Dolcan Ząbki

1

Okocimski KS Brzesko

0

• Wynik lepszy niż gra. Dolcan wreszcie zwycięski. To pierwszy mecz bez straty gola na własnym boisku w tym sezonie! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Państwu Tomasz Górski.

• Świerblewski na spalonym. Koniec meczu

• Hirsz faulowany przed własnym polem karnym. Sekundy dzielą nas do końca (nudnego) meczu.

• Świerblewski przerwał wślizgiem Okocimskiego tak, że od bramki zacznie Leszczyński.

• Od kilku minut Dolcan nie schodził z polowy rywala. A sędzia dolicza 3 miuty.

• Bazler miał podać w pole karne do Stańczyka. Trafił w nogę obrońcy i korner.

• Żółta kartka dla Zaniewskiego.

• Stańczyk za Tataja. Ostatnia zmiana w Dolcanie.

• Grzelak poszedł na przebój! Atakowany przez 2 zawodników popędził na bramkę Okocimskiego i Mieczkowski nogą paruje na rożny!

• Zaniewski nie doszedł do piłki. Od bramki Leszczyński.

• Fatalne zagranie Oświęcimki. Zamiast strzelać zdecydował się na podanie. Wprost pod nogi Grzelaka.

• Bazler dostaje żółtą kartkę za faul.

• Tataj wymanewrował Mieczkowskiego i strzela na pustą. Słupek ratuje gości!

• Zaniewski zmienia Smółkę.

• Grzelak ratuje się wybiciem piłki na aut. Przewaga Okocimskiego jest optyczna, Dolcan nastawiony na kontry.

• Oświęcimka zmienia Pyciaka.

• R. Jacek zastopował rajd lewą stroną Świerblewskiego wybijając piłkę poza linię boczną.

• Smółka na spalonym.

• I jeszcze jeden korner dla gości...

• Pressing Świerblewskiego przynosi aut. Dolcan oddala grę od własne bramki. Strzał Osolińskiego obok bramki.

• Trznadel wchodzi za Jeromienkę.

• Wolny dla gospodarzy z ok. 30 metrów. Za krótkie dośrodkowanie i wybija Urbański

• Litwiniuk strzela z dystansu, ale nie sprawił problemu Leszczyńskiemu. Dolcan broni wynik (!)

• Korner dla Okocimskiego. A niedokładna gra gospodarzy woła o pomstę do nieba wśród kibiców.

• Anemiczne uderzenie Osolińskiego na bramkę.

• Dolcan gra ustawieniem 3-6-1. Na szpicy Tataj, na prawej pomocy Zjawiński.

• Jeromienko pomagał sobie reką w przyjmowaniu piłki. Powinien uważać bo ma już żółtą kartkę na koncie.

• Korner dla Okocimskiego.

• Bazler za Piątkowskiego.

• Piątkowski znowu na spalonym.

• Seria 3. wolnych dla Okocimskiego w ok. środka boiska.

• Centra jednego z zawodników Okocimskiego daleka od ideału. Leszczyński od bramki.

• Piątkowski wychodził sam na sam z bramkarzem. Był jednak na spalonym.

• Zjawiński za Jakubika.

• Trener gości nie panuje nad nerwami. Chciał wymóc podyktowanie rzutu karnego za faul na Smółce.

• Kapitalne uderzenie Piesia z dystansu tuż przy słupku. Mieczkowski bez szans, a kibice Dolcanu skandują "jeszcze siedem, jeszcze siedem".

• GOL DLA DOLCANU! GRZEGORZ PIESIO!

• Żółta dla Pyciaka za faul.

• Leszczyński uprzedza Smółkę.

• Grzelak głową niecelnie.

• Mieczkowski wyszedł przed pole karne i kopnął tak, że piłka poleciała do tyłu. Na rzut rożny.

• Dolcan - OkocimskiDolcan - OkocimskiDolcan - OkocimskiDolcan - OkocimskiDolcan - OkocimskiDolcan - OkocimskiDolcan - Okocimski

• Okocimski zaczyna II połowę.

• Motywacja obu zespołów i sędziów...

• I wracamy powoli na drugą połowę.

• "Na początku był chaos, z niej narodziła się 1. liga". To wyraźnie odzwierciedla pierwszą połowę. Dolcan miał więcej sytuacji strzeleckich, ale zabrakło dokładności lub na przeszkodzie stał Mieczkowski. "Piwosze" mieli jedną bardzo dobrą okazję, którą zastopował Klepczarek.

• Osoliński w mur i koniec pierwszej połowy.

• Żółta dla R. Jacka za faul tuż przed polem karnym Okocimskiego.

• Grzelak ponad poprzeczką.

• Korner dla Dolcanu. Miażdząca przewaga w tym fragmencie gry. Tylko tym.

• Faul Dolcanu na środku boiska.

• 6. rożny dla Dolcanu. Mieczkowki piąstkuje przed pole karne, a Dolcan... wycofuje piłkę do własnego bramkarza.

