2

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec spotkania. Chrobry pokonał Sandecję 2:0!

• Sandecja wykonywała rzut rożny, ale najwyżej wyskoczyli obrońcy Chrobrego. Już nic nie odbierze beniaminkowi jakże cennego zwycięstwa.

• Za Hirskiego na placu gry zameldował się Jakub Kiełb.

• Zbyt dużo miejsca zostawili Wołodymyrowi Hudymie piłkarze Sandecji. Ten strzelił z około 15 metrów po ziemi tuż przy słupku. Marek Kozioł nie dał rady tego obronić. 2:0 dla Chrobrego.

• GOOOOOL! Wołodymyr Hudyma 2:0.

• Kolejna sytuacja Chrobrego. Niezłą okazję na podwyższenie prowadzenia miał Wołodymyr Hudyma, ale strzelił prosto w Marka Kozioła.

• Piłkarze Chrobrego raz jeszcze w akcji. Strzał Damiana Piotrowskiego z ostrego kąta. Bez powodzenia.

• Dawid Szufryn zatrzymał w nieprzepisowy sposób zatrzymał akcję gospodarzy i obejrzał żółta kartkę.

• Ostatnia zmiana w szeregach Sandecji. Za Bartosza Sobotkę na boisku pojawia się Filip Piszczek.

• Za wyróżniającego się w szeregach gospodarzy Damiana Sędziaka wchodzi Marcel Gąsior.

• Kolejna akcja Chrobrego i jeszcze raz na bramkę gości uderzał Hałambiec. Wyraźna przewaga gospodarzy w ostatnim fragmencie gry.

• Mateusz Hałambiec uderzał z dystansu. Dobrze w bramce spisał się Marek Kozioł.

• Bardzo ładnie na lewej stronie pokazał się Damian Sędziak. Piłkarz Chrobrego dograł piłkę w szesnastkę, ale tam skutecznie wybili futbolówkę. zawodnicy Sandecji.

• Napastnik Fabian Fałowski zameldował się na boisku. Zastąpił Przemysława Szarka.

• Groźnie zapowiadał się kontratak Sandecji, ale piłkarze Chrobrego w porę zastopowali akcję gości.

• Po rzucie wolnym dla Sandecji pewnie na przedpolu interweniował Sławomir Janicki, który szybkim wznowieniem rozpoczął kontratak Chrobrego.

• Grający w osłabieniu piłkarze Sandecji będą mieli sporo szczęścia, jeśli przegrają tylko jedną bramką. Teraz strzelał Mateusz Hałambiec, ale uderzenie było niecelne

• Z bardzo szybką kontrą wychodzili gospodarze. Wołodymyr Hudyma i Stepan Hudyma pogubili się jednak w tej akcji. A Kozioł mógł być naprawdę w poważnych tarapatach.

• Piłka dość przypadkowo trafiła do stojącego tuz przed bramką Damiana Sędziaka, ale zawodnik gości strzelił prosto w wychodzącego bramkarza Sandecji. Rzut rożny dla Sandecji.

• Jeszcze jedna ofensywna próba gospodarzy. Mateusz Hałambiec pocelował w prawy róg bramki Marka Kozioła. Golkiper Sandecji obronił ten strzał.

• Zmiana w drużynie gości. Kamil Słaby zastepuje Rudolfa Urbana.

• Teraz dużo pewniej na boisku czują się piłkarze Chrobrego. lndywidualna akcja Damiana Sędziaka zakończona strzałem, ale dobrze interweniuje Marek Kozioł.

• Żółtą kartą ukarany ukarany został Szymon Kuźma. Dla piłkarza gości była to już druga kartka w tym spotkaniu i w konsekwencji Kuźma obejrzał czerwona kartkę. Goście grają w osłabieniu.

• Znakomity strzał wyszedł Hirskyiemu! Uderzenie gracza Chrobrego zza pola karnego i piłka zatrzepotała w okienku bramki Kozioła!

• GOOOOL! Stepan Hirskyj

• Strzał Damiana Piotrowskiego obronił Marek Kozioł, po chwili dobitka głową Damiana Sędziaka, ale to uderzenie także broni Kozioł!

• W dalszym ciągu w ofensywie więcej aktywności przejawiają goście. Po dośrodkowaniu z prawej strony do główki doszedł Rudolf Urban, ale to uderzenie nie mogło zagrozić bramce Janickiego. Piłka poszybowała nieznacznie nad poprzeczką.

• Indywidualna akcja Adama Samca. Piłkarz gospodarzy popełnił jednak techniczny błąd - zbyt daleko wypuścił sobie futbolówkę.

• Sławomir Janicki bez problemów złapał futbolówkę. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego jeden z piłkarzy gości.

• Damian Piotrowski uderzał tuż zza pola karnego. Piłkę złapał Marek Kozioł, choć opanowanie futbolówki sprawiło nieco kłopotów bramkarzowi Sandecji.

• Zmiana w ekipie gospodarzy. Za Tomasza Zająca na murawie pojawił się Michał Bednarski.

• Sędzia Radkiewicz rozpoczął drugą połowę spotkania w Głogowie.

• Przeciętny mecz w Głogowie. Obie drużyny stworzyły bardzo mało strzeleckich okazji. Czekamy na to, że druga połowa dostarczy więcej emocji i w końcu padną bramki.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy bez bramek.

• Jeszcze jeden rzut rożny dla Sandecji, ale piłkarze Chrobrego po raz kolejny dobrze wybili piłkę z szesnastki.

• Arbiter doliczył jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

• Żółtą kartkę obejrzał Szymon Kuźma.

• W końcówce pierwszej połowy wyraźną przewagę uzyskali piłkarze Sandecji, którzy często goszczą na połowie Chrobrego. Nie wynika z tego jednak zbyt wiele.

