• KONIEC MECZU! GKS Bełchatów wygrywa z Chrobrym Głogów 2:1!

• Patryk Rachwał został ukarany żółtą kartką.

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• Dawid Flaszka został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w ekipie GKS. Z boiska schodzi Gierszewski, w jego miejsce pojawi się Flaszka.

• Ależ końcówka w wykonaniu GKS! Do wrzutki z lewej strony boiska dopadł Vaclav Cverna i pewnym strzałem pokonał bramkarza Chrobrego!

• Goooool!! Vaclav Cverna!!

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Seweryn Michalski uderzał głową i pokonał golkipera Chrobrego! W Głogowie mamy remis 1:1.

• Goooool! Seweryn Michalski!!

• Zmiana w Chrobrym, boisko opuści Kościelniak, zastąpi go Bednarski.

• Zmiana w Chrobrym, z boiska schodzi Górski, zastąpi go Hałambiec.

• Nieco ponad dwadzieścia minut do zakończenia meczu. Gra się uspokoiła, a to może wskazywać na to, że gospodarze utrzymają prowadzenie do końca spotkania.

• Zmiana w Chrobrym, za Szczepaniaka pojawi się Sędziak.

• Co za okazja Chrobrego! Piękny strzał Wołodymyra Hudymy, ale futbolówka trafia tylko w słupek!

• Rzut rożny w wykonaniu głogowian, bez zagrożenia pod bramką przyjezdnych.

• Wołodymyr Hudyma ma dziś ewidentnego pecha, już po raz trzeci w tym spotkaniu został złapany na pozycji spalonej.

• Od dłuższej chwili częściej przy piłce utrzymują się goście z Bełchatowa i teraz to oni dyktują na boisku warunki gry. Wyraźnie podrażnieni stratą gola próbują teraz odrobić straty.

• Łukasz Szczepaniak oddał ładny strzał zza linii pola karnego i z bliskiej odległości pokonał golkipera rywali.

• Goooooool! Łukasz Szczepaniak!!!

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

• Ależ akcja głogowian! Łukasz Szczepaniak oddał mocny strzał na bramkę bełchatowian, ale piłka trafiła w poprzeczkę!

• Jeden z graczy Chrobrego dośrodkowywał bezpośrednio z rzutu wolnego, jednak futbolówkę pewnie wyłapał Maciej Krakowiak.

• Piotr Witasik został ukarany żółtą kartką.

• Przewaga Chrobrego na boisku staje się coraz większa. Przyjezdni z Bełchatowa z każdą kolejną minutą popełniają więcej błędów i ewidentnie nie potrafią dziś odnaleźć się w tym spotkaniu.

• Gospodarze mieli dwa rzuty rożne, ale obu tych sytuacjach dobrze spisał się Maciej Krakowiak.

• Na boisku zarysowała się lekka przewaga Chrobrego Głogów, ale gra gospodarzy i tak pozostawia wiele do życzenia.

• Dobrych sytuacji strzeleckich po obu stronach mamy jak na lekarstwo...Mamy nadzieję, że obraz gry niebawem ulegnie zmianie, na lepsze rzecz jasna.

• Sędzia dyktuje rzut rożny dla przyjezdnych, piłkę z kornera bezpośrednio na bramkę uderza Marcin Flis, ale po znów Sławomir Janicki świetną paradą bramkarską ratuje swój zespół przed stratą gola.

• Wołodymyr Hudyma ponownie został złapany na spalonym.

• Jak na razie nie oglądamy porywającego widowiska na stadionie w Głogowie...Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska, żadna ze stron nie ma pomysłu jak skonstruować skuteczną akcję.

• Wołodymyr Hudyma otrzymał bardzo dobre podanie, ale w momencie, kiedy już szykował się do oddania strzału, sędzia odgwizdał spalonego.

• Bardzo dobrą akcję przeprowadzili przed chwilą bełchatowianie, jednak koniec końców zatrzymała ich fantastyczna interwencja Sławomira Janickiego.

• Szymon Drewniak został ukarany żółtą kartką.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Chrobry Głogów - GKS Bełchatów LIVE! Czy Głogowianie utrzymają pozycję lidera?.

• Rezerwowi GKS-u Bełchatów: Lenarcik, Szymorek, Klemenz, Serafin, Zgarda, Zięba, Flaszka.

• Rezerwowi Chrobrego: Szymański, Ziemniak, Hałambiec, Machaj, Bednarski, Malinowski, Sędziak.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację LIVE z meczu Chrobry Głogów - GKS Bełchatów!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHROBRY GŁOGÓW - GKS BEŁCHATÓW

Piłkarze Chrobrego Głogów zimą zagrają pięć sparingów.

Jeszcze kilka tygodni temu nikt nie przewidziałby, że Chrobry tak przebojowo rozpocznie kolejną rundę. Po zwycięstwach z MKS-em Kluczbork oraz derbowym z Miedzią Legnica, a także remisem z Pogonią Siedlce, głogowianie mają na swoim koncie siedem punktów. Na razie pozwala im to usiąść w fotelu lidera.

Jednak goście na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą. Po słabym początku na pierwszoligowych murawach radzą sobie coraz lepiej. Zwyciężając Chojniczankę i remisując z Dolcanem zgromadzili cztery punkty. W ostatnim spotkaniu udało im się także zdobyć pierwszą bramkę z gry w aktualnym sezonie. Szczęśliwym strzelcem okazał się Hieronim Gierszewski. Czy w Głogowie powtórzy swój sukces?