Chrobry Głogów

0

GKS Katowice

0

• Biorąc pod uwagę, iż oba zespoły spisywały się bardzo dobrze, ostrzyliśmy sobie zęby na ciekawe spotkanie. Mecz pomiędzy Chrobrym a GKS-em zawiódł jednak oczekiwania sympatyków obu drużyn. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne nasze relacje!

• Koniec spotkania. Bez bramek i bez emocji. Podział punktów, który biorąc pod uwagę przebieg spotkania jest jak najbardziej zasłużony

• Nieudana akcja Pisarczuka, który próbował przedrzeć się prawą stroną boiska

• Nieudane dośrodkowanie Drewniaka

• 3 minuty doliczone do drugiej części spotkania

• Nieudana akcja Frańczaka lewą stroną boiska

• Mocna centra Sędziaka z prawej strony i strzał z pierwszej piłki Szczepaniaka wprost w ręce Kuchty.

• Leimonas zagrał do Trochima, którego strzał wyłapał Janicki. Po chwili uderzał Goncerz, ale jego uderzenie zablokowane przez obronę

• Frańczak przewracany w narożniku boiska. Gwizdek arbitra milczy. Od bramki Janicki

• Czerwiński próbował przedrzeć się prawą stroną. Bezskutecznie

• Goście od obrony próbują zagrozić piłkarzom z Głogowa. Bez powodzenia

• Czas rozpocząć drugą część spotkania. Tym razem od środka GKS Katowice!

• Pierwsze minuty dawały nadzieję na ciekawe 45 minut. Jednak w pierwszej części tak naprawdę niewiele się działo. Obie drużyny nie stworzyły sobie żadnej stuprocentowej okazji do zdobycia bramki. Miejmy nadzieję, że po przerwie obie drużyny dostarczą nam większych emocji i pokuszą się o bramki w tym spotkaniu

• Ostatni gwizdek sędziego Bednarka w pierwszej połowie! Do przerwy bez bramek, zapraszamy za 15 minut na drugą część spotkania!

• Nie najlepsze wykonanie stałego fragmentu gry w wykonaniu Wołkowicza

• Goncerz faulowany tuż przed polem karnym. Rzut wolny tuż zza 16-tki dla gości.

• Rzut rożny bez większego zagrożenia ze strony gospodarzy

• Kościelniak prawą stroną próbował zgrać do Górskiego. Mamy rzut rożny

• Czas zacząć spotkanie pomiędzy Chrobrym a GKS-em Katowice. Od środka goście!

• Goście w jednolitych zielonych strojach. Chrobry pomarańczowe stroje i czarne spodenki.

• Obie ekipy już na murawie! Za chwilę zaczynamy!

• Witamy serdecznie! Już za około 30 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Chrobrym Głogów a GKS-em Katowice! Zapraszamy serdecznie na relację tekstową z tego spotkania!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHROBRY GŁOGÓW - GKS KATOWICE

GKS Katowice - Chrobry Głogów 1:1

Chrobry Głogów - GKS Katowice LIVE! Kto przerwie dobrą passę?

Głogowianie do piątkowego spotkania przystąpią podbudowani trzema wygranymi z rzędu, które pozwoliły im wyjść z kryzysu. W Chrobrym liczą na powtórkę z ostatniego domowego meczu, gdy pomarańczowo-czarni rozbili 3:1 bydgoskiego Zawiszę. Zauważalny wpływ na wyśmienitą postawę głogowian w ostatnich meczach ma przede wszystkim motoryka, która znowu pozwala podopiecznym Ireneusza Mamrota grać szybciej i wyższym pressingiem.

Katowiczanie, z kolei, po bardzo słabym początku sezonu, nabrali wiatru w żagle i powoli przesuwają się ku górze tabeli. W ostatnich pięciu meczach zdobyli aż jedenaście punktów, a poza tym bardzo dobrze radzili sobie również w pojedynkach wyjazdowych. Wygrali m. in. 2:0 w Chojnicach i 3:0 w Bytowie.