• Coraz bardziej aktywni są piłkarze Sandecji. Dośrodkowanie w pole karne nie było jednak zbyt groźne i piłkę pewnie raz jeszcze złapał Janicki.

• Znowu w ataku widzimy gospodarzy. Szymon Kuźma uderzał sprzed pola karnego. Piłkę pewnie jednak złapał golkiper gospodarzy Sławomir Janicki.

• Faulował Stepan Hirskyj i obejrzał żółtą kartkę.

• Rzut rożny dla Sandecji. Dośrodkowanie niedokładne i piłkę przejmują piłkarze gospodarzy.

• Bez większych emocji w ostatnim fragmencie spotkania. Pół godziny gry w Głogowie i bez bramek.

• Rzut wolny dla gości z około 20 metrów. Rudolf Urban uderzył celnie, ale prosto w środek bramki. Janicki nie miał problemów z tym strzałem.

• To powinien być gol dla gości. Bartłomiej Dudzic stanął oko w oko z Janickim, ale górą w tym pojedynku był bramkarz gospodarzy.

• Długa piłka w kierunku Damiana Sędziaka, gdyby piłkarz Chrobrego przyjął dobrze futbolówkę, byłoby bardzo groźnie. Gracz gospodarzy nie popisał się jednak i akcja spaliła na panewce.

• Szybko rozegrali piłkę gracze Chrobrego. Ostatecznie futbolówka trafiła na pole karne. Starał się do niej dojść Adam Samiec, ale golkiper Sandecji ubiegł gracza gospodarzy.

• Niecelny strzał z dystansu jednego z zawodników gospodarzy. Z piątki rozpocznie Marek Kozioł.

• Pierwsza naprawdę groźna akcja gospodarzy. Do piłki zagranej wzdłuż bramki doszedł Damian Piotrowski, ale arbiter liniowy pokazał, że zawodnik Chrobrego był na spalonym.

• W odpowiedzi ciekawszą akcję stworzyli piłkarze Sandecji. Piłka powędrowała do Rudolfa Urbana, a ten uderzył na bramkę Janickiego. Strzał zawodnika gości był jednak wyraźnie niecelny.

• Było groźnie pod bramką gości. Marek Kozioł rzucił się jednak pod nogi Wołodymyra Hudyma czym zażegnał niebezpieczeństwo.

• Uderzenie z dystansu z pierwszej piłki w wykonaniu Michała Michalca. Próba piłkarza Chrobrego bardzo nieudana.

• Indywidualna akcja Damiana Sędziaka, który był powstrzymywany przez defensora Sandecji. Od bramki z linii piątego metra rozpocznie golkiper Sandecji.

• Obserwujemy na razie niezbyt ciekawy mecz. Sporo walki w środku pola, bardzo mało składnych akcji.

• Pierwszy stały fragment gry w meczu. Goście wywalczyli rzut rożny. Do strzału głową doszedł po centrze Matej Nather, ale jego strzał nie zagroził bramce Sławomira Janickiego, gdyż był bardzo niecelny.

• W powietrznym starciu ucierpiał jeden z piłkarzy w ekipie gospodarzy. Gra na chwilę przerwana.

• Bardzo spokojne pierwsze minuty spotkania. Obie drużyny nie stworzyły jeszcze żadnej groźniejszej sytuacji podbramkowej.

• Zaczynamy spotkanie w Głogowie. Arbiter Radkiewicz gwizdnął po raz pierwszy.

• Ławka rezerwowych Sandecji: Radliński, Słaby, Fałkowski, Danek, Piszczek

• Ławka rezerwowych Chrobrego: Rzepecki, Bednarski, Gąsior, Kiełb, Szopa

• Wszystko wskazuje na to, że spotkanie rozpocznie się z małym opóźnieniem. Zawodnicy obu drużyn dopiero wychodzą na murawę.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Radkiewicz z Łodzi.

• W rundzie jesiennej pojedynek obu drużyn zakończył się zwycięstwem Sandecji 2:1. Trzy punkty zostały w Małopolsce, dzięki golowi z rzutu karnego w doliczonym czasie gry.

• Zapraszamy na relację na żywo z meczu w Głogowie, gdzie Chrobry zmierzy się z Sandecją Nowy Sącz. Dla obydwu zespołów to spotkanie może być znakomitą okazją na ucieczkę ze strefy spadkowej, zwłaszcza po wycofaniu się z rozgrywek Floty Świnoujście.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CHROBRY GŁOGÓW - SANDECJA NOWY SĄCZ

Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1:1

Z uwagi na fakt, że Flota wycofała się z rozgrywek, piłkarze Chrobrego opuścili zagrożoną strefę i awansowali na bezpieczną, czternastą pozycję. Głogowianom pomogła także wygrana z Dolcanem Ząbki 2:0.

- Czy ucieszyła mnie decyzja Floty? Nie, nawet nie wypada. Ucieszyło to zwycięstwo w Ząbkach. Takich kryzysowych momentów, przez tych kilka lat mojej pracy nie brakowało. Właściwie grozi nam już tylko baraż, a nie bezpośredni spadek, ale nadal grozi. Dwa najbliższe mecze wciąż są bardzo ważne i musimy zapunktować. W innym przypadku znów zrobi się gorąco - mówi trener Chrobrego, Ireneusz Mamrot.

Rywalem Chrobrego będzie Sandecja Nowy Sącz. Podopieczni Dariusza Wójtowicza zajmują trzynaste miejsce, ale nie mogą spać spokojnie. Mają na koncie tyle samo punktów co ich rywal z Głogowa i w przypadku porażki, spadną na niższą pozycję.