• Mieczkowski broni strzał Tataja z pół obrotu.

• Smółka przypadkowo ucierpiał w starciu z Klepczarkiem i padł na murawę. Sędzia nie widział faulu i nakazał piłkarzowi Okocimskiego wstać.

• Smólka na spalonym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

• Rajd Świerblewskiego na lewej stronie zakończył... wylądowaniem na siatce za bramką Mieczkowskiego. Ale wywalczył jeszcze rożny.

• Strzał Smółki głową za lekki by pokonać Leszczyńskiego. I w sam środek bramki.

• Bez zagrożenia. Od bramki Mieczkowski.

• I jeszcze jeden.

• Korner dla Dolcanu.

• Mieczkowski piąstkuje przed pole karne. Poprawka centry z prawej strony i Tataj strzela z przewrotki obok bramki.

• Piesio miękko w pole karne. Łapie Mieczkowski.

• Faul Okocimskiego na środku boiska. Sędzia czekał z gwizdkiem jak rozwinie się akcja gospodarzy.

• Żółta dla Hirsza.

• Wawryka w ręce Leszczyńskiego.

• Wolny dla Okocimskiego przy narożniku pola karnego Dolcanu.

• Aut dla Dolcanu na wysokości pola karnego przeciwnika.

• Żółta dla Jeriomenkę za faul. Trzymał Piesia za koszulkę

• Nakładka Piesia na środku boiska.

• Od blisko minuty Dolcan nie może wyjść z własnej połowy.

• Piątkowski na dwumetrowym spalonym.

• Żółta dla Jakubika.

• Odpowiedź Okocimskiego przynosi korner.

• Mieczkowski znowu w roli głównej. Przenosi piłkę nad poprzeczką.

• Mieczkowski paruje strzał Tataja na korner! Składna akcja gospodarzy.

• Tataj z woleja na wysokość 4. piętra. Nieatakowany przez nikogo miał czas by przyjąć piłkę i spokojnie uderzyć...

• Leszczyński znowu łapie piłkę po nieudanym dośrodkowaniu.

• Kwadrans gry za nami: Dolcan ma optyczną przewagę, ale mógł stracić gola. Gra obu zespołów jest dość chaotyczna.

• Żółta kartka dla Lytwyniuka.

• Grzelak z wolnego prosto w mur.

• Klepczarek w ostatniej chwili blokuje strzał Pawłowicza! Tylko rzut rożny. Fatalny błąd gospodarzy na lewej stronie mógł zakończyć się stratą gola!

• Darmochwał strzela z dystansu ponad poprzeczką.

• Wolny dla Okocimskiego. Do bramki ok. 35 metrów. Bez zagrożenia.

• Świerblewski na spalonym. Czekał i czekał na podanie od Jakubika, który od początku spotkania. jest bardzo widoczny.

• Zamieszanie przed polem karnym Dolcanu. Ostatecznie Leszczyński ratuje swój zespół przed rzutem rożnym.

• Strzał Piątkowskiego prosto w bramkarza. Pierwsze celne uderzenie Dolcanu.

• Strzał Klepczarka prosto na plac budowy pobliskiego basenu.

• Świerblewski zagrywał za głęboko do Piątkowskiego i piłka w rękach Mieczkowskiego.

• Jakubik złamał akcję do środka i dośrodkował do Piątkowskiego. Trochę za slabo - Jacek głowa przerwał akcję.

• Leszczyński łapie piłkę po centrze Pawłowicza.

• Pawłowicz na spalonym.

• Spalony Smółki.

• Matuszek na chwilę przerwał akcję Okocimskiego. Aut dla gości w ok. środka boiska.

• Dolcan zaczyna pierwszą połowę. Dokładniej Piątkowski z Tatajem.

• Okocimski na biało, Dolcan: czerwono-czarno.

• Obie drużyny za moment wyjdą na boisko w asyście trójki sędziowskiej i dzieci. A kibice gospodarzy pytają gości gdzie jest Brzesko ;)

• Pogoda niemal idealna do rozegrania spotkania: ok. 10*C i świeci słońce (prosto w nasz sektor...). Lekki wiatr może doda polotu w grze.

• Rezerwowi Okocimski: Kozioł (GK), Baliga, Cisse, Oświęcimka, Trznadel, Wieczorek, Zaniewski.

• Rezerwowi Dolcan: kryczka (GK), Bazler, Ciesielski, Koziara, Chwastek, Stańczyk, Zjawiński.

• Rozgrzewa się także sędziowskie trio. Momentami nawet intensywniej od zespołów.

• Obie drużyny od kilku minut prowadzą rozgrzewkę. Dolcan trenuje strzały, a "Piwosze" rozciąganie.

• Witam Państwa ze Stadionu Miejskiego w Ząbkach gdzie za ok. 30 minut Dolcan rozpocznie mecz 15. kolejki 1. ligi z Okocimskim Brzesko.