2

Flota Świnoujście

1

• KONIEC! DOLCAN ZNOWU RZUTEM NA TAŚMĘ WYGRYWA Z FLOTĄ

• Próba strzału z dystansu nieudana, ale do piłki pognał Dariusz Zjawiński, lecz przyblokował do obrońca.

• Szymon Gąsiński idzie w pole karne Dolcanu!

• Marcin Figiel fauluje Rafała Grzelaka w polu karnyn... Floty.

• Cztery minuty doliczone.

• Dariusz Zjawiński na spalonym.

• Rafał Leszczyński ratuje Dolcan! Broni strzał z bliska!

• Marcin Siedlarz wchodzi za Krzysztofa Bodzionego.

• Niepotrzebna indywidualna akcja Pawła Tarnowskiego. Mógł przytrzymać piłkę, podać do partnera... Nie, poszedł na przebój i traci piłkę.

• Dolcan Ząbki, Dolcan Ząbki śpiewa blisko 300 kibiców, nie tylko Młynarze

• Deja vu z Termaliką! Dośrodkowanie w pole karne i "Zjawa" szczupakiem z 2 metrów daje prowadzenie Dolcanowi!

• GOL, DARIUSZ ZJAWIŃSKI

• Długo Dolcan czekał na tę chwilę. Najpierw Szymon Gąsiński w sobie znany sposób broni strzał Dariusza Zawińskiego, a kilkanaście sekund później Bartosz Wiśniewski dzięki rykoszetowi doprowadza do remisu. Piłka wpadła w okienko!

• GOL, BARTOSZ WIŚNIEWSKI

• Dariusz Zjawiński z pięciu metrów nie trafia w piłkę! Nie sięgnął podania Pawła Tarnowskiego. Ta okazja to więcej niż setka!

• Jeszcze jedna centra Bartosza Wiśniewskiego była dużo lepsza. Po rykoszecie korner.

• Za mocne dośrodkowanie Bartosza Wiśniewskiego. Od bramki Szymon Gąsiński.

• Robert Kolendowicz wchodzi w miejsce Bartosza Śpiączkę.

• Za poturbowanego w tym meczu Grzegorza Piesion wchodzi Marcin Figiel.

• Rafał Grzelak ukarany żółtą kartką za faul na pomocniku Dolcanu.

• Do wejścia gotowy jest Marcin Figiel za Bartosza Osolińskiego, ale w wyniku urazy Grzegorza Piesio zmiana została anulowana.

• Indywidualna akcja Grzegorza Piesio zakończona bardzo niecelnym strzałem.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Mateusza Szałka.

• Nie idzie w tym meczu Dolcanowi i Bartoszowi Osolińskiemu. Żółta kartka dla pomocnika gospodarzy.

• Bogusław Baniak wpuszcza Ensara Arifovicia za Charlesa Nwaogu.

• Piotr Kieruzel wespół z Szymonem Gąsińskim blokują strzał Bartosza Wiśniewskiego. Piłka leciała w bramkę!

• Szymon Gąsiński łapie piłkę po centrze Grzegorza Piesio. Wcześniej z rzutu wolnego strzelał Bartosz Wiśniewski. Broni bramkarz Floty.

• Druga roszada w Dolcanie: Paweł Tarnowski wchodzi za Damiana Świerblewskiego.

• Grzegorz Piesio z krzykiem padł na murawę po starciu z Markiem Niewadą.

• Pierwsza akcja rezerwowego, który wycofał piłkę do Grzegorza Piesio. Ten centruje i Dariusz Zjawiński pada w polu karnym. Nie ma gwizdka.

• Pierwsza zmiana w Dolcanie: Kamil Mazek wchodzi w miejsce Mateusza Długołęckiego.

• Centrostrzał Damiana Świerblewskiego z prawej strony. Bez komentarza.

• Rafał Lesczyński broni strzał jednego z zawodników Floty.

• Żółta kartka dla Damiana Jakubika za faul.

• Chaotyczna gra Dolcanu na poczatku drugiej połowy. Rafał Leszczyński wyjściem poza "16" uprzedza Charlesa Nwaogu.

• Żółta kartka dla Mateusza Długołęckiego za zagranie ręką.

• Odpowiedź Floty i Charles Nwaogu strzela zza pola karnego nad bramką Rafała Leszczyńskiego.

• Charles Nwaogu zgodnie z przepisami zatrzymany przez Piotra Klepczarka w polu karnym Dolcanu. Nie można tego powiedzieć o kolejnej sytuacji z Damianem Świerblewskim vis a vis. Ostatecznie rożny dla gospodarzy.

• Rzut rożny dla Dolcanu i bardzo złę dośrodkowanie. Piłka po przebitce wpada do rękawic Szymona Gąsińskiego.

• Piłka po strzale z dystansu jednego z zawodników Dolcanu poleciała na parking za bramką.

• Rzut wolny dla Dolcanu w pobliżu narożnika pola karnego Floty. Centra Bartosza Osolińskiego nie znalazła adresta.

• Druga połowa rozpoczęta. Kibice Dolcanu odśpiewali Mazurek Dąbrowskiego!

• Przed chwilą miała miejsce mała uroczystość. Zespół Dolcanu rocznik 1999 wywalczył awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów U-15. Młodzi zawodnicy z trenerem Sławomirem Szeligą otrzymali Mazowiecka Liga Juniorów U-15. Nagrody i medale wręczył m.in. burmistrz Ząbek, Robert Perkowski.

• Wynik za bardzo nie oddaje przebiegu spotkania. Dolcan prowadził grę, ale moment dekoncentracji skrzętnie wykorzystali goście. Wracamy za kilkanaście minut.

• Charles Nwaogu zatrzymany w polu karnym Dolcanu przez Damiana Jakubika. Po chwili sędzia kończy pierwszą połowę.

