Chrobry Głogów 1 - 2 Chojniczanka Chojnice

Chrobry Głogów

1

Chojniczanka Chojnice

2

• Koniec spotkania! Chojniczanka dowiozła prowadzenie do końca wyjeżdża z Głogowa z kompletem punktów!

• Szuka okazji na oddalenie gry od własnego pola karnego Chojniczanka.

• Mecz potrwa jeszcze dodatkowe 4 minuty.

• Chojniczanka broni się już całym zespołem. Do końca jeszcze kilka minut.

• Rafał Siemaszko wchodzi wchodzi za Iwanickiego.

• Kieruzel ucierpiał i mamy przerwę w grze. Nad Głogowem pada coraz bardziej.

• Nad stadionie właśnie zaczął padać deszcz. Czy zmiana warunków atmosferycznych pomoże jednej z drużyn?

• Chrobry w natarciu, ale bez groźnej sytuacji w ostatnich minutach.

• Ilków-Gołąb opuszcza boisko. W jego miejsce melduje się Rafał Figiel.

• Ostatni kwadrans przed nami. Czy gospodarzom uda się wyrwać jeden punkt w tym pojedynku?

• Wzmacnia defensywą trener Pawlak. Piotr Kieruzel wchodzi za Mikołajczaka.

• W odpowiedzi Mikołajczak znalazł się dogodnej sytuacji, ale nie podwyższył prowadzenia Chojniczanki.

• Wydawało się, że Jankowski zagrał ręką w polu karnym! Duże szczęście Chojniczanki, bo sędzia nie użył gwizdka.

• No i proszę, Chojniczanka stara się teraz opóźniać grę, jak tylko się da.

• Przemysław Laskowski wchodzi za Piechowiaka. To nie był dobry mecz zawodnika z numerem 10 na koszulce.

• Michalec wykończył strzałem głową szybką kontrę swojego zespołu. Chyba nieco lepiej mógł zachować się Misztal, który miał już futbolówkę na rękawicach.

• GOOOOOL!! Jest kontakt Chrobrego! Strzelcem gola Michalec!

• Poprawne piąstkowanie Misztala, po którym ruszyła kontra Chojniczanki. Powstrzymany jednak Gancarczyk.

• Jeszcze wierzy w odmienienie losów tego meczu trener Chrobrego. Zapewne gospodarze będą coraz śmielej grać do przodu.

• A także Damian Ałdaś za Krzysztofa Ulatowskiego.

• Damian Piotrowski zastępuje Sędziaka. To pierwsza zmiana w tym spotkaniu.

• Głupio łapie kartkę Chyła, który odrzucił piłkę po tym, jak sędzia gwizdnął faul.

• Piechowiak przestrzelił w znakomitej sytuacji! Mogło być już po meczu. Dobrym podaniem obsłużył go Mikołajczak.

• Chojniczanka wyraźnie oddaje pole Chrobremu. Ciekawe, jak w ataku pozycyjnym poradzą sobie gracze Ireneusza Mamrota.

• Padł jak długi w polu karnym Pieczara. Sędzia nie zdecydował się użyć gwizdka.

• Mocny pressing Chojniczanki i bramkarz Chrobrego musiał ratować się wybiciem poza linię boczną.

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Chojniczanka zasłużenie prowadzi z Chrobrym 2:0.

• Jeszcze za dyskusje kartka dla Błażeja Jankowskiego.

• I kartkę obejrzał agresywny Mikołajczak.

• Chyła znalazł się w odpowiednim miejscu po dośrodkowaniu Pietruszki z kornera. Moment wcześniej strącił piłkę głową jeden z zawodników.

• GOOOOL!!! Daniel Chyła podwyższył prowadzenie dla Chojniczanki!

• Niezbyt dobre wykonanie rzutu wolnego przez Pietruszkę.

• Chojniczanka przetrzymała napór Chrobrego i gra wróciła do środkowej strefy boiska.

