Cracovia

2

Polonia Bytom

0

• Koniec meczu! Po żenującym widowisku Cracovia wygrywa 2-0 z bytomską Polonią! Za udział w relacji dziękuje Państwu Krzysztof Orski. Zapraszam na następne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!!

• Polonia próbowała zaatakować, ale nic z tego nie wyszło. Tutaj już nic się nie zmieni.

• Do drugiej połowy sędzia doliczył 3 minuty.

• Trzeba obiektywnie stwierdzić, że z przebiegu meczu Cracovii nie należał się ten gol.

• GOOOOL!!!! Świetna kontra Pasów!! Steblecki podaje do Saidiego, ten przerzuca piłkę do Boljevicia, który jest sam na sam z Miką. Czarnogórzec ze stoickim spokojem przelobował bramkarza Polonii!!

• Pilarz dobrze wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym.

• Dzisiejszy mecz ogląda 6702 kibiców.

• Ależ źle zagrał teraz Bernhardt! Nie zauważył świetnie ustawionego Saidiego a sam stracil piłkę.

• Boljević pada w polu karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.

• Żółta kartka dla Płókarza.

• Jesteśmy świadkami wyjątkowo słabego meczu...

• Nowak trafił prosto w głowę Saidiego, który teraz nie podnosi się z murawy.

• Zółta kartka dla Ntibazonkizy. Będzie szansa z rzutu wolnego. Piłkę ustawia sobie Nowak.

• Ostatnia zmiana gości. Za Białkowskiego wchodzi Krzemień.

• Żółta kartka dla Szkatuły.

• Ależ szansa Nowaka. Jego strzał z pięciu metrów blokują obrońcy Pasów!!

• Setlak strzelił prosto w mur Cracovii.

• Ostatnia zmiana w Cracovii. Za Szeligę wchodzi Steblecki.

• Ręka Marciniaka, będzie szansa na dośrodkowanie dla Setlaka.

• Ależ szansa dla Cracovii!! Danielewicz podaje do Saidiego ale ten trafia prosto w nogę Miki!!!

• Uderzenie Trznadla z dystansu mija bramkę Pilarza.

• Saidi tym razem uderzył bardzo dobrze! Brakło niewiele żeby padła bramka!

• Boljević dośrodkował z rzutu wolnego, piłka przeleciała tuz obok bramki!!! Nie trafił w nią jeszcze Puzigaca, ale i tak byłby na spalonym!

• Było groźnie!! Jarka uderzył zza pola karnego. Piłkę z najwyższym trudem odbił Pilarz!!!

• Bernhardt z dystansu, ale uderzenie było bardzo niecelne.

• Dobra asekuracja Nykiela. Tylko wrzut z auto dla gości.

• Druga zmiana w Polonii. Za Laskowskiego wchodzi Nowak.

• Bytomianie rozgrywają piłkę na własnej połowie już od dobrych dwóch minut.

• Piłka w siatce Polonii!!! Nie ma gola!! Boljević byl na spalonym!

• Pilarz spokojnie wyłapał wrzutkę polonistów.

• Marciniak dośrodkowywał do Boljevicia, ale ten strzelił obok bramki Miki.

• Akcja Saidiego z Bernhardtem. Żaden z nich nie potrafił utrzymać piłki przy nodze.

• Cracovia fatalnie wygląda w ataku. Ciężko się ogląda taki mecz. Wieje tu po prostu nudą.

• Zmiana w Polonii. Za Jaronia wchodzi Płókarz.

• Wrzutkę Białkowskiego wybił Kosanović.

• Dobry pressing gości utrudnia grę Pasom.

• Saidi zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale wyszło to fatalnie.

• Niezła piłka do Saidiego, ale ten został powstrzymany przez Trznadla.

• Cracovia gra agresywnie na początku drugiej połowy. Zawodnicy chyba otrzymali delikatny ochrzan od trenera Stawowego.

• W starciu z Marciniakiem ucierpiał Szkatuła. Zaraz jednak wróci na boisko.

• Rajd Saidiego zakończył się na ostatnim obrońcy gości.

• Saidi podawał do Boljevicia, ale ten był na pozycji spalonej.

• Zaczynamy drugą połowę!

• I za Zejdlera wchodzi Ntibazonkiza.

• Zmiana w Cracovii. Za Budzińskiego wchodzi Dąbrowski.

• Piłkarze wracają już na boisko. Za chwilę początek drugiej połowy!

• Tak prezentuje się sektor gości

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 1-0 dla Cracovii. Gra obu zespołów jest jednak bardzo słaba. Miejmy nadzieje, że w drugiej odsłonie będą większe emocje. Na drugie 45 minut zapraszamy za kwadrans.

• Słabe uderzenie piąstkuje Mika.

• Żółta kartka dla Trznadla za faul na Puzigacy. Kolejna okazja na wrzutkę dla Boljevicia.

• Efektowny rajd Puzigacy. Bośniak strzela, ale piłkę odbija Mika!!

• Na murawie lezy Laskowski. Potrzeba jest pomoc medyków.

• Słabo wykonany stały fragment gry. Dodatkowo w polu karnym leży Kosanović, który ucierpiał w tej akcji. Obrońca Pasów chyba jednak będzie kontynuował grę.

• Zółta kartka dla Broniewicza. Kolejna szansa dla Boljevicia.

