Chrobry Głogów

3

Wigry Suwałki

1

• Koniec spotkania! Kibice owacją na stojąco świętują pierwsze zwycięstwo Chrobrego w sezonie!

• Żółta kartka dla Szałka za faul w środku pola.

• Trzy minuty doliczone do drugiej połowy.

• Jeszcze doskonała okazja dla Wigier! Biel z dystansu, ale piłka minimalnie minęła bramkę!

• Wigry starają się atakować, ale biją głową w mur. Poza rzutami rożnymi, niewiele jest pożytku z ich ataków w końcowych minutach. Chrobry chyba dowiezie do końca pierwsze zwycięstwo w sezonie.

• Ostatnia zmiana w zespole Wigier. Bujalski w miejsce Michałowskiego

• Ostatnia zmiana w Chrobrym. Mateusz Szałek za Szczepaniaka.

• Chrobry kontroluje sytuacje. Dobrą okazję miał Chrzanowski, ale po dośrodkowaniu Sędziaka nie trafił w piłkę.

• Sernas w miejsce Radzio w zespole gości.

• Druga zmiana w Chrobrym. Debiutujący Chrzanowski zastępuje Kościelniaka.

• Goooool! 3:1! Piotrowski wyszedł dwójkową kontrą z Sędziakiem i sam zakończył akcję strzałem!

• Zmiana w Wigrach. Biel za Żebrowskiego

• Goooool! Hałambiec w swoim stylu z dystansu, z około 25 metrów i Chrobry prowadzi 2:1!

• Mecz ogląda nieco więcej kibiców niż na początku szacowaliśmy. Oficjalna liczba - 1200.

• Rzut wolny z 20 metrów dla Chrobrego. Wielu chętnych do wykonania stałego fragmentu, ostatecznie uderzył Sędizak, ponad bramką.

• Groźniej zaczęli atakować goście, którzy raz po raz witają pod bramką Chrobrego. Na razie górą jednak defensywa i bramkarz gospodarzy.

• Napracował się dzisiaj Ałdaś. Wyraźnie zmęczonego pomocnika zmienia Sędziak.

• Chrobry był bliski objęcia prowadzenia! Piotrowski dostał piłkę z prawej strony i z kilku metrów nie trafił na bramkę!

• Kolejna akcja Wigier, ale wrzutkę Karankiewicza łapie bramkarz gospodarzy.

• Z dystansu uderzał Radzio, ale bez problemu broni Janicki.

• Od początku atakować próbuje Chrobry, ale na razie bez efektu.

• Początek drugiej połowy.

• Chrobry w ostatnich minutach przeważał, chciał pójść za ciosem, ale zabrakło czasu przed przerwą. Kibice miejscowych liczą na to, że uda się po przerwie. Wigry po zdobyciu gola wyraźnie się cofnęły. W drugiej połowie taka postawa może się źle skończyć.

• Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Głogowie remis 1:1

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Świetnie wykonany rzut rożny Chrobrego! Bogusławski zagrał na skrzydło do Piotrowskiego, który dośrodkował idealnie na głowę Ilków-Gołąba!

• Goooool! 1:1! Ilków-Gołąb!

• Obraz gry cały czas ten sam, Chrobry przeważa, ale dośrodkowania padają łupek obrońców i bramkarza. Wyraźnie brakuje gospodarzom strzałów.

• W dalszym ciągu w ataku Chrobry, ale nie jest w stanie stworzyć sobie kolejnej dogodnej okazji.

• Doskonałą sytuacja Chrobrego na wyrównanie. Długa piłka do Kościelniaka, ten odegrał do Ałdasia, ale ten fatalnie przestrzelił ze środka pola karnego!

• Chrobry przeważa, ale wynikają z tego tylko rzuty rożne. Po wrzutce z 20 metrów uderzał Ulatwoski, ale niecelnie.

• Żółta kartka dla Ulatowskiego za faul

• Chrobry znowu w ataku i po raz kolejny tylko rzut rożny. Wrzutkę wybijają obrońcy.

• Akcja prawą stroną Kościelniaka, ale nie zakończona strzałem. Mogło być groźnie.

• Żółta kartka dla Piotrowskiego, który faulem przerwał kontrę rywali.

• Rzut rożny dla Chrobrego. Wrzucał piłkę Ałdaś, ale pewnie łapie Salik

• Chrobry stara się doprowadzić do wyrównania, ale na razie niewiele z tego wychodzi.

• Mecz źle zaczyna się dla gospodarzy. Zanosi się na kolejny mecz bez punktów. Przypomnijmy, że jak na razie Chrobry wywalczył tylko jeden remis.

• Goooool dla Wigier! Dośrodkowanie Radzio i płaskim strzałem zdobył Adamek!

• Tym razem korner dla Chrobrego, ale również bez efektu.

• Wrzutka z rzutu rożnego nie przyniosła korzyści gościom.

• W ataku Wigry. W polu karnym Karankiewicz uderzył na bramkę, ale dobrze obronił Janicki, który wybił na rzut rożny.

• Dobra okazja Chrobrego. Akcja Samca lewym skrzydłem, dośrodkowanie i z powietrza uderzał Ałdaś, ale obok bramki.

• Przy piłce większość czasu Chrobry, który stosuje wysoki pressing. Początek spotkania jednak spokojny, bez fajerwerków.

• Rzut wolny dla Chrobrego. Po ziemi uderzył Piotrowski, ale pewnie broni Salik.

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Pierwszy gwizdek sędziego Jarzębaka i gramy!

• Na trybunach maksymalnie około 1000 kibiców. Co ciekawe, w daleką podróż z Suwałk wybrało się sześciu kibiców gości!

• Oba zespoły wychodzą już na boisku. Chrobry w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach, Wigry na biało

• Na murawie trwają rozgrzewki obu zespołów. Pogoda dzisiaj idealna do gry, jest ciepło i świecie jeszcze słońce. Środek tygodnia nie sprzyja jednak frekwencji na trybunach, które dopiero powoli się zapełniają. Jak na razie dzisiejsze widowisko ściągnęło na obiekt Chrobrego około setki miejscowych fanów.

• Znamy już składy obu zespołów, pora na rezerwowych. Chrobry: Amadeusz Skrzyniarz, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Krzysztof Ziemniak, Damian Sędziak, Jakub Chrzanowski i Michał Bednarski Wigry: Maciej Wichtowski, Hieronim Zoch, Darvydas Sernas, Bartosz Biel, Bartosz Widejko, Karol Drągowski i Bartosz Bujalski.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania pierwszej ligi, w którym Chrobry Głogów zmierzy się z Wigrami Suwałki. Starcie beniaminków zapowiada się emocjonująco.