Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Rozwój Katowice

Chojniczanka Chojnice

1

Rozwój Katowice

3

• Koniec meczu! Chojniczanka Chojnice przegrała trzeci mecz na wiosnę. Tym razem sposób na drużynę Mariusza Pawlaka znalazł ostatni w tabeli przed tym pojedynkiem Rozwój Katowice. Zwycięstwo gościom zapewnił rezerwowy Filip Kozłowski, który w końcówce strzelił dwa gole.

• Jeszcze Konrad Nowak załapał się na żółtą kartkę.

• Płyną kolejne sekundy i nie zanosi się na wyrównanie.

• Aż pięć minut doliczone przez arbitra.

• Do wrzutki sprzed pola karnego świetnie wyskoczył Kozłowski i głową zmieścił piłkę w siatce. Po końcowym gwizdku koledzy będą nosić go na rękach.

• GOOOOOL!!!! KOZŁOWSKI PO RAZ DRUGI!!! 3:1 DLA ROZWOJU!!!

• Pozostawiony bez opieki Kozłowski nie miał żadnego problemu, by pokonać Damiana Podleśnego. Rozwój bardzo blisko sprawienia dużej niespodzianki w Chojnicach.

• GOOOOOOOOL!!! NO I PROSZĘ!! ROZWÓJ ZNOWU PROWADZI, TYM RAZEM ZA SPRAWĄ KOZŁOWSKIEGO!!!

• Wylatuje z boiska Lisowski, który właśnie zarobił drugą żółtą kartkę! Chojniczanka będzie kończyć w osłabieniu.

• Zmarnowana akcja gospodarzy. Rogalski podał wprost w ręce bramkarza.

• Ostatnie 10 minut przed nami. Czy któraś z drużyn przechyli jeszcze szalę na swoją stronę?

• Bartłomiej Niedziela wchodzi za Grzelaka.

• Zakończył swój występ strzelec bramki dla gości. W jego miejsce pojawia się Filip Kozłowski.

• Kartka dla Wróbla.

• Feruga wywrócił się w szesnastce, ale o faulu nie może być mowy. Gramy dalej.

• Wojciech Lisowski ukarany kartonikiem, za faul.

• Z kolei u gospodarzy Andrzej Rybski zmienia nieskutecznego dzisiaj Krzywickiego.

• Jeszcze jedna roszada w Rozwoju. Kamil Cholerzyński melduje się na placu. Schodzi Bartosz Jaroszek.

• Dawid Domański zastępuje Raula Gonzaleza.

• 100-procentowa szansa na drugiego gola dla Chojniczanki! Pierw nie trafił w futbolówkę Rogalski, a za moment obok przymierzył Grzelak!

• Po rzucie rożnym doszło do ogromnego zamieszania w polu karnym, było kilka dobitek, a ostatecznie do siatki piłkę wpakował Mikita.

• GOOOOOOOL!!! CHOJNICZANKA WYRÓWNAŁA PO STRZALE MIKITY!!

• Sypią się kartki. Przed momentem ukarany Robert Menzel, który może mówić o szczęściu. Gracz Chojny wychodził oko w oko z bramkarzem.

• Pierwsza zmiana u gospodarzy. Doświadczony Maciej Rogalski wchodzi za bezproduktywnego Przemysława Czerwińskiego.

• Tomasz Szatan ukarany kartką za faul taktyczny.

• W odpowiedzi ostemplował poprzeczkę potężną bombą gracz Rozwoju! Ależ było blisko podwyższenia prowadzenia!

• Strzał głową jednego z zawodników Chojniczanki i katowiczan uratowało wybicie z linii bramkowej! Dużo szczęścia po stronie Rozwoju.

• Dobre, szybkie wyjście z bramki Pawłowskiego, który uprzedził w ostatniej chwili Krzywickiego.

• Teraz to goście dłużej w posiadaniu piłki. Chojna ma wyraźne problemy z wymianą kilku celnych podań.

• Dużo nieporadności w poczynaniach obu drużyn. Chojniczanka nie ma pomysłu na stworzenie stuprocentowej sytuacji.

• Kartka dla Patryka Mikity.

• Groźnie Feruga, który uderzył w sam środek bramki. Pawłowski na posterunku.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Rozwój niespodziewanie prowadzi z Chojniczanką.

• Grzelak wystawił piłkę do Przemysława Pietruszki, który kropnął potężnie, ale bardzo niedokładnie.

• Tym razem żółtko dla Winiarczyka, który zagrał ręką.

• Uderzenie z wolnego trafiło w mur i wyszło na rzut rożny.

• Tuż przed polem karnym powalony nieprzepisowo Zawistowski. Żółtą kartkę zarobił Raul Gonzalez.

• Poczuli krew piłkarze Rozwoju, którzy wyraźnie zaczęli szukać drugiego gola. Chojniczanka w szoku po stracie bramki.

• Po strzale głową Czerkasa piłka jeszcze odbiła się od poprzeczki.

• Leniwa gra zemściła się na Chojniczance. Po rzucie rożnym piłkę do bramki wpakował Adam Czerkas. Katowiczanie niespodziewanie objęli prowadzenie.

• GOOOOOOL!!! ROZWÓJ NA PROWADZENIU! ADAM CZERKAS!!

• Raz jeszcze Pawłowski w roli głównej. Najpierw sparował uderzenie sprzed szesnastki, a po chwili Czerwiński nie popisał się przy dobitce.

• Faulowany w okolicy bocznej chorągiewki jeden z graczy Chojniczanki. Dośrodkował Paweł Zawistowski i bramkarz Rozwoju musiał ratować się wybiciem piłki na korner.

• Pokazał się "Krzywy", który wystawił piłkę na dalszy słupek, ale nikt nie zamykał tej akcji.

• Piłkarze obu zespołów serwują nam mnóstwo strat.

• Dość senne widowisko oglądamy w Chojnicach. Podopieczni Mariusza Pawlaka spokojnie konstruują kolejne akcje, a Rozwój zwraca uwagę głównie na zabezpieczenie własnej bramki.

• Fajny dryling Patryka Kuna, ale wrzutka już bardzo nieudolna.

• Ambitna akcja Krzywickiego, który wywalczył korner. Po dośrodkowaniu o krok od strzelenia gola był Maciej Kostrzewa, ale uderzył minimalnie obok bramki!

• Leciutki strzał Ferugi i Pawłowski musiał się rzucić. Więcej o tej próbie nie warto pisać.

• Tym razem pod pole karne Chojny zapędził się Rozwój. Przemysław Gałecki rozciągnął na lewą stronę do Łukasza Winiarczyka, ale ten wrzucił niedokładnie.

• Efektowna akcja Patryka Mikity, który zwodem minął obrońcę i uderzył tuż nad poprzeczką z okolic 20. metra!

• Zdecydowanie dłużej w posiadaniu futbolówki utrzymują się gospodarze, ale na razie niewiele z tego wynika. Bramkarz Rozwoju nie musiał jeszcze ani razu interweniować.

• Prostopadłe zagranie Daniela Ferugi w kierunku najbardziej wysuniętego Marcina Krzywickiego, ale za mocne to podanie.

• Dużo szarpanej gry z obu stron. Zespoły badają dzisiejszą dyspozycję swojego rywala, nikt nie chce na początku zaryzykować.

• chojniczanka chojnice

• Pierwszy gwizdek Wojciecha Krztonia, gramy.

• Zawodnicy wrócili już na murawę, za moment zaczynamy.

• Rezerwowi Rozwój: Bartosz Soliński, Dawid Domański, Michał Gałecki, Kamil Cholerzyński, Robert Tkowcz, Adam Żak, Filip Kozłowski.

• Rezerwowi Chojniczanka: Artur Haluch, Jakub Mrozk, Maciej Rogalski, Andrzej Rybski, Damian Garbacik, Łukasz Kosakiewicz, Bartłomiej Niedziela.

• W rundzie jesiennej obecnych rozgrywek Chojniczanka pewnie pokonała Rozwój w Katowicach 3:1. Jeśli chodzi o bilans bramek, to również drużyna Pawlaka ustrzeliła więcej goli: 7-4.

• Sobotnie starcie obu drużyn będzie czwartym spotkaniem o stawkę w historii. Bilans jest zdecydowanie korzystniejszy dla Chojniczanki, gdyż wygrała ona dwa razy i raz musiała uznać wyższość rywala po emocjonującym do samego końca meczu w Katowicach w zeszłym sezonie.

• Witamy z Chojnic! Już o godz. 17 rozpocznie się spotkanie miejscowej Chojniczanki z czerwoną latarnią ligi, Rozwojem Katowice. Zapraszamy na relację na żywo.