• Tymczasem na boisku trwa festiwal drobnych fauli.

• A teraz robią znany z wieczorów panieńskich striptiz. Więcej się dzieje na trybunach niż na boisku...

• Kibice Polonii bawią się w najlepsze na swoim sektorze. Teraz zrobili znany z wesel pociąg ;)

• Michalik uderzył zza pola karnego, ale poradził sobie z tym strzałem Pilarz.

• Żółta kartka dla Kosanovicia.

• Wrzutka Bernhardta ląduje prosto w rękach Miki.

• Osamotniony Boljević nie ma szans w pojedynkach z obrońcami Polonii.

• Głęboka wrzutka Boljevicia, Mika minął się z piłką, ale z ostrego kąta Marciniak strzelił obok bramki!

• Faulowany Zejdler z boku pola karnego. Będzie szansa na wrzutkę dla Boljevicia.

• Niezła akcja Pasów, ale na spalonym został złapany Zejdler.

• Piłka w siatce Cracovii, ale wcześniej piłka opuściła plac gry! Słuszna decyzja sędziego.

• Od dobrych 10 minut Cracovia nie potrafi skonstruować akcji ofensywnej!

• Szkatuła uderzył ze stojącej piłki prosto w mur.

• Bernhard otrzymuje żółtą kartką za faul na Setlaku. Będzie szansa dla gości!

• Niezłe dośrodkowanie Puzigacy, ale Bernhardt został umiejętnie przyblokowany przez bytomskich stoperów i piłka wylądowała w rękach Miki.

• Po stracie gola podopieczni trenera Trzeciaka grają bardzo dobrze. Są o włos od wyrównania. Dziwi taka postawa Cracovii.

• Szansa dla bytomian!! Z lewej strony piłę wstrzelił Szkatuła, doszedł do niej Jarka, ale uderzył obok bramki Pilarza!! Było groźnie!!

• Szansa dla Polonii! Najpierw szarżował Białkowski, oddał piłkę Jarce, ale ten tuż przed strzałem się poślizgnął i z akcji nic nie wyszło.

• Bytomianie nie dają za wygraną. Próbują atakować i nawet przez chwilę udało im się zamknąć Cracovię na ich połowie boiska.

• Cracovia w końcu zrealizowała plan taktyczny. Gol w początkowych minutach z pewnością ustawi grę Pasów.

• Faul Budzińskiego, szansa dla Polonii z rzutu wolnego. Dośrodkowanie wybija jednak Kosanović.

• GOOOOL!!! Na strzał z dystansu zdecydował się Kosanović, piłka odbiła się od Danielewicza i kompletnie zmyliła Mikę!! 1-0!

• Cracovia prowadzi grę, ale ma ewidentne problemy z przedostaniem się pod bramkę Polonii.

• Boljević dośrodkował z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę złapał Mika. Bramkarz Polonii rozpoczął kontratak, ale w końcowej fazie na spalonym został złapany Jarka.

• Dobra akcja Pasów!! Bernhard do Boljevicia, ten oddaje piłkę Zejdlerowi, który nie miał z czego uderzyć i w efekcie piłka przeleciała nad bramką.

• Bernhardt do Boljevicia, ale ten został przyblokowany przez Broniewicza. Nie ma zagrożenia bramki Miki.

• Nykiel dobrze przerywa kontrę Polonii. Będzie aut.

• Szacunki policji okazują się słuszne. Na sektorze gości zasiadło około 500 kibiców gości, którzy głośnym dopingiem wspierają swoich ulubieńców.

• Ależ mógł być początek dla gości!! Po błędzie Marciniaka Pilarz wykopuje piłkę, ale trafia w Jarkę. Piłka wolno toczy sie w stronę bramki Pasów. W ostatniej chwili obrońcy wybijają futbolówkę!!

• Zaczynamy! Pierwsza piłka dla zawodników Cracovii!

• Sędzia dzisiejszego meczu, Tomasz Kwiatkowski, wyprowadza obie jedenastki na boisko. Trwa przywitanie zespołów.

• Murawa już pusta. Do rozpoczęcia meczu zostało 10 minut. Na trybunach na razie mało kibiców. Rzekłbym nawet, że bardzo mało...

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już mniej niż kwadrans. Zawodnicy Polonii schodzą do szatni. Na boisku pozostają jeszcze podopieczni trenera Stawowego.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy zasiądą na ławkach rezerwowych.

Polonia Bytom: Maścibrzuch, Nowak, Wojsyk, Płókarz, Pietrycha, Krzemień, Banaś

Cracovia: Perdijić, Ntibazonkiza, Dąbrowski, Steblecki, Żołądź, Zieliński, Struna

• Pierwsza jedenastka Cracovii już na rozgrzewce. Tymczasem na trybunie gości przybywa kibiców z Bytomia. Policja spodziewa się 500 fanatyków ze Śląska.

• Rozgrzewka Polonistów

• Na boisku trwa rozgrzewka piłkarzy Polonii Bytom. Krakowianie na razie są w szatni. Grzeją się tylko rezerwowi i bramkarze Pasów.

• Serdecznie witamy prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży 1 w Krakowie! Już za około 30 minut początek spotkania Cracovia - Polonia Bytom! Zapraszamy do pozostania z nami! Najszybsza relacja LIVE tylko w serwisie Ekstraklasa.net!