Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Stomil Olsztyn

Chojniczanka Chojnice

0

Stomil Olsztyn

1

• Koniec meczu w Chojnicach. Stomil Olsztyn po golu zdobytym z rzutu karnego wygrywa z Chojniczanką.

• Dośrodkowanie Jędrzejczyka bez przeszkód wychwycił Skiba.

• Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn, z boiska schodzi Papka, w jego miejsce Mroczkowski.

• Sędzia doliczył cztery minuty.

• Gola zdobył Grzegorz Lech.

• Rzut karny dla Stomilu!

• Futbolówka przechodzi tuż nad głowami graczy Chojniczanki. Rzut rożny dla gości

• Papka faulowany przez Bednarka, rzut wolny dla Stomilu na wysokości pola karnego.

• W końcówce spotkania Chojniczanka ma co raz większą przewagę na boisku, a Stomil wyprowadza jedynie niegroźne kontry.

• Potężny strzał Bednarka z 35 metrów, między słupkami znów niezawodny Skiba.

• Zmiana w drużynie Chojniczanka plac gry opuszcza Ikegami, na boisku pojawia się Orłowski.

• Sędzia znów musiał pokazać żółty kartonik, ukarany Kamil Hempel, który próbował wymusić rzut karny.

• Zmiana w drużynie gości, z boiska schodzi Bzdęga, a na murawie pojawia się Michałowski.

• I kolejna żółta kartka, tym razem dla Mikołajczaka.

• Żółta kartka dla Kucharskiego.

• Ikegami faulowany na 35 metrze. Fatalna wrzutka w pole karne, piłkę łapie Skiba.

• Indywidualna akcja Feciucha, ktory pędził lewym skrzydłem. Czujni obrońcy Stomilu głową wybijają futbolówkę.

• Głowacki ukarany żółta kartką.

• Wykonywał go Mikołajczak, jednak piłka po jego strzale minęła bramkę golkipera Stomilu.

• Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu gracza z Olsztyna.

• Przerwa w grze na boisku leży dwóch graczy Chojniczanki.

• Bednarek płasko po ziemi do Ikegamiego, piłka poza boiskiem, mamy rzut rożny.

• Ikegami fauluje Papkę, sędzia wskazał na rzut wolny dla Stomilu.

• Bardzo dobra akcja gospodarzy, Feciuch sprawnie rozciągnął grę do Bednarka, lewy obrońca dobrze wrzucił piłkę w pole karne, lecz tam pewnie wyszedł do niej Skiba.

• Ropiejko i Mikołajczak przeprowadzają dwójkową akcję zakończoną niecelnym strzałem tego drugiego.

• Żółta kartka dla Bartosza Papki.

• Kolejna zmiana w drużynie gospodarzy. Za Iwanickiwgo Ropiejko.

• Pierwsza zmiana w drużynie Chojniczanki. Boisko opuszcza Godinho, w jego miejsce Ostalczyk.

• Sędzia pokazuje Arturowi Pląskowskiemu żółtą kartkę.

• Zbyt mocna wrzutka w wykonaniu Godinho. Pląskowski szczęśliwie sięga piłki, która wychodzi poza boisko.

• Bednarek dośrodkowywał, zabrakło celności.

• Gra toczy się jak na razie w środku pola, żadna z drużyn nie chcę podjąć próby przeprowadzenia groźnego ataku.

• Chwilowa przerwa w grze, na boisku leży Feciuch.

• Ikegami dobrze wchodzi w pole karne rywali prawą stroną. Był bardzo blisko bramki, jednak jego wrzutkę zablokował Skiba.

• To drugi kartonik tego koloru dla drużyny gości. Ukarany Bzdęga faulował Daniela Chyłe.

• Tomasz Bzdęga ukarany żółta kartką.

• Rzut wolny dla Stomilu, Misztal pewnie interweniuje w bramce.

• Rozpoczynamy drugą połowę w Chojnicach.

• Mecz zaczął się od przewagi gospodarzy, ale Chojniczanka tego nie wykorzystała. Najlepszą akcję zepsuł Błażej Radler w 9. minucie. Z biegiem czasu do głosu doszli goście, którzy w pewnym momencie zepchnęli chojniczan do defensywy. Gole jednak nie padły.

• Koniec pierwszej połowy. W Chojnicach bez goli.

• 1 minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Po faulu Chyły rzut wolny z dobrej odległości mieli goście. Misztal poradził sobie z dośrodkowaniem piąstkując piłkę.

• Daniel Chyła ukarany żółtą kartką.

• Teraz to Chojniczanka kontratakuje! Najpierw akcję zepsuł Mikołajczak, który źle podał, a w kolejnej akcji Iwanicki dośrodkował na głowę napastnika z Chojnic, ale pomylił się o centymetry.

• Hempel podał do Tomasza Bzdęga, który z ostrego kąta uderzył mocno i pomylił się o włos. Jego uderzenie przeleciało tuż nad bramką Misztala.

• Teraz częściej przy piłce są goście z Olsztyna.

• Szymon Kaźmierowski zmienia Pawła Łukasika w Stomilu. Napastnik gości grał Chojnicach przez półtora sezonu i strzelił dla Chojniczanki 11 goli.

• A teraz oprawa na sektorze gospodarzy. Fani pokazali sektorówkę z okazji rocznicy wybuchu wojny, z napisem "1 września 1939, 4:45". Kibice odśpiewali hymn Polski i dołączyli się do tego fani Stomilu. Na koniec jedni i drudzy krzyknęli "Cześć i chwała bohaterom."

• Mecz znów toczy się w środku pola. Czekamy na jakieś akcje.

• Żółta kartka dla Lecha.

• Wreszcie wzięli się za granie goście. Tyle, że strzał Grzegorza Lecha z dystansu minął bramkę Misztala o dobrych kilka metrów.

• Po dośrodkowaniu Iwanickiego i główce Mikołajczaka Daniel Chyła uderzył baaaaaaardzo wysoko nad bramką.

• Chojniczanka zdecydowanie przeważa na boisku. Jakby na potwierdzenie z dystansu uderza Artur Pląskowski, ale z tym uderzeniem nie miał problemu Skiba.

• Aktywny Mikołajczak wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym gości. Radler uderzył jednak z wolnego fatalnie - trafiając prosto w mur.

• Odpowiadając na Wasze pytania - w sektorze gości jest około 100 fanów Stomilu, którzy głośno wspierają swój zespół. Olsztynianie wywiesili na płocie jedną flagę.

• Kolejna akcja Chojniczanki, ale sędzia odgwizdał spalonego Filipe Godinho. Wyszedłby na dobrą pozycję Portugalczyk.

• Najlepsza akcja gospodarzy! Po wrzutce w pole karne głową podawał Mikołajczak. Znalazł się w polu karnym Błażej Radler, który huknął mocno, ale Skiba znów stanął na wysokości zadania.

• Niezły strzał Feciucha z rzutu wolnego broni Piotr Skiba.

• W sektorze miejscowych kibiców, których zameldowało się dziś na stadionie ok. 2 tysiące, obok flagi "Chojnice pierwsze w walce" pojawił się przekreślony wizerunek "Che Guevary" z dopiskiem "Precz z komuną". Spiker domaga się zdjęcia flagi.

• Na razie gra toczy się w środku pola. Żaden z zespołów nie wypracował jeszcze przewagi na boisku.

• Pech Tomasza Mikołajczaka, który mógł stanąć nawet oko w oko ze Skibą, ale piłka trafiła go w tej akcji... w rękę.

• Zaczynamy mecz w Chojnicach!

• Zawodnicy obu zespołów meldują się na boisku. Chojniczanka na czerwono-żółto, Stomil w niebieskich trykotach.

• Na stadionie w Chojnicach są już kibice gości.

• Stomil Olsztyn zajmuje obecnie czternaste miejsce w tabeli 1. ligi. Piłkarze z Olsztyna mają w dorobku zaledwie 4 punkty. Chojniczanka ma w dorobku 8 punktów i zajmuje piąte miejsce.

• Podopieczni Mariusza Pawlaka grali niedawno ze Stomilem. Miało to miejsce przed startem sezonu w meczu sparingowym. Wtedy Chojniczanka wygrała 4:2.

• Ławka rezerwowych Stomilu: Dawid Mieczkowski, Arkadiusz Koprucki, Arkadiusz Mroczkowski, Daniel Michałowski, Patryk Kun, Piotr Łysiak, Szymon Kaźmierowski.

• Ławka rezerwowych Chojniczanki: Konrad Jałocha, Jakub Mrozik, Tomasz Ostalczyk, Marcin Orłowski, Maciej Ropiejko, Karol Ziąbski, Grzegorz Wojdyga.

• Witamy w relacji na żywo z meczu beniaminka 1. ligi Chojniczanki Chojnice z zeszłorocznym beniaminkiem - Stomilem Olsztyn.