2

Arka Gdynia

2

• Sędzia kończy spotkanie. Energetyk ROW Rybnik remisuje z Arką Gdynia 2:2.

• Groźny strzał Otręby z dystansu. Piłka przeleciała kilkadziesiąt centymetrów nad okienkiem bramki.

• Kolejny raz zamieszanie w polu karnym Arki. Niezliczona ilość niepotrzebnych podań, aż w końcu strzał Szarego. Piłka trafiła w kolegę z drużyny i bez zagrożenia pod bramką.

• Nieskutecznie próbuje atakować Arka.

• W polu karnym upada Aleksander, ale i tym razem sędzia nie używa gwizdka.

• Teraz ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Schodzi Idrissa Cisse, a w jego miejsce pojawia się Roland Buchała.

• Cisse chciał wycofać piłkę, ale podał... defensorowi Arki.

• Cisse bawi się futbolówką w polu karnym, aż w końcu traci ją na korzyść gości.

• Kolejny niecelny strzał z dystansu w wykonaniu Michała Płonki.

• Piłka w polu karnym Bucka, kilka główek aż w końcu akcję strzałem z dystansu zamyka Budka. Niecelne uderzenie.

• Żółtą kartką ukarany Idrissa Cisse.

• Zmiana Sobczak-Feruga była przedostatnią zmianą w drużynie Energetyka.

• Zmiana również w Arce. Pawła Wojowskiego zmienia Arkadiusz Aleksander.

• Ostatnia zmiana w Energetyku. Schodzi Szymon Sobczak, wchodzi Daniel Feruga.

• Ogromne zamieszanie w polu karnym Szromnika i piłka ląduje w bramce. Rybniczanie już cieszyli się z prowadzenia, jednak sędzia nie uznał tej bramki. Kibice oburzeni.

• Rzut wolny dla gospodarzy. Piłka wstrzelona w pole karne, przedłużona przez kilku zawodników Energetyka ładuje w rękach Szromnika.

• Druga zmiana w Energetyka. Pawła Staniczka zastępuje Hubert Otręba.

• Spięcie pomiędzy piłkarzami Energetyka i Arki. Sędzia uspokaja obie strony.

• Wyrównany teraz obraz gry.

• Zmiana w drużynie gości. Mateusza Cichockiego zmienia Tomasz Kowalski.

• Wojowski z lewej strony próbował dośrodkowywać w pole karne. Dobrze interweniują obrońcy Energetyka.

• Teraz uderzenia z dystansu próbował Radzewicz. Kolejny niecelne uderzenie w tym meczu.

• Kolejny raz Płonka! Tym razem obok prawego słupka.

• Kolejny strzał z dystansu w wykonaniu Płonki. Kolejny raz piłka mija bramkę. Ależ aktywny jest dziś piłkarz Energetyka.

• Energetyk skutecznie broni się przed atakami Arki.

• Arka Gdynia konstruuje atak pozycyjny.

• Z przed pola karnego uderzał Płonka. Piłka po jego strzale mija prawy słupek bramki.

• GOOOOOL!!! 2:2! WIECZOREK! Znowu mamy remis. W polu karnym po akcji swojego zespołu na bramkę Szromnika uderzał Wieczorek. Jego strzał obronił golkiper Arki, jednak dobitka była już skuteczna i piłka wylądowała w bramce.

• GOOOOOL!!! 1:2! RZUCHOWSKI! Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony boiska. Na miejscu znalazł się Rzuchowski, który pewnym strzałem pokonał Bucka.

• Sędzia rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka gospodarze.

• W przerwie zmiana w drużynie Arki. Piotra Tomasika zmienia Adrian Budka.

• Sędzia zaprasza obie jedenastki do szatni. Energetyk ROW Rybnik remisuje z Arką Gdynia 1:1.

• Energetyk w dalszym ciągu naciera na bramkę Szromnika.

• GOOOOOL!!! 1:1! KOSTECKI! Na bramkę Szromnika uderzał jeden z piłkarzy Energetyka, jednak piłka trafiła prosto w nogi golkipera Arki. Późniejsze zamieszanie w polu karnym wykorzystał Kostecki, który wpakował piłkę do bramki.

• Wojowski faulowany na własnej połowie boiska i rzut wolny dla Arki.

• Muszalik dośrodkowywał w pole karne z prawego narożnika, a akcję głową zamykał Cisse. Piłka przeleciała obok bramki.

• Energetyk chciał wykorzystać błąd Arki, jednak w polu karnym pogubił się Sobczak i goście znów przy piłce.

• Szwoch płasko zagrał w pole karne do Ślusarskiego, a ten uderzył obok prawego słupka bramki.

• Kolejny rzut wolny Energetyka rozegrany nieskutecznie.

• Dwóch piłkarzy Energetyka przez chwilę leżało na murawie. Rzut wolny na połowie Arki.

• Akcję swojego zespołu strzałem z dystansu zakończył Staniczek. Piłka ląduje w rękach bramkarza Arki.

• Naciskany Szromnik wybija piłkę na aut.

• Płonka pociągnął trochę z piłką i oddał strzał z dystansu. Bardzo niecelne uderzenie w wykonaniu piłkarza Energetyka.

• Sobczak próbował przedrzeć się w pole karne Arki, jednak w końcu natknął się na jednego z obrońców i stracił piłkę.

