ruszyli odważniej chojniczanie, którzy wywalczyli rzut rożny.

• Kuriozalna sytuacja! Hładun za długo przeciągał wybicie piłki i trafił nią w nadbiegającego siedlczanina! Było blisko przedziwnej bramki!

• Odziwo, spokojne, początkowe minuty drugiej odsłony.

• Wiatr jest dziś porywisty, ale nie sprawia większych problemów piłkarzom.

• Oj trudne zadanie czeka przyjezdnych. Wyrwać punkt chojniczanom będzie bardzo, bardzo ciężko.

• Gospodarze przystąpili do gry bez zmian.

• Artur Aluszyk wznawia grę!

• Wykrakaliśmy, na murawie melduje się Rodak w miejsce Dzięgielewskiego.

• Więcej sytuacji bramkowych mieli gospodarze, ale kibice na brak strzałów narzekać nie mogą. gości czeka bardzo trudne zadanie, gdyż całą, drugą połowę musza grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dzięcioła.

• Koniec pierwszej odsłony. Do przerwy w Chojnicach bez bramek!

• Teraz Mikita stanął przed szansa, ale napastnik gospodarzy źle trafił w piłkę i na tablicy wyników nadal 0:0.

• Teraz przyjezdni powinni być zadowoleni, jak dziś zremisują.

• Misztal broni kolejne próby Chojniczanki, ciężkie minuty siedlczan!

• Dzięcioł otrzymuje drugą, żółta kartkę. Oj siedlczanie w tarapatach.

• Rozwój Katowice wygrał dziś z Sandecją Nowy Sącz 2:0. Beniaminek skutecznie goni ekipy zajmujące bezpieczne miejsca w tabeli. Chojniczanka i Pogoń dla większego komfortu przed kolejnymi spotkaniami powinny zdobyć dziś trzy oczka.

• Ponownie w spotkaniu inicjatywę przejęli gospodarze, ale w ostatnich minutach nie zagrozili poważnie bramce Misztala.

• Nadal czekamy na bramki. Oba zespoły nie zasługują na zimowanie w czerwonej części tabeli.

• Kosakiewicz finalizował składną akcję gospodarzy, ale kopnął fatalnie.

• Na trybunach widzimy czterech kibiców Pogoni, czy siedlczanie zobaczą dziś bramki swoich ulubieńców na Pomorzu?

• Oj ciekawa próba Grzelaka, ale do uderzenia nożycami doświadczony zawodnik źle się zabrał, po chwili dobijał Rybski, ale na posterunku jest tradycyjnie Misztal.

• Coraz częściej strzelają goście. Wrzesiński spróbował swoich sił, ale zrobił to niecelnie.

• To co może cieszyć kibiców na stadionie w Chojnicach, to fakt, że obie drużyny naprawdę ładnie wymieniają piłkę.

• Duda pokazuje kolegom, jak trzeba walczyć. Najlepszy strzelec Pogoni wygrał walkę z Kieruzelem i będzie korner dla "biało-niebieskich"

• Kolejna próba przyjezdnych. Na strzał zdecydował się Bodziony, ale uderzył zbyt lekko by sprawić problemu bramkarzowi gospodarzy.

• Nieudany atak Chojniczanki. Oj siedlczanie uśpili czujność chojniczan.

• Wyśmienita okazja siedlczan. Hładun jednak broni strzał Dzięgielewskiego z za szesnastki!

• Dzięcioł dostaje żółty kartonik. Młodzieżowiec Pogoni został upomniany za odkopnięcie piłki po gwizdku.

• Ceglarz bliski skierowania futbolówki do siatki po zagraniu z narożnika boiska Chyły!

• Korner dla gospodarzy, ale Kieruzel uderzeniem głową przenosi futbolówkę nad bramką przyjezdnych.

• Za nami kwadrans, w którym lepiej wypadają gospodarze.

• Autorem jedynej, jak dotąd szarzy siedlczan był Duda. Podopieczni Sasala za podwójną gardą.

• Pierwszy raz pod pole karne gospodarzy wybrali się Pogoniści, ale po krótkim zamieszaniu w szesnastce Chojniczanki, podopieczni Pawlaka wybijają piłkę.

• Misztal broni tym razem strzał pietruszki! Siedlczanie dali się zepchnąć do defensywy!

• Dl właśnie Misztala i Chyły to szczególny mecz, gdyż w poprzednim sezonie obaj zawodnicy występowali w barwach Chojniczanki.

• Odważniej do przodu ruszyli gospodarze, czego efektem był strzał Kosakiewicza. Na szczęście dla przyjezdnych dobrze interweniuje Misztal!

• Wyrównany początek, obie ekipy badają siły przeciwnika. Piłka krąży między zawodnikami głównie w środku pola.

• W pierwszych minutach gra toczy się przede wszystkim w środku pola. Sporo walki na boisku.

• Kapitanem "biało-niebieskich" pod nieobecność Zembrowskiego jest Paczkowski.

• Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!

• Również na Pomorzu będzie minuta cisza, tak jak na wszystkich stadionach z powodu ofiar paryskiego zamachu.

• Arbiter wyprowadza na płytę boiska już piłkarzy, za kilka minut zaczynamy!