• Akcja prawą stroną Damiana Jakubika przynosi rzut rożny.

• Dolcan miał przewagę, stworzył więcej klarowniejszych okazji do objęcia prowadzenia... a tu niespodzianka.

• I trzeci. Po nim strzał zza pola karnego i Charles Nwaogu zmienia tor lotu piłki, a ta wpada do siatki.

• Dwa rzuty rożne dla Floty.

• Damian Świerblewski pada w polu karnym Floty po starciu z Sebastianem Zalepą. Wszyscy widzieli rzut karny. Poza arbitrem. Dyskusyjna sytuacja.

• Grzegorz Piesio trafia w poprzeczkę! Świetnym podaniem w tej akcji popisał się Mateusz Długołęcki.

• Piotr Kieruzel podaje przez środek i piłkę przyjął Dariusz Zjawiński. Ta mu jednak odskoczyła i przejął ją Radosław Jasiński.

• Co? Co było? - krzyczał Robert Podoliński. Zdaniem sędziego Dariusz Zjawiński faulował Sebastiana Zalepę.

• Kolejna akcja Damiana Świerblewskiego prawą stroną i nie miał do kogo zagrywać. Próba nabicia rywala w celu zyskania rzutu rożnego okazała się bezskuteczna.

• Dariusz Zjawiński posyła piłkę do siatki Floty obok Szymona Gąsińskiego! Radość zawodników i kibiców przerwał sędzia. Spalony!

• Charles Nwaogu nie miał z czego uderzyć w polu karnym Dolcanu. Gospodarze mają szczęście.

• Bartosz Jasiński strzela szczupakiem tuż obok słupka! Najlepsza sytuacja Floty. Rafał Leszczyński odprowadził piłkę wzrokiem.

• Cześć i chwała bohaterom zaintonowane przez kibiców spotkało się z brawami na stadionie.

• Bartosz Śpiączka nie doszedł do prostopadłego podania Krzysztofa Bodzionego. Od bramki gospodarze.

• Rajd Grzegorza Piesio zatrymany i kontra Floty. Przerwana przez Rafała Grzelaka.

• Mateusz Szałek daleko wrzuca piłkę z autu i Rafał Leszczyński łapie ją. Jeszcze był faulowany.

• Rzut wolny dla Floty w pobliżu prawego narożnika pola karnego

• Dobra centra Damiana Świerblewskego i piąstkuje Szymon Gąsiński uprzedzając zawodnika Dolcanu.

• Dośrodkowanie z lewej strony strony Bartosza WIśniewskiego zostało zablokowane. Rzut rożny.

• Beznadziejna centra i kontra Grzegorza Piesio. Pomocnik Dolcanu był faulowany przez Mateusza Szałka, za co dostaje żółtą kartkę.

• Mateusz Szałek faulowany ponad 30 metrów przez Rafała Grzelaka. Przy piłce Krzyszof Bodziony.

• Grzegorz Piesio strzela z dystansu nad poprzeczką. Flota statystuje!

• Rafał Grzelak (z Dolcanu) strzela z narożnika pola karnego w boczną siatkę.

• Kolejna akcja Dolcanu. Od obrony do ataku i po podaniu Grzegorza Piesio Dariusz Zjawiński z ostrego kąta strzela obok bramki.

• Dariusz Zjawiński strzela z 20 metrów bardzo niecelnie. Flota zepchnięta do głębokiej defensywy.

• Strzał Mateusza Długołęckiego nie szedł w światło bramki, ale bramkarz Floty rzucił się pro forma.

• Szymon Gąsiński bez trudu łapie piłkę po zagraniu Damiana Świerblewskiego. Mocny poczatek Dolcanu.

• Składna akcja Dolcanu i po dobrej centrze z prawej strony strzela głową Bartosz Osoliński! Obrońca Floty wybija piłkę z linii bramkowej!

• Dariusz Zjawiński strzela z dystansu i broni Szymon Gąsiński.

• Nie milknie doping na stadionie. Pierwszy domowy mecz Dolcanu z wsparciem fanów.

• Szybka kartka w tym meczu: dla Bartosza Wiśniewskiego.

• Pierwsza akcja Floty i Charles Nwaogu z Krzysztofem Biodzonym.

• Grzegorz Piesio z Dariuszem Zjawińskim zaczęli pierwszą połowę.

• Obie drużyny już na boisku. W tle hymn Dolcanu.

• Najlepsi strzelcy Floty: 2 - Krzysztof Bodziony; 1 - Piotr Kieruzel, Marek Opalacz, Charles Nwaogu.

• Drobne informacje statystyczne: najlepsi strzelcy Dolcanu to Dariusz Zjawiński oraz Grzegorz Piesio (po 5 bramek), 2 strzelił Paweł Tarnowski, a po 1 Mateusz Długołęcki i Bartosz Wiśniewski.

• Rezerwowi Floty: Konrad Forenc, Damian Siwiec, Ndubuisi Nnamani, Marcin Siedlarz, Ensar Arifović, Robert Kolendowicz.

• Rezerwowi Dolcanu: Maciej Humerski, Marcin Figiel, Łukasz Matuszczyk, Kamil Mazek, Tomasz Prejs, Paweł Tarnowski, Rafał Zembrowski.

• Obie drużyny prowadzą rozgrzewkę na boisku. Za moment podamy składy.

• Ze Stadionu Miejskiego wita Państwa mocna obsada: Artur Nieścieruk, Rafał Połczyński i Tomasz Górski.

• Relacje NA ŻYWO w Ekstraklasa.net zaczynamy (tradycyjnie) w Ząbkach, gdzie o 12.15 Dolcan podejmie Flotę w 6. kolejce 1. ligi.