• Rykoszet po strzale Damiana Sędziaka, jednak nie znalazła drogi do siatki.

• Przekombinowała teraz nieco Chojniczanka. Rybski mógł sam uderzać, ale niepotrzebnie szukał jeszcze Mikołajczaka. Nic z tego nie wyszło.

• Tym razem kartonikiem ukarany Adam Samiec.

• Na stadion dotarła mała grupka fanów z Chojnic.

• Ilków-Gołąb ukarany kartką.

• Wyjście z bramki Misztala uratowało gości! W dobrej sytuacji znalazł się Łukasz Szczepaniak.

• Ostro, bardzo ostro gra Tomasz Mikołajczak. Póki co bez kartki od arbitra.

• W obu przypadkach bez zagrożenia bramki Chojniczanki.

• Do ataku nieco śmielej starają się ruszyć gospodarze, którzy w krótkim czasie wywalczyli dwa stałe fragmenty.

• Bramką dla Chojniczanki pachniało od samego początku meczu. Podopieczni Mariusza Pawlaka są ewidentnie lepiej zmotywowani od Chrobrego.

• GOOOOOL!!! Przemysław Pietruszka pewnie wykonał rzut karny! Zasłużone 1:0 dla Chojniczanki!

• Będzie rzut karny dla gości z Chojnic!

• Coraz większa przewaga zawodników Chojniczanki, którzy wyraźnie dążą do objęcia prowadzenia.

• Wyborna okazja dla Chojniczanki! Podwójna parada Skrzyniarza, który najpierw wybronił strzał Gancarczyka, a po chwili Rybskiego.

• Dobrze spisuje się w powietrzu Skrzyniarz. Z kolei Rzepecki, mimo zwycięstwa Chrobrego w Katowicach, zaprezentował się bardzo słabo. Nie może dziwić jego miejsce na ławce.

• Głogowianie na razie bez groźniejszej sytuacji. Stroną dominującą podopieczni Mariusza Pawlaka.

• Z wysokim dośrodkowaniem żadnego problemu nie miał Rafał Misztal. Chojniczanka rozpoczyna kolejną akcję.

• Ruszył prawym skrzydłem Marek Gancarczyk, ale powstrzymali go w ostatniej fazie obrońcy.

• Ucierpiał w jednym ze starć Pieczara. Potrzebna pomoc służb medycznych.

• To już mogło być 1:0 dla Chojniczanki! Mateusz Piechowiak wypatrzył Daniela Chyłę, którego uderzenie obronił jednak golkiper gospodarzy!

• Już na początku pierwszy strzał gospodarzy. Nad bramką piłkę posłał Michał Ilków-Gołąb.

• Rozpoczęli goście.

• Rozgrzewka już za nami. Czekamy na ponownie pojawienie się piłkarzy na murawie.

• Krystian Pieczara rozpocznie mecz w pierwszym składzie. Nie mogło być inaczej, bowiem ten napastnik strzelił dwa gole ze stałych fragmentów gry w środę w Katowicach.

• Rezerwowi Chojniczanka: Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Przemysław Laskowski, Piotr Kieruzel, Rafał Leśniewski, Rafał Siemaszko, Wojciech Lisowski.

• Rezerwowi Chrobry: Mariusz Rzepecki, Damian Ałdaś, Jakub Ałdaś, Rafał Figiel, Dominik Kościelniak, Damian Piotrowski, Krzysztof Ziemniak.

• Mecz Chrobrego z Chojniczanką to starcie na samym dnie tabeli. Gospodarze są beniaminkiem, którzy do tej pory zgromadzili jedno "oczko". Jeszcze gorszy start zanotowali chojniczanie, którzy doznali dwóch porażek. Kto dzisiaj podreperuje swój dorobek?

• Witamy z Głogowa! W ostatnim sobotnim meczu na zapleczu Ekstraklasy, Chrobry Głogów zagra przed własną publicznością z Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy na relację na żywo!