Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Chojniczanka Chojnice

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

• Sędzia kończy mecz. Lider przegrywa po raz pierwszy. Chojniczanka odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu.

• Faulowany Markowski i rzut wolny dla Chojniczanki. Wybija Misztal.

• Rzut rożny dla gości

• Indywidualna akcja Iwanickiego, strzał,a piłka odbija się od obrońcy. Piłka zawędrowała pod nogi Pietruszki, ale ten strasznie niecelnie .

• Strzał strasznie niecelny. Akcja Chojniczanki i mamy rzut rożny. Czas doliczony to 4 minuty.

• Markowski z całym impetem wpadł w zawodnika gości i niebezpieczny rzut wolny z 20m oraz kartka dla Markowskiego.

• Końcówka meczu, a rezultat wciąż niekorzystny dla gości. Czy doznają pierwszej porażki w sezonie?

• Grozna sytuacja Termalici. Z 5 metrów strzał i fenomenalnie broni Misztal

• Iwanicki za ,,Garnka''.

• Brutalnie faluowany Lisowski, który na prędkości mijał obrońcę, a ten łokciem uderzył go w twarz. Żółtko dla Kopacza.

• Chojniczanka przypomina dzisiaj Chelsea Jose Mourinha z zeszłego sezonu. Autbus i kontra.

• Maslo wrzucił piłkę do Drozdowicza a ten minimalnie pudłuje..

• Goście atakują całym zespołem,a Chojniczanka szuka szansy w kontrataku. Lepiej wyglądają goście.

• Biskup obija nogi obrońców i wywalczył rzut rożny.

• Schodzi Foszmańczyk, a wchodzi Adrian Paluchowski.

• Małe zamieszanie pod polem karnym. Wychodzi tutaj duża klasa zawodników Termalici i Chojniczanki, którzy pokojowo rozwiązali sytuację.

• Długa piłka do Lisowskiego, który pięknie przyjmuje piłkę, ale obrońca wybija na róg. Wrzuca Pietruszka.

• Strata Termalici, a Drozdowicz ratuje się faulem.

• Strzelał Mikołajczak jednak zablokowany jego strzał . Od bramki Nowak. Teraz akcja Termalici.Niestety znowu brak dokładności w podaniu.

• Zmiana defensywna obrońca za pomocnika.

• Gra przeniosła się pod pole karne Termlici dzięki kotrze Chojniczanki. Kolejna strata chojniczan i kontra ,,Słoników'' Faulowany Biskup i rzut wolny.

• Schodzi Kamiński, a na boisku melduje się Janeczko!

• Termalica atakuje całm zespołem narażając się na kontry gospodarzy.

• Zmiana w zespole Chojniczanki Schodzi Niedziela, wchodzi Lisowski.

• Fragment meczu, w którym mniej się dzieje. Przeważa walka o każdą piłkę . Mniej ładnych,składnych akcji.

• Gancarczyk drybluje w polu karnym i w opinii całego stadionu zostaje faulowany. Sędzia stoi niewzruszony i zaczynamy od bramki.

• Pierwsza zmiana w Termalice.

• Mecz znacznie się ożywił dzięki kontrom Chojniczanki. Niestety piłkarzom brakuje dokładności i ostatniego podania.

• Mając na uwadzę wydarzenia z pierwszej połowy trzeba powiedzieć, że Termalica jest lepszym zespołem od gospodarzy, jednak brakuje im skuteczności..

• Kolejna solowa akcja Biskupa, która kończy się niecelnym strzałem.

• Po bardzo dobrej akcji na jedne kontakt gości do strzału doszedł Biskup jednak spudłował.

• Strzał Markowskiego łapie Nowak.

• Faulowany Mikołajczak, 28 metrów od bramki. Będzie wrzutka Pietruszki.

• Goście budują atak pozycyjny, a gospodarze skutecznie udaremniają wszelkie próby przedostania się pod bramkę.

• Dużo walki w środku pola, każda z drużyn próbuje swoich sił na początku dugie połowy.

• Zawodnicy Termalici czekają na znak, by rozpocząć drugą połowę. Radkiewicz bierze wdech i dmucha w gwizdek. Gramy!

• Sędzia odgwizdał koniec pierwszej połowy.

• GOL GOL GOL GOL TOMASZ Mikołajczak zdobywa bramkę po pięknej akcji na jeden kontkat. Pomogło trochę szczęście, gdyż Mikołajczak trafił w bramkarza, a pózniej piłka odbiła się od obrońcy i wpadła do siatki.

• Czas doliczony to 1 minuta.

• Faulowany Czerwiński- ten z Chojniczanki w odległości 30 metrów od bramki.

• Totalnie niezasłużona kartka dla Feciucha, który trafił w piłkę, ale znakomicie przyaktorzył Czerwiński..

• Kolejna akcja Termalici. Kolejny korner. Chojniczanie nie powinni się bać tych wrzutek, ponieważ w zespole gości dzisiaj nie ma zawodnika, który potrafiłby dograć piłkę do partnera.

• Na boisku leży symulujący Tomasz Foszmańczyk. Nic się nie stało. Służby medyczne nie musiały wejść na boisko.

