2

Arka Gdynia

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE, zapraszamy serdecznie na kolejne. Miłego popołudnia!

• Flota zasłużenie wygrywa z Arką, bo była zdecydowanie lepsza. Przy takich wynikach aktualnie Arka spada już na ostatnie miejsce w tabeli!

• Koniec meczu1 Flota pewnie wygrywa z Arką 2:0.

• Dawid Kort fantastycznie minął rywala i ruszył sam na sam z Łukaszem Skowronem. Młody zawodnik Floty próbował przelobować bramkarza rywali, ale zbyt lekko i Skowron pewnie złapał piłkę.

• Arbiter Piotr Idzik do drugiej części meczu dolicza co najmniej cztery minuty.

• W końcówce spotkania Arka próbuje atakować, by choćby zmniejszyć rozmiary porażki, jednak dzisiaj są bezsilni i nie potrafią stworzyć stuprocentowej okazji pod bramką Floty.

• Ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Za zdobywce drugiej bramki dla Floty - Charlsa Nwaogu, na boisku pojawia się Dawid Retlewski.

• Sebastian Kamiński popędził prawą stroną boiska, dograł po zmieni w pole karne do Nwaogu, który pewnym strzałem wpakował piłkę do bramki podwyższając wynik spotkania na 2:0/

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Charles Nwaogu podwyższa wynik na 2:0!

• Druga zmiana w zespole Floty, za Sebastiana Olszara na boisku pojawia się Dawid Kort.

• Sebastian Olszar ruszył szan na sam z Łukaszem Skrowronem, dograł jeszcze do Nwaogu, który nie wiedzieć czemu nie strzelał, tylko przyjął piłkę i zaczął się cofać, na końcu jeszcze sfaulował rywala.

• Ależ okazja Floty! Nwaogu próbował wykorzystać błąd Marcjanika, minął zawodnika i bramkarza Arki, ale jego uderzenie wybili asekurujący bramkarza gracze gości.

• Ostatnia zmiana w Arce. Michał Szubert zmienia Glaubera.

• I pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy. Za Daniela Bruda na placu gry melduje się Paweł Lisowski.

• Rzut wolny dla Floty, uderza Rafał Grzelak, ale piłkę pewnie wyłapuje Łukasz Skowron.

• Okazja gości, Grzegorz Lech wrzucił piłkę przed pole karne Floty, gdzie znalazł się Aleksander Jagiełło, zawodnik Arki mocnym strzałem prawą nogą nie trafił jednak w światło bramki.

• Nwaogu ruszył niemal z połowy boiska sam na sam z bramkarzem Arki, jednak sędzia prawidłowo odgwizdał spalonego.

• Wydawało się świetna kontra Floty, piłkę w polu karnym rywala otrzymał Sebastian Olszar, ale źle sobie ją przyjął i cała akcja spaliła na panewce.

• Kolejna zmiana w zespole z Gdyni, Za Antonio Calderona na boisku pojawia się Paweł Wojowski.

• Pierwsza zmiana w tym spotkaniu. W barwach Arki Marcus da Silva zastępuje Michