Cracovia

4

ŁKS Łódź

2

• Koniec meczu! Trzy punkty zostają w Krakowie! Trzeba jasno powiedzieć, że był to fenomenalny mecz i wyrazy uznania należą się obu zespołom. Do usłyszenia przy okazji kolejnych relacji.

• Próba Zejdlera z 25 metrów, ale bez skutku w postaci bramki.

• Kolejna dobra interwencja Wyparły poza polem karnym. Tym razem powstrzymał Dudzica.

• Do drugiej części meczu arbiter doliczył 5 minut.

• Tymczasem na murawie zameldował się kibic i próbował dostać się w pobliże sektora gości. Skandaliczne zachowanie fana Cracovii.

• Piłka przeleciała jednak tuż obok bramki Pilarza

• Rzut wolny z 20 metrów dla gości. Czy to jest ten moment kiedy ŁKS złapie jeszcze kontakt z Cracovią?

• Sam na sam wychodził Boljević, ale szybciej przy piłcę zameldował się Wyparło i oddalił niebezpieczeństwo.

• Boljević trafia w słupek! Proszę Państwa, co za mecz!!!

• Powinno być 5-2!! Wyśmienitą okazję marnuje Dudzic! Będzie rzut rożny.

• Kibice oglądają ten mecz na stojąco. Niesamowite emocje w Krakowie! Czy powtórzy się scenariusz z 1 połowy, kiedy to ŁKS w końcówce odrobił stratę dwóch goli?

• Ostatnia zmiana w Pasach. Za Straussa wchodzi Danielewicz.

• GOOOOOL!!! Co się odwlecze to nie uciecze, chwilę po dobrej akcji Zejdlera wspaniałą piłkę na 11 metrze otrzymał Boljević i nie dał szans Wyparle!!! W Krakowie 4-2!

• Jak nie ma gola??? Sam na sam z Wyparłą wyszedł Zejdler, ale przegrał ten pojedynek młody pomocnik Pasów.

• Zmiana także u gospodarzy. Strzelca dwóch goli Szeligę zmienia Dąbrowski.

• Kolejna zmiana w ŁKS-ie za Golańskiego wchodzi Serafiński.

• Przez dłuższy okres czasu byliśmy świadkami gry w środku boiska.

• Zmiana także w ekipie gości, strzelca dwóch goli Kaczmarka zmienił Stąporski.

• Zmiana w Pasach za Budzińskiego wchodzi Boljević.

• Zdjęcia prosto z Krakowa! Cracovia Krakow - LKS Lodz Cracovia Krakow - LKS Lodz

• Krakowianie postanowili się długo utrzymywać przy piłce. Na trybunach słychać nieśmiałe okrzyki "ole!"

• Kolejny raz po dośrodkowaniu Bernhardta z rzutu rożnego główkował Żytko. Ten schemat musiał być wielokrotnie ćwiczony przez nich na treningach.

• Na boisku leży Sławomir Szeliga. Jednak wygląda na to, że za chwile kapitan Pasów wróci do gry.

• Aktualnie gra się troche uspokoiła, zespoły walczą w środku pola starając się narzucić swój styl gry.

• Kolejne dobre dośrodkowanie Bernhardta z narożnika boiska, piłkę głową uderzył Żytko, jednak w ostatniej chwili wyłapał ją Wyparło!

• GOOOOOOL!!!Po drugim rzucie rożnym wybita piłka, jednak szybko wróciła w pole karne gdzie znalazł się sam Szeliga przez Bogusławem Wyparło! Doświadczony kapitan Pasów nie zmarnował tej okazji i strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu!

• Bernhardt na pierwszy słupek z narożnika boiska, ale strzał Żytki zablokowany. Będzie powtórka.

• Fenomenalne uderzenie Dudzica, piłka ląduje na poprzeczce! Śmiało można powiedzieć, że emocje dziś są większe niż na 99% meczów ekstraklasy!

• Jak Golański tego nie strzelił??? Miał piłkę na 8 metrze i nikogo obok siebie! Strzelił jednak w boczną siatkę!

• Co za mecz w Krakowie! Kogo nie ma na stadionie ma czego żałować, obie drużyny niczym bokserzy na ringu wymieniają ciosy. Akcja za akcję, jednak wynik jak na razie pozostaje bez zmian.

• Dudzic otrzymał dobre podanie, wpadł w pole karne, ale nie mógł się zdecydować na strzał. Ostatecznie piłkę wybili obrońcy.

• Znakomita akcja Pawlaka, podanie w pole karne, tam jest znowu Kaczmarek, jednak jego strzał w ostatniej chwili blokują obrońcy Pasów. Było groźnie!

• W Krakowie przestał padać deszcz, murawa została zroszona a piłkarze się na niej mocno ślizgają.

• Niezła wrzutka dobrze grającego dziś Konrada Kaczmarka, jednak Mateusz Żytko dał radę wybić piłkę przed pole karne.

• Ogromne zamieszanie po dośrodkowaniu Bernhardta, jednak strzał Szeligi przeleciał nad bramką.

• Pierwsza akcja Pasów i będzie rzut rożny.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania! Piłka dla gości.

• Piłkarze wracają już na boisko po przerwie, za chwile zaczynamy drugą odsłonę meczu. W międzyczasie w Krakowie zaczął padać deszcz. Czy dzięki temu będziemy świadkami jeszcze ciekawszej połowy? Miejmy nadzieje!

• Koniec pierwszej połowy. W Krakowie niesamowity scenariusz i bardzo ciekawy mecz. Wydawało się, że Cracovia mając 2 bramki zaliczki spokojnie będzie kontrolowała grę, ale dwa kontrataki graczy z Łodzi w końcówce pierwszej części gry spowodowały, że po przerwie czekają nas wielkie emocje! Do usłyszenia za 15 minut!

• GOOOOL!!!! Niesamowite!!! ŁKS w 3 minuty odrobił całą stratę! Drugiego gola głową zdobył Kaczmarek!!!

• Do pierwszej części spotkania arbiter doliczył 2 minuty.

• GOOOOL!!! Po dobrej kontrze i wspaniałej wrzutce z lewej strony pola karnego Kaczmarek lobuje strzałem głową Pilarza. W Krakowie już tylko 2-1!!!!

• Dobra solowa akcja Marciniaka, jednak jego wrzutka pozostawiła wiele do życzenia.

• W odpowiedzi kontra gości, akcja 3 na 1, ale poradzili sobie obrońcy Cracovii. Chwile później zza pola karnego uderzył Golański, jednak piłka przeszła tuż obok słupka. To była najlepsza okazja gości jak do tej pory.

• Cracovia idzie za ciosem, w ostatniej chwili obrońca uprzedził Dudzica a mogło być już 3-0!

• Nawet druga bramka nie podłamała kibiców gości, trzeba przyznać, że fani ŁKS-u pokazują co to znaczy być ze swoją drużyną na dobre i na złe.

• GOOOOL!!!! W Krakowie mamy już 2-0 wspaniałą kontrę całej drużyny z bliska wykończył Edgar Bernhardt!!

• Zawodnicy z Łodzi mają ewidentne problemy z zatrzymaniem krakowian w środku pola przez co często faulują.

• Jedna z niewielu ofensywnych akcji ŁKS-u, poradzili sobie obrońcy Cracovii.

• Próba fantastycznego podania Bernhardta do Zejdlera, jednak ten wyrzucony nieco do boku nie dał rady oddać skutecznego strzału. Bardzo dobrze w dzisiejszym meczu prezentuje się niemiecki pomocnik.

• Ostro z boku pola karnego dośrodkowywał Bernhardt, poradził sobie Wyparło. Będzie rzut rożny.

• Kibice protestują, twierdzą, iż faulowany był Puzigaca, jednak sędzia pozostaje niewzruszony.

• Łukasz Zejdler chciał teraz skopiować wyczyn swojego starszego kolegi z 10 minuty spotkania, jednak jego techniczny strzał minął spojenie słupka z poprzeczką.

• Fenomenalna akcja Dudzica, który wpadł w pole karne z lewej strony, jego strzał nieznacznie minął bramkę gości.

• Po dobrze rozegranym stałym fragmencie gry przed niezłą szansą stanął Gieraga, jednak w ostatniej chwili przeszkodził mu jego własny kolega z drużyny. Od bramki Pilarz.

• Po raz pierwszy od dłuższego czasu goście znaleźli się pod bramką Pilarza, będzie rzut wolny z boku pola karnego.

• Po rzucie rożnym przed dobrą sytuacją stanął Bernhardt, jednak postawił na siłe a nie na precyzję strzału i nic z tego nie wyszło.

• Kontuzjowanego Kuklisa zmienia Żółtowski.

• ŁKS chwilowo w 10 chyba potrzebna będzie zmiana, ponieważ Kuklis mocno utykał schodząc z boiska.

• Na boisku leży Jacek Kuklis, pomocy udzielają mu lekarze i masażyści.

• Nie stracili animuszu kibice ŁKS-u i dalej wspierają wspaniałym dopingiem swoją drużynę.

• Gracze Cracovii są na fali, raz po raz wrzucają w pole karne przeciwnika piłki, jednak są one zbyt niedokładne przez co nie ma większego zagrożenia dla Wyparły.

• Kibice zgromadzeni na obiekcie Pasów od razu domagają się kolejnej bramki. Obraz gry się jednak nie zmienił. Pasy dalej są w posiadaniu piłki i starają się zepchnąć przeciwnika do obrony. Ambitni gracze z Łodzi jak na razie nie mają w tym meczu zbyt dużo do powiedzenia.

• GOOOOL!!! I już mamy pierwszą bramkę w meczu, Szeliga otrzymał piłkę na 16 metrze z boku pola karnego i wspaniałym, technicznym strzałem daje swojej drużynie prowadzenie!

• Na boisku obserwujemy dobrze znany obrazek z zeszłych meczów Cracovii. Pasy długo rozgrywają piłkę starając się "rozklepać" przeciwnika, ale Ci skutecznie się na razie bronią.

• Tak się prezentuje sektor gości: ŁKS

• Ostatecznie na meczu zjawiło się około 100 fanów z Łodzi, którzy głośnym dopingiem wspierają w walce swoich ulubieńców.

• Składna akcja Cracovii, której udało się przedostać w pole karne gości, jednak dośrodkowanie Bernhardta było bardzo niecelne. Od bramki rozpocznie Bogusław Wyparło.

• Kaczmarek faulowany przez Budzińskiego tuż przy linii bocznej w okolicach środka boiska.

• Strzelał Paweł Kaczmarek, jednak jego strzał był tak niecelny, że piłka wylądowała aż na dachu trybuny za bramką Krzysztofa Pilarza.

• Pierwsza akcja meczu, szarżował lewą stroną Puzigaca, ale został zatrzymany przez obrońców z Łodzi przed polem karnym.

• Rozpoczynamy spotkanie. Pierwsza piłka dla gospodarzy.

• Zawodnicy obu ekip wychodzą już na murawę, trwa przywitanie ekip, z głośników leci hymn Cracovii.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało 5 minut, jednak już teraz widać, że frekwencja na obiekcie Cracovii będzie niższa od tej z ostatniego spotkania z Arką Gdynia.

• Kibice przyjezdni zwierają szyki, aby dopingiem nieść swoją drużynę ku zwycięstwu.

• Zawodnicy obu ekip opuszczają już boisko aby przygotować się do rozpoczęcia spotkania.

• Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego powoli kończą rozgrzewkę i schodzą do szatni. Na boisku ciągle jednak możemy obserwować techniczną grę zawodników Cracovii.

• Z minuty na minutę poprawia się frekwencja na stadionie, do rozpoczęcia spotkania pozostało 17 minut.

• Dzisiejszy mecz da wiele odpowiedzi obu trenerom. Wojciech Stawowy będzie mógł się przekonać czy zeszłotygodniowa przegrana w Ząbkach byłą tylko wypadkiem przy pracy i efektem zmęczenia zespołu, który wcześniej 4 mecze zagrał co 3 dni, natomiast Marek Chojnacki ma nadzieje na odwrócenie złej karty i rozpoczęcie marszu w górę tabeli.

• Cracovia

• Na trybunach na razie spokojnie, kibice powoli docierają na dzisiejsze spotkanie. Obecna jest także grupa kibiców z Łodzi, która także dopiero zajmuje miejsca na przeznaczonym dla siebie sektorze. Liczbę przyjezdnych na ten moment szacuje na około 50.

• Wyjściowe składy obu zespołów są już widoczne w ramce po lewe stronie. Podaję teraz graczy, którzy zasiądą na ławkach rezerwowych. ŁKS: Olszewski, Cyzio, Kubicki, Sarafiński, Stąporski, Szyc, Zółtkowski. Cracovia: Skrzeszewski, Boljević, Danielewicz, Rupa, Dąbrowski, Steblecki, Żołądź.

• Na boisku aktualnie trwa rozgrzewka zawodników obu drużyn. Gracze ŁKS-u, pod czujnym okiem drugiego trenera, rozciągają mięśnie, natomiast gracze Pasów w kółeczku grają w dziadka trenując tak lubiane przez trenera Stawowego krótkie podania.

• Witamy serdecznie ze stadionu przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie. Właśnie na tym obiekcie za nieco ponad 35 minut rozpocznie się mecz VI kolejki 1 ligi pomiędzy Cracovią a ŁKS Łódź.