• Goście grają bardzo efektownie na jeden kontakt lecz nie efektywnie. Jest rzut rożny dla Termalici.

• Popisowa akcja kombinacyjna Biskupa, Kupczaka i Drozdowicza. Ten ostatni kropnął z dystansu, jednak strasznie niecelnie.

• Chojniczanka wyprowadza kontratak, niestety Mikołajczak został brutalnie faulowany w obrębie koła środkowego. Żółtko ogląda Czerwiński.

• Kibice niemiłosiernie gnębią Plevę okrzykami ,, AŁA, AŁA''

• Popisowa akcja Gancarczyka, który wkrecając kolejnych przeciwników w murawę wywalczył tylko rzut rożny.

• Okres gry, w którym przeważa Termalica szukająca swojej bramki.

• Rzut wolny dla Chojniczanki około 30 metrów od bramki. Wrzuca Gancarczyk, a pewnie łapie piłkę Nowak.

• Można rzec: Nie taki diabeł straszny jak go malują o zsepole gości.

• Mikołajczak prostopadłą piłkę posłał do Feciucha, a ten wywalczył rzut rożny.

• Gospodarze starają się uspokoić grę i budują atak pozycyjny.

• Akcja Chojniczanki, ale znowu niedokładność skutkuje stratą.

• Krótko rozegrany rzut rożny, Biskup wrzuca, piłkę odbija obrońca i następny róg.

• Wydaje mi się, że Pawlak obrał bardzo złą taktykę na mecz z Termalicą. Postawić autobus i próbować kontr, zamiast przejąć inicjatywę i grać do przodu. Nie jest to zrozumiałe, gdyż Termalica słynie z akcji kombinacyjnych

• Pleva do Biskupa, ten mija Markowskiego, ale wrzutka pozostawiała wiele do życzenia.

• Na boisku dużo się dzieje. Co chwila Termalica wyprowadza ataki, a Chojniczanka stara się kontratakować.

• Sędzia odgwizdał rzut wolny w okolicy 25 metrów od bramki gospodarzy. Faulu nie było. Duża pomyłka sędziego. Rozwścieczeni kibice krzyczą,,je** PZPN.''.

• Pierwsze dziesięć minut pod dyktando gosći, którzy zepchnęli gospodarzy do obrony.

• Kolejna grozna akcja gości. Biskup zapoczątkował akcję, potem wrzutka na głowę Drozdowicza, ale ten nie skończył.

• Po rzucie rożnym Termalica wyprowadziła kontrę, ale Czerwiński przerwał faulem, za co został ukarany żółtkiem.

• W zespole Chojniczanki panuje mnóstwo niedokładności. Akcja Chojniczanki, po której jest pierwszy rzut rożny!

• Goście rozgrywają piłkę i starają się stworzyć jakiś dobry atak.

• Piękna akcja Biskupa, który wyłożył piłkę na pustą bramkę koledze z zespołu. W porę zdążył obrońca.

• Próba zagrania prostopadłej piłki ze strony zawodników Termalici. Próba spaliła na panewce, gdyż od bramki grę wznowił Misztal.

• Faulowany zawodnik Chojniczanki 40 metrów od bramki. Jest rzut wolny.

• Wysoki pressing gości skutkuje odbiorem piłki.

• Chojniczanka spokojnie stara się rozgrywać piłkę w okolicy linii środkowej boiska.

• Od środka rozpocznie zespół Chojniczanki. Sędzia gwiżdże i gramy!

• Zawodnicy obecni już na płycie głównej boiska. Za chwilę początek meczu!

• ,mks

• Piłkarze udają się do szatni zaczerpnąć ostatnich wskazówek swoich trenerów, a na stadionie prowadzona jest prezentacja składów. Z niecałe 10 minut startujemy!

• Około 15-nastu minut do rozpoczęcia meczu. Obie drużyny wyglądają na bardzo zdeterminowane. Widać duże skupienie u zawodników jednej jak i drugiej drużyny.

• Chojniczanka zagra dzisiaj w swoich tradycyjnych żółto-czerwonych strojach, a Termalica w niebieskich kompletach. Pogoda jest znakomita do gry w piłkę. Nie pada, lekko wieje, a temperatura oscyluje w granicach 16 stopni.

• Przed meczem ChojniczankiPrzed meczem ChojniczankiPrzed meczem Chojniczanki

• Ławka rezerwowych gospodarzy: Michał Dumieński, Paweł Iwanicki, Błażej Jankowski, Przemysław Laskowski, Wojciech Lisowski, Mateusz Piechowiak, Rafał Siemaszko. Ławka rezerwowych gości: Maciej Pochroń, Mateusz Janeczko, Dariusz Jarecki, Szczepan Kogut, Adrian Paluchowski, Wiktor Płaneta, Dawid Sołdecki.

• Przed pierwszym gwizdkiem zapraszam do lektury, aby lepiej zapoznać się z wagą dzisiejszego meczu.Zapowiedz meczu !

• Witam serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Chojnicach. Dzisiejszym rywalem Chojniczanki jest lider tabeli Termalica Bruk-Bet Nieciecza.