• W polu karnym upadł jeden z piłkarzy Arki. Sędzie nie użył gwizdka, bo nie było faulu.

• Żółtą kartką ukarany Paweł Staniczek.

• Niedokładne zagranie Tomasika i przy piłce znów gospodarze.

• Arka konstruuje atak pozycyjny.

• Kostecki z lewej strony centrował w pole karne, jednak tam dobrze głową interweniuje jeden z defensorów Arki.

• Długa piłka do Ślusarskiego, któremu nie udało się opanować futbolówki. Piłka w rękach Bucka.

• Goście szukają drugiej bramki. Tym razem na miejscu wszyscy piłkarze Energetyka.

• ALEŻ ODPOWIEDŹ ARKI! 0:1! SZWOCH! Piłkarz Arki po akcji swojego zespołu znalazł się z piłką w polu karnym i bez problemu pokonał Bucka.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Niedaleko piątego do piłki wyskakiwał Staniczek, jednak dobrze piłkę złapał Szromnik.

• Popędzili z kontrą piłkarze Energetyka. Feruga wypuścił Kosteckiego, który wbiegał w pole karne. Nie do końca dokładne zagranie i od bramki Szromnik.

• Z przed pola karnego dobrze uderzał jeden z piłkarzy Arki. Pierwszą paradą przy lewym słupku popisuje się Bucek.

• Źle rozegrali ten stały fragment gry podopieczni Jana Furlepy. Goście zawinęli się z piłka i pobiegli w stronę bramki Bucka. W polu karnym upadł jeden z piłkarzy Arki. Nie było faulu i gramy dalej.

• Rzut wolny dla Energetyka z dobrych trzydziestu metrów.

• Energetyk z futbolówką na połowie Arki.

• Cichocki wysokim dośrodkowaniem szukał kolegów w polu karnym. Piłka w rękach Bucka.

• Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego. Próbowali tam pogłówkować piłkarze Energetyka, jednak nic z tego nie wyszło.

• Sobczak był z lewej strony pola karnego, chciał dograć w pole karne i trafił w jednego z defensorów. Rzut rożny.

• Szromnik naciskany przez Cisse wybija piłkę mocno do przodu.

• Juraszek próbował centrować w pole karne z kilkudziesięciu metrów. Przytomnie łapie Bucek.

• Przed pole karne piłkę Kosteckiemu zagrał Wieczorek. Kapitan Energetyka uderzył. Piłka trafiła prosto w jednego z obrońców.

• Energetyk główkował na środku boiska. W końcu gospodarze stracili piłkę.

• Tomasik chciał zagrać przed pole karne do Szwocha, ale ten się poślizgnął i przy piłce gospodarze.

• Już od początku próbują atakować goście, jednak jak na razie niedokładnie.

• Pierwszy kontakt Bucka z piłką.

• Na trybunach hymn Polski w wykonaniu kibiców Arki i ROW-u.

• Sędzia Tomasz Radkiewicz gwiżdże po raz pierwszy i od środka rozpoczęli goście.

• Przywitanie kapitanów, za moment pierwszy gwizdek sędziego.

• Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza obie jedenastki na murawę Stadionu MOSiR w Rybniku.

• Obie drużyny udały się już szatni. Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze niecałe 10 minut.

• Oba zespoły mogą pochwalić się zdobyczą punktową z poprzedniej kolejki. Arka Gdynia zremisowała z liderem, GKS-em Bełchatów 1:1, natomiast zespół z Rybnika zaskakująco pokonał wicelidera z Łęcznej 1:2.

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 15 minut, a my w tym czasie zapraszamy was do przeczytania naszej zapowiedzi tego spotkania.

• Arka Gdynia przystąpi do dzisiejszego spotkania jako trzecia drużyna w lidze, mająca na swoim koncie 46 punktów. Wyżej jest tylko Górnik Łęczna, do którego Arka traci tylko jedno "oczko" i liderujący GKS Bełchatów, który ma nad zespołem z Gdyni 5 punktów przewagi.

• Energetyk ROW Rybnik jest obecnie 17 zespołem 1 ligi. Podopieczni Jana Furlepy mają na swoim koncie 25 punktów, a do bezpiecznego miejsca tracą 5 "oczek". Jeśli rybniczanie chcą myśleć o utrzymaniu, muszą dziś powalczyć.

• Kibice Arki Gdynia zameldowali się już na swoim sektorze.kibice Arki Gdynia

• Do tej pory Energetyk ROW Rybnik z Arką Gdynia zmierzył się trzynastokrotnie. Bilans spotkań jest korzystny dla zespołu z Rybnika, który aż ośmiokrotnie zdobył komplet punktów. Tylko dwukrotnie lepsza okazała się Arka Gdynia, natomiast trzy razy odnotowano remis.

• Ostatnie spotkanie pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Arką Gdynia zostało rozegrane 5 października 2013 na Stadionie GOSiR w Gdyni. Wówczas lepszy okazał się zespół z Rybnika, który zwyciężył 0:2. Do siatki Arki trafiali Daniel Feruga i Kamil Kostecki.

• Oba zespoły rozgrzewają się już na płycie głównej boiska. Swoją rozgrzewkę prowadzą już także sędziowie. rozgrzewka

• Witam państwa prosto ze Stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie za 35 minut Energetyk ROW Rybnik podejmie Arkę Gdynia w ramach 28.kolejki 1 ligi. Na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Wojciech Grzegorzyca.