ROW 1964 Rybnik

1

Flota Świnoujście

1

• Sędzia Robert Marciniak kończy spotkanie. Energetyk ROW Rybnik remisuje z Flotą Świnoujście 1:1. Strzelcem pierwszej bramki z rzutu karnego był Daniel Feruga. Bramkę wyrównawczą zdobył w 93.minucie Piotr Kieruzel, który pewnie wykonał rzut karny.

• Kieruzel pewnie wykorzystuje jedenastkę i mamy 1:1!

• Piłkę ręką w polu karnym dotyka Grolik i mamy drugi rzut karny w meczu, tym razem dla drużyny gości.

• Sędzia do regulaminowego czasu gry dolicza 3 minuty.

• Z boiska schodzi kapitan rybnickiej drużyny Kamil Kostecki. W jego miejsce pojawia się Maxim Potirniche.

• Sołowiej próbował dogrywać w pole karne, ale piłkę po raz kolejny łapie Bucek.

• W doskonałej sytuacji z przed pola karnego uderza Muszalik, piłkę odbija Brljak i do pustej bramki z dobitki nie trafia Cisse!

• Przed własnym polem karnym faulowany Sławomir Szary. Z przed pola karnego rozpoczyna Bucek.

• Żółtą kartką ukarany Bartosz Śpiączka.

• A w Energetyku Buchała zastępuje Feruge.

• W dobrej sytuacji w polu karnym uderzał Sobczak. Chwilę później w podobnej sytuacji, tym razem po drugiej stronie boiska uderzał Bodziony. Oba strzały były jednak nieskuteczne.

• We Flocie Erić zmienia Kolendowicza.

• Z rzutu wolnego uderzał Grzelak. Piłka trafiła w głowę jednego z piłkarzy Energetyka i wyszła na rzut rożny.

• Z rzutu rożnego piłkę w pole karne dogrywał Bodziony, jednak przytomnie interweniuje Bucek.

• Groźny strzał z dystansu oddaje Kostecki, Brljak broni jednak ten strzał.

• Żółtą kartką ukarany Daniel Feruga, który celebrując strzelenie gola zdjął koszulkę.

• Pewnie rzut karny wykorzystuje Daniel Feruga, który umieszcza piłkę w prawym rogu bramki.

• Faulowany w polu karnym Sobczak. Mamy rzut karny!

• Kolejna zmiana w drużynie Floty. Ensara Arifovicia zmienia Petr Hośek.

• Kolejne dobre podanie w polu karnym dostał Muszalik, ale znów dobrze interweniuje bramkarz.

• Przed bardzo dobrą okazją do strzelenia bramki po wrzutce w pole karne stanął Daniel Feruga. Dobrze interweniuje jednak Brljak.

• W dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Kostecki, ale jego strzał wybronił Brljak.

• Z przed pola karnego uderzał Cisse, ale interweniuje Brljak.

• Wymuszona zmiana w drużynie Floty. Śpiączka zastąpił Opałacza.

• Krotofil zderzył się z Kolendowiczem, podnosi się z ziemi rybniczanin.

• Na boisko powrócił już opatrywany przed momentem Daniel Feruga.

• W polu karnym upada Cisse, ale sędzia po raz kolejny zdecydował się nie używać gwizdka. Wcześniej przed polem karnym upadł Feruga. Musiała interweniować służba medyczna.

• Po przejęciu piłki groźny strzał z niedużej odległości oddał Kostecki, piłka przeleciała jednak obok bramki.

• Dalekie podanie do Arifovicia, jednak ten był na spalonym i sędzia używa gwizdka.

• Cisse wypuszcza do przodu Sobczaka, jednak ten przewraca się przed polem karnym. Sędzia nie używa gwizdka, więc gramy dalej.

• Przed własnym polem karnym faulowany Grolik i z przed pola karnego rozpoczynają piłkarze Energetyka

• Kostecki próbował wbiec w pole karne, jednak skutecznie interweniuje jednen z obrońców Floty

• Sędzia Robert Marciniak rozpoczyna drugą część spotkania. Tym razem od środka rozpoczynają piłkarze Energetyka.

• W przerwie Jan Furlepa zdecydował się na jedną zmianę. Szymon Sobczak zastąpił Tomasa Vrto

• Sędzia nie dolicza ani jednej minuty i kończy pierwszą połowę. Obie jedenastki udają się do szatni. Po pierwszej połowie Energetyk ROW Rybnik remisuje z Flotą Świnoujście 0:0.

