Chrobry Głogów

3

Widzew Łódź

2

• Koniec meczu! Widzew przegrywa kolejne spotkanie, mimo heroicznej walki w drugiej połowie!

• Jeszcze okazja Widzewa, ale broni Janicki!

• Trzy minuty doliczone.

• Chrzanowski za Kościelniaka.

• W końcówce podania Chrobry kontroluje grę.

• Rzut rożny dla Widzewa, ale bez efektu.

• Pierwsza zmian w Chrobrym. Ziemniak za Piotrowskiego

• Słabo spisuje się Kozłowski, który popełnia błędy i ponosi część winy za straconą bramkę.

• Ależ odpowiedź Chrobrego! 3:2! Piotrowski! Minutę z remisu cieszył się Widzew...

• Gooooool! Samobójcza bramka Chrobrego i mamy 2:2! Dobra akcja Widzewa. Uderzył w polu karnym Kasprzak, a tam niefortunnie skierował piłkę do bramki Bogusławski!

• Z dystansu uderzył Janiec, ale piłka poszybowała ponad bramką.

• Batrović upadł po starciu z rywalem, ale sędzia uznał, że faulu nie było.

• Żółta kartka dla Ałdasia.

• Po zdobyciu kontaktowej bramki Widzew nabrał wiary w korzystny rezultat.

• Faulowany Janiec i rzut wolny dla Widzewa.

• Kibice przyjezdnych zaprezentowali okazałą, jak na 1 ligę oprawę.

• Gooooool! Janiec wrzuca piłkę w pole karne, a wprowadzony po przerwie Warchoł trafia głową do siatki! Kontaktowa bramka dla Widzewa!

• Rzut rożny dla Chrobrego, ale bez efektu.

• Kolejny rzut rożny dla Widzewa i ponownie wrzucał Janiec. Bez problemu wyłapał Janicki.

• Z woleja uderzył Warchoł, ale broni Janicki.

• Rzut rożny dla Widzewa po akcji Jańca. Wrzutka tego zawodnika, ale bez efektu.

• Początek drugiej połowy!

• ... i Czapliński za Rybickiego.

• Dwie zmiany w Widzewie w przerwie. Warchoł w miejsce Wrzesińskiego...

• Koniec pierwszej połowy. Po gospodarzach widać zadowolenie, goście schodzą z boiska ze spuszczonymi głowami.

• Przykro patrzeć na nieporadność gości. Chrobry spokojnie kontroluje przebieg gry.

• Powinno być 3:0! Bez problemu Piotrowski i Danielak stworzyli kolejną groźną okazję, ale Szczepaniak nie potrafił wykończyć akcji!

• Było groźnie pod bramką Widzewa, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym!

• Nic nie zapowiada poprawy gry Widzewa. Gospodarze utrzymują się przy piłce bez problemu, łodzianie nie mają pomysłu na konstruowanie akcji.

• Rozwandowicz uderzył z dystansu. Fatalnie.

• "Jeszcze jeden, jeszcze jeden" - skandują miejscowy kibice.

• Po kontrze Chrobrego Injac złamał linię spalonego, Piotrowski znalazł podaniem Szczepaniaka, który podwyższył wynik meczu.

• Gooooool! Już jest 2:0 po błędzie obrony Widzewa! Strzelcem gola Szczepaniak!

• Wrzutka w pole karne Widzewa, Danielak mógł podwyższyć na 2:0, ale zmierzającą do bramki piłkę wybił Rozwandowicz!

• Na boisku nie dzieje się wiele. Widzew próbuje, gospodarze skutecznie się bronią i sami też starają się budować akcje.

• Odgryza się Widzew, wrzutka w pole karne, ale Wrzesiński nie zdołał skierować piłki do siatki.

• Ładnie przedarł się w okolice pola karnego Danielak, ale w ostatniej fazie akcji zabrakło dokładnego podania.

• Chrobry nabrał wiatru w żagle i stara się skrzydłami atakować bramkę gości.

• Prostopadłe podanie do Danielaka, który uciekł obrońcom i pokonał bezradnego Hamzicia!

• Gooooool! Chrobry prowadzi po trafieniu Danielaka!

• Mogło być groźnie w polu karnym Chrobrego, ale po podaniu Injaca Rybicki nie opanował piłki.

• Samiec wrzucił w pole karne, ale piłka wybita. Przejął ją Hałambiec, który oddał strzał zza szesnastki, ale piłka minęła bramkę.

• Głową na bramkę uderzał Piotrowski, ale bez efektu.

• Wrzutka w pole karne, ale piłka minęła bramkę i zacznie Hamzić.

• Szczepaniak starał się uderzyć na bramkę, ale posłał piłkę obok bramki. Zapowiadało się groźnie.

• Rzut wolny dla Chrobrego po faulu Jańca.

• Akcja Widzewa, Rybicki walczył o piłkę, ale ostatecznie ją stracił.

• Widzew próbuje kontrować, ale na razie bez powodzenia, skutecznie defensorzy Chrobrego.

• Akcja lewą stroną, Danielak wszedł w pole karne, ale Injac zażegnał niebezpieczeństwo.

• Okazja Chrobrego, ale Augustyniak w odpowiednim momencie interwencją zażegnał niebezpieczeństwo!

• Początek spotkania! Liczymy na ciekawe widowisko!

• Oba zespoły już na boisku. Chrobry w tradycyjnych, pomarańczowo-czarnych strojach, Widzew w białych kompletach.

• Oba zespoły już po rozgrzewce, za kilka minut początek spotkania.

• Znamy już składy obu zespołów. Czas na ławki rezerwowych. Ławka Chrobrego: Amadeusz Skrzyniarz, Jakub Chrzanowski, Jakub Kiełb, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Krzysztof Ulatowski i Krzysztof Ziemniak Ławka Widzewa: Maciej Krakowiak, Boris Doslajk, Damian Warchoł, Arkadiusz Kasperkiewicz i Jakub Czapliński

• Chrobry Głogów na pewno nie będzie chciał pomóc Widzewowi w wydostaniu się z ostatniego miejsca. Ireneusz Mamrot, trener Chrobrego, zdaje sobie sprawę, że łódzka drużyna będzie wymagającym rywalem, chociaż miejsce w tabeli mogłoby sugerować co innego. - Widzew, choć spadkowicz i dysponujący młodym składem, ma zawodników z kilkudziesięcioma występami w ekstraklasie. Wiem, jaką zespół ma serię, ale poza tym ostatnim meczem z Zagłębiem Lubin wcześniejszych nie przegrywał jakoś wyraźnie. Dodatkowo bardzo dobrze zaprezentował się w starciu z Termaliką. Przegrał, jak kilka innych gier, lecz decydowały o tym błędy. Mimo wszystko potencjał jest - zapewnia trener głogowian cytowany przez oficjalną stronę klubu.

• Porażka w ostatniej kolejce I ligi z pretendującym do awansu do ekstraklasy Zagłębiem Lubin jeszcze bardziej skomplikowała sytuację łódzkiej drużyny. Zakończyła się niemal runda jesienna, a zespół Rafała Pawlaka zgromadził zaledwie 8 punktów. Jedno zwycięstwo i tylko 9 zdobytych goli to nie są statystyki, jakie chciałby oglądać każdy fan drużyny z al. Piłsudskiego.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Chrobrego Głogów z Widzewem Łódź. W starciu beniaminka ze spadkowiczem, to ci pierwsi są dzisiaj faworytem.