Chrobry Głogów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice

Chrobry Głogów

0

Chojniczanka Chojnice

1

• Chojniczanka w czwartek awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski, a w niedzielę sięgnęła po komplet ligowych punktów. Ekipa z Chojnic po golu Pawła Zawistowskiego ograła w Głogowie zespół Chrobrego. Piłkarzom Mariusza Pawlaka w zwycięstwie nie przeszkodził nawet zmarnowany przez Macieja Rogalskiego rzut karny.

• Koniec spotkania. Chojniczanka dowiozła zwycięstwo do ostatniego gwizdka.

• Jeszcze raz w roli głównej Podleśny. Tym razem przeniósł nad poprzeczką uderzenie Macieja Górskiego.

• Paweł Zawistowski złapany na pozycji spalonej.

• Na listę strzelców mógł się wpisać Marcel Gąsior, ale Podleśny z najwyższym trudem odbił jego strzał.

• Arbiter doliczył aż pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Andrzej Rybski wchodzi za Mikołajczaka.

• Dobrze spisuje się para środkowych obrońców: Marcin Biernat - Piotr Kieruzel. Jesli goście dowiozą zwycięstwo, to wymienieni zawodnicy będą mieli w nim spory udział.

• Damian Sędziak padł w polu karnym i czekał na gwizdek arbitra, został jednak ukarany żółtą kartką. Zdaniem arbitra symulował rzut karny.

• Paul Grischok wchodzi na końcowe minuty meczu. Zastąpił Bartłomieja Niedzielę.

• Radosław Bartoszewicz obejrzał żółty kartonik.

• Groźny kontratak gości, zakończony został niecelnym uderzeniem. Z linii piątego metra rozpocznie Sławomir Janicki.

• Żółtą kartkę obejrzał Damian Byrtek.

• Po rzucie rożnym na bramkę Podleśnego strzelał Marcel Gąsior. Niewiele zabrakło, by futbolówka wylądowała w siatce. Piłka przeszła tuż na poprzeczką.

• Trzecia zmiana w ekipie gospodarzy. Damian Sędziak wchodzi na boisko za Krzysztofa Ziemniaka.

• Fatalnie strzelił z rzutu karnego Maciej Rogalski! Gracz Chojniczanki posłał piłkę w środek bramki, nogami odbił futbolówkę Sławomir Janicki!

• Rzut karny dla Chojniczanki! Damian Byrtek zdaniem arbitra faulował piłkarza Chojniczanki!

• Tym razem ofensywna próba Chrobrego. Akcję finalizował strzałem zza pola karnego Marcel Gąsior. Futbolówkę zmierzającą w środek bramki pewnie chwycił Podleśny.

• Chojniczanka niezbyt efektownie, ale skutecznie rozbija ataki gospodarzy. Piłkarze Mariusza Pawlaka wyprowadzili tez kontratak zakończony bardzo niecelnym strzałem z dystansu.

• W miejsce Czerwińskiego na murawie melduje się Jakub Mrozik.

• Kontratak w wykonaniu piłkarzy Chojniczanki. Goście przedostali się na pole karne Chrobrego, ale tu czujnie interweniował Sławomir Janicki, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Goście skutecznie realizują swoją taktykę. W drugiej połowie piłkarze Chrobrego, chociaż długimi fragmentami posiadają piłkę przy nodze, nie są w stanie stworzyć groźnej sytuacji.

• Marcel Gąsior wszedł na boisko w miejsce Mateusza Hałambca.

• W drugiej połowie na spotkanie dotarli kibice Chojniczanki, w liczbie około piętnastu.

• Po akcji Krzysztofa Ziemniaka Chrobry wywalczył rzut rożny. Obrońcy gości po dośrodkowaniu Szymona Drewniaka skaczą jednak najwyżej.

• Trzecia żółta kartka dla gości. Tym razem "żółtko" obejrzał Marcin Biernat.

• Paweł Zawistowski, strzelec gola dla Chojniczanki ucierpiał w starciu z rywalem. Piłkarze gospodarzy wybili piłkę na aut.

• Obraz gry w drugiej połowie nie zmienił się. Piłkarze Chrobrego rozgrywają piłkę na połowie Chojniczanki.

• Gospodarze zaczęli drugą połowę z jednym nowym zawodnikiem. W miejsce Kościelniaka na murawie zameldował się Michał Bednarski.

• Sędzia Wojciech Krztoń rozpoczął drugą połowę spotkania!

• Lepsze wrażenie w pierwszej połowie sprawili piłkarze Chrobrego, ale to Chojniczanka prowadzi po golu Pawła Zawistowskiego na początku spotkania. W drugiej połowie gospodarze muszą mieć lepszy pomysł na dobrze broniącą się defensywę gości.

• Koniec pierwszej części spotkania. Do przerwy Chojniczanka prowadzi w Głogowie z Chrobrym 1:0.

• Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Przewaga Chrobrego jest coraz większa. Gospodarze mieli dwa rzuty rożne. Po pierwszym, krótko rozegranym, strzelał z dystansu, jeden z piłkarzy gospodarzy. Uderzenie było jednak niecelne. Po drugim nie było żadnego zagrożenia pod bramką gości.

• Maciej Rogalski sfaulował Mateusza Hałambca i obejrzał żółtą kartkę.

• W polu karnym gości powstało spore zamieszanie, ostatecznie na rzut rożny wybili obrońcy Chojniczanki. Dośrodkowanie z kornera pewnie wyłapał Damian Podleśny.

• Ostre wejście w nogi rywala w wykonaniu Tomasza Mikołajczaka i arbiter pokazał pierwszą żółtą kartkę.

• Teraz dobrą akcję przeprowadził Dominik Kościelniak, który dośrodkował w pole karne. Akcja nie została jednak zakończona uderzeniem. Od bramki rozpocznie Podleśny.

• Głogowianie sprytnie rozegrali ten rzut rożny, piłka trafiła do Szymona Drewniaka, który z narożnika pola karnego strzelił mocno, ale jednak niecelnie. Futbolówka o metr minęła słupek bramki strzeżonej przez Podleśnego.

• Tym razem mogło być groźniej pod bramką gości. Szybki rajd Adama Samca na skrzydle. Pomocnik Chrobrego dośrodkował w pole karne, ale nie było nikogo, kto zamknąłby akcję.

• Z boiska wieje nudą. Piłkarze Chojniczanki schowani za podwójną gardą, a gospodarze nie mają pomysłu na jej rozbicie.

• Teraz czujnie w bramce zachował się Sławomir Janicki, który w porę złapał futbolówkę. Wcześniej piłkę wybijał obrońca gospodarzy Łukasz Bogusławski, ale zablokował je jeden z głogowian i mogła wyniknąć z tego niebezpieczna sytuacja.

• Druga próba z dystansu Szymona Drewniaka. Tym razem piłkarz gości silnie uderzył z około 25 metrów. Piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką!

• Piłkarz Chrobrego wrócił już na murawę. Gospodarze znowu w komplecie.

• Przerwa w grze. Wołodymyr Hudyma musiał skorzystać z pomocy medycznej, piłkarz gospodarzy był opatrywany poza boiskiem.

• Gospodarze nie ustają w swoich ofensywnych próbach. Obrona Chojniczanki jak na razie ustrzega się poważniejszych błędów i Chrobry nie jest w stanie stworzyć zagrożenia pod bramką gości.

• Rzut rożny dla piłkarzy Chojniczanki, ale tym razem nie było zagrożenia pod bramką Sławomira Janickiego.

• Po straconej bramce inicjatywę przejęli gospodarze, ale jak na razie niewiele z niej wynika.

• Gol dla Chojniczanki padł po dobrze rozegranej akcji. W polu karnym futbolówkę otrzymał Paweł Zawistowski i precyzyjnym strzałem przy słupku nie dał szans golkiperowi Chrobrego.

• GOOOOOOOOL! 1:0 dla Chojniczanki! Paweł Zawistowski

• Pierwsze minuty w Głogowie bez rewelacji,zawodnicy obu drużyn nie mają pomysłu na rozegranie piłki.

• Z rzutu wolnego uderzał Szymon Drewniak. Strzał byłego pomocnika Lecha Poznań był mocny, ale skierowany w środek bramki. Bramkarz Chojniczanki pewnie złapał piłkę.

• Nie było zagrożenia pod bramką Damiana Podleśnego. Po chwili faul i rzut wolny dla głogowian.

• Będzie stały fragment gry dla gospodarzy. Piłkarze Chrobrego wywalczyli rzut rożny.

• Spokojne pierwsze minuty meczu w Głogowie. Na murawie obserwujemy sporo nerwowości i nieporozumień w szeregach obu zespołów.

• Pierwszy gwizdek sędziego i gramy!

• Obie drużyny już na placu gry. Za parę chwil arbiter Wojciech Krztoń z Olsztyna rozpocznie mecz w Głogowie.

• Rezerwowi Chojniczanka: Hładun, Grischok, Grzelak, Jeloic, Lisowski, Mrozik, Rybski

• Ławka rezerwowych Chrobrego: Szymański, Pisarczuk, Michalec, Sędziak, Gąsior, Bednarski, Rybak.

• W obecnym sezonie piłkarze Chrobrego nie czują się najlepiej na swoim stadionie. Do tej pory głogowianom udało się zdobyć przed własną publicznością zaledwie 4 punkty.

• W pojedynkach obu drużyn Chojniczanka miała patent na Chrobrego. Z czterech rozegranych do tej pory meczów ekipa z Chojnic wygrała trzy spotkania, w jednym był remis.

• Zapraszamy na relację na żywo ze spotkania ósmego w tabeli Chrobrego Głogów z trzynastą Chojniczanką.