• Feruga dośrodkowuje w pole karne do Cisse, ale nie ma uderzenia i piłkę łapie Brljak

• Uderzenie Bodzionego z narożnika boiska. Nie musiał interweniować Bucek, bo piłka minęła bramkę.

• Z rzutu wolnego dośrodkowuje Grzelak, ale bramkarz Energetyka przytomnie piąstkuje

• Krotofil dośrodkowuje w pole karne, jednak piłka ląduje w rękach bramkarza Floty

• Mokwa z narożnika boiska dobrze dośrodkowuje do Grzelaka. Pierwszy celny strzał w tym meczu. Broni jednak Bucek

• Sołowiej dośrodkowuje w pole karne, jednak nikt nie doszedł do piłki i od bramki Bucek

• W polu karnym upada Cisse, sędzia nie zdecydował się jednak na użycie gwizdka.

• Dobre podanie otrzymał Arifović. Bramkarz Energetyka był zmuszony do wyjścia z bramki. Interwencja rybnickiego golkipera przerywa atak Floty

• Bodziony fauluje jednego z zawodników Energetyka i kolejna żółta kartka dla piłkarza Floty

• Muszalik do Cisse, a ten przedłużył do Kosteckiego. Niewystarczająco mocny strzał, a co za tym idzie nieskuteczny

• Rzut wolny wykonywał Muszalik, piłka zmierzała w kierunku Cisse, ale na rzut rożny wybił ją jeden z obrońców Floty.

• Jasiński ostro fauluje Muszalika, ale tym razem sędzia zdecydował się tylko na słowne upomnienie.

• Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkowuje Bodziony. Nijakie zagranie i kolejny stały fragment gry rozegrany nieskutecznie

• Kontratak Floty. Arifović zagrywa do Kolendowicza, jednak ten się pogubił i nic z tej akcji nie wynikło

• Kostecki wystawia piłkę przed pole karne do Ferugi, który uderza wprost w obrońców Floty. Rzut rożny dla Energetyka

• W bardzo dogodnej sytuacji w polu karnym uderza Bodziony. Bardzo niecelny strzał

• Grolik wrzuca piłkę z auto wprost w pole karne. Próbował uderzać Mokwa, jednak piąstkuje Bucek. Głową próbował jeszcze dobijać Mokwa, ale niecelnie uderzył piłkarz Floty

• Feruga faulowany kilkanaście metrów przed polem karnym i mamy rzut wolny dla gospodarzy

• Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka boiska rozpoczynają piłkarze Floty Świnoujście. Zaczynamy!

• Sędzia Robert Marciniak wyprowadza już obie jedenastki na murawę stadionu MOSiR w Rybniku

• Dzisiejsze spotkanie z perspektywy trybun obejrzy Antoni Piechniczek

• Zawodnicy obu drużyn udali się już do szatni. Już za niecałe 10 minut początek spotkania

• Nowy szkoleniowiec Energetyka ROW Rybnik także dokonał trzech zmian w pierwszej jedenastce. Spotkania w podstawowej jedenastce nie rozpoczną Michał Płonka, Szymon Sobczak i Hubert Otręba. Jan Furlepa postawił natomiast na Pawła Staniczka, Tomasa Vrto i wracającego do gry kapitana, Kamila Kosteckiego

• Trener Bogusław Baniak dokonał trzech zmian w podstawowej jedenastce Floty Świnoujście, w porównaniu do meczu z Arką Gdynia. W pierwszym składzie nie ma Bartosza Śpiączki, Jakuba Pułki i Marka Niewiady. Od pierwszej minuty zagrają natomiast Radosław Jasiński, Łukasz Sołowiej i Krzysztof Bodziony

• Dzisiejszy mecz będzie dla rybniczan pierwszym spotkaniem, rozegranym pod wodzą Jana Furlepy, który kilka dni temu objął stanowisko trenera po Marku Wleciałowskim

• Rozgrzewkę rozpoczęli już także sędziowie, którzy jak na razie truchtem poruszają się wzdłuż linii bocznej boiska

• Już od kilku minut na murawie rozgrzewają się zawodnicy obu drużyn. Jako pierwsi rozgrzewkę rozpoczęli piłkarze Floty Świnoujście, chwilę później dołączyli do nich rybniczanie

• Na płycie boiska pojawili się już także bramkarze Floty Świnoujście

• Jako pierwsi na rozgrzewkę wybiegli bramkarze Energetyka ROW Rybnik

• Witam państwa prosto ze stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie za niecałą godzinę Energetyk ROW Rybnik podejmie Flotę Świnoujście. Już o 12:00 zapraszam na relację LIVE w Ekstraklasa.net!