Cracovia

0

Dolcan Ząbki

2

• Koniec meczu w Krakowie. Zasłużone zwycięstwo Dolcanu, który był drużyna lepszą i skuteczniejszą. Twierdza przy Kałuży padła pierwszy raz w tym sezonie! Za udział w relacji LIVE dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszamy na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

• Koniec spotkania!

• Jeszcze jedna akcja Dolcanu, broni jednak Pilarz.

• Sędzia dolicza 3 minuty do drugiej połowy.

• Kosanović nie trafia w bramkę z 5 metrów. Ta akcja była idealnym podsumowaniem gry Pasów w tym meczu.

• Pasy grają bardzo słabo w dzisiejszym meczu. Tutaj już się raczej nic nie zmieni.

• Żółta kartka dla Leszczyńskiego za opóźnianie gry.

• Bernhardt uderzył zza pola karnego. Piłka po rykoszecie wszyła na rzut rożny.

• Najogólniej mówiąc to kibice są zniesmaczeni postawą Pasiaków.

• GOOOL!!! Już 2-0 w Krakowie!! Strzelcem gola Świerblewski, który uprzedził wychodzącego z bramki Pilarza, skierował piłkę w stronę bramki. Ta toczyła się wolniutko, ale Pilarz nie zdążył jej dogonić!

• Pilarz interwencją na 30 metrze przerwał groźną akcję Dolcanu.

• Jakubik przeprowadził efektowny rajd lewą stroną, ale jego wrzutka na trzeci metr nie znalazła drogi do partnera z zespołu.

• Frekwencja na stadionie - 5754 osoby.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Za Piesio wchodzi Sasin.

• Groźny strzał oddał Piesio. Czubkiem palców broni Pilarz!!

• Cracovia nie ma pomysłu na grę. Tak się nie da wygrać żadnego meczu.

• Strzelca gola Zjawińskiego zmienia Jakubik.

• Kontra gości. W pole karne wbiegał Piesio, ale przyblokował go Kosanović co wystarczyło aby Pilarz złapał piłkę.

• Ostatnia zmiana Cracovii. Za Dąbrowskiego wchodzi Zieliński.

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Wiśniewskiego zmienia Koziara.

• Strzał Osolińskiego zza pola karnego przelatuje obok słupka bramki strzeżonej przez Pilarza.

• Ni to centra, ni to strzał Marciniaka. Był to zatem centrostrzał, który z najwyższym trudem na rzut rożny wybił Leszczyński!!

• Cracovia zamyka Dolcan na ich połowie boiska. Krakowianie za wszelką cene chcą doprowadzić do wyrównania!

• Kolejna zmiana w Pasach. Za Zejdlera wchodzi Steblecki.

• Bramkarz Dolcanu uprzedził Boljevicia, który biegł do piłki zagranej w pole karne.

• Odpowiedź Cracovii! Boljević w dogodnej sytuacji strzela na bramkę Dolcanu, ale Leszczyński nogami broni strzał napastnika Pasów!

• GOOOL!!! Co się odwlecze to nie uciecze!!! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola strzelił Zjawiński!!

• Groźny strzał Zjawińskiego z półobrotu! Z najwyższym trudem broni Pilarz! To najlepsza okazja w tym meczu!!!

• Pierwsza zmiana w Cracovii. Za Szeligę na boisku melduje się Budziński.

• Na spalonym złapany Boljević.

• Żytko powstrzymał akcję Świerblewskiego, będzie rzut rożny dla gości.

• Kontra Dolcanu, technicznie uderzał Świerblewski, ale piłka o centymetry minęła okienko bramki Cracovii! To by był piękny gol!

• Rajd Wiśniewskiego. Napastnik gości wstrzelił piłkę w pole karne, ale Pilarz ubiegł nadbiegającego rywala.

• Żółtko także dla Szeligi. Wyjątkowo łagodny był sędzia.

• Żółta kartka dla Klepczarka.

• Zamieszanie na murawie! Klepczarek faulował Boljevicia, który wychodził z kontratakiem. Szeliga odepchnął zawodnika z Ząbek, posypią się kartki!

• Po rzucie rożnym zza pola karnego uderzał Żytko, ale Leszczyński nie został zmuszony do interwencji.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zawodnicy wracają na boisko, za chwilę początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy meczu! Do przerwy zasłużony remis. Obie drużyny prezentują dzisiaj kiepski styl co przekłada się na jakość sytuacji podbramkowych. Na drugą połowę zapraszamy za około 15 minut!

• Bernhardt podawał w polu karnym do Boljevicia, ale niecelnie. Zwiększyło nam się tempo meczu w końcówce!

• Dudzic wpadł w pole karne, już miał strzelać, ale za daleko sobie wypuścił piłkę!! Minutę później kolejna dobra akcja Cracovii, ale nieczysto trafił Bernhardt. W odpowiedzi kontra Dolcanu, ale na spalonym złapany napastnik gości!!!

• Kosanović w ostatniej chwili przecina groźne dośrodkowanie! Było groźnie pod bramką Pilarza!

• Cracovia próbuje rozgrywać piłkę, ale wybitnie jej to dzisiaj nie wychodzi.

• Klepczarek w ostatniej chwili przerywa atak Cracovii. Gdyby nie ta interwencja to prawdopodobnie padłby gol!!

• Atak ząbkowian. Ze skrzydła zbiegł Piesio, uderzył na bramkę, ale jego strzał minął słupek.

• Na spalonym złapany Dudzic.

• Próba ataku Dudzica. Napastnik Cracovii został jednak podwojony i z akcji nic nie wyszło. Chwilę później strzelał Marciniak, ale tym razem jego strzał nie był tak dobry jak ten z początku spotkania.

• Strzał z dystansu Grzegorza Piesio, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką Pilarza.

• Kapitan Cracovii wrócił do gry z opatrunkiem na głowie. Na boisku mało się dzieje...

• Na boisku leży Szeliga, który ucierpiał w starciu z jednym z przeciwników.

• Kibice nie są zadowoleni z postawy swojej drużyny. Słychać gwizdy.

• Dużo chaosu na boisku. Piłka co chwile jest wykopywana wysoko do góry.

• Kanonada gości! Najpierw z lewej strony dośrodkowywał Piesio, następnie Dolcan oddał 3 strzały na bramkę Cracovii, ale każdy został zablokowany przez obrońców! Było groźnie!

• Dośrodkowywał Matuszek, ale piłkę spokojnie wyłapał bramkarz Cracovii.

• Odpowiedź Cracovii! Piłkę głową zgrał Bernhard, z woleja uderzył Boljević, ale zbytnio się wzorował na Dudzicu. Piłka przeleciała ponownie 10 metrów nad bramką!

• Kolejna groźna akcja Dolcanu! Tym razem podawał Świerblewski a uderzał Wiśniewski. Piłka przeleciała obok bramki Pilarza!!

• Akcja gości, piłka leci w pole karne, ale Wiśniewski fauluje obrońcę Cracovii!

• Z rzutu wolnego dośrodkowywał Boljević, piłkę z woleja uderzył Dudzic, ale ta poleciała jakieś 10 metrów nad bramką przeciwnika.

• Żółtą kartką ukarany Grzelak.

• Fatalne podanie Dudzica do Struny. Piłka wolniutko potoczyła się na aut.

• Prostopadłe podanie do Boljevicia, ale szybciej do piłki dopadł Leszczyński. Gdyby nie czujność bramkarza z Ząbek to mogło być groźnie!

• Próba akcji Cracovii, ale za daleko piłkę wypuścił sobie Bernhardt. Będzie aut dla Dolcanu.

• Nieco uspokoiła nam się gra. Goście powoli zaczynają dochodzić do głosu w tym meczu.

• Żytko w ostatniej chwili wślizgiem uratował Pasy przed utratą gola! Błąd w tej sytuacji popełnił Kosanović.

• Na spalonym Wiśniewski. Nici z akcji Dolcanu.

• Boljević dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale bez problemu poradzili sobie obrońcy gości.

• Zjawiński dobrze zablokował Dudzica. Napastnik Cracovii nie doszedł do podania Bernhardta.

• Strzał Marciniaka z 30 metrów ląduje na poprzeczce bramki Leszczyńskiego!! Cracovia mogła prowadzić 1-0!

• Dudzic próbował ładnie odegrać do Bernhardta, ale obrońcy Dolcanu przejęli piłkę.

• Na początku dużo walki w środku pola. Cracovia rozpocznie od rzutu wolnego.

• Zaczynamy! Od środka piłka dla zespołu Dolcanu

• Piłkarze wychodzą już na boiska, z głośników płynie hymn Cracovii.

• Na murawę wychodzą hokeiści Pasów. Kibice skandują imię i nazwisko trenera hokeistów Cracovii - Rudolfa Rochaczka.

• Piłkarze obu drużyn schodzą już do szatni. Do rozpoczęcia spotkania pozostało około 10 minut.

• Na meczu obecna jest grupa kibiców z Ząbek. Na oko jest ich około 20. Mają ze sobą także jedną flagę.

• "Grać ambitnie i z honorem - Rudolf gang niech będzie wzorem!" - transparent z takim napisem rozwiesili kibice Cracovii.

• Za około 10 minut na murawę stadionu wyjdą hokeiści Cracovii, który w ubiegły weekend zdobyli Mistrzostwo Polski! Kibice będą mieli okazję podziękować swoim ulubieńcom.

• Na boisku, od dłuższej chwili, rozgrzewają się piłkarze gości. Na murawę wbiegli właśnie krakowianie.

• Witamy Państwa prosto ze stadionu Cracovii przy ulicy Kałuży 1! Już za około 30 minut rozpocznie się starcie Cracovii z Dolcanem Ząbki! zachęcamy do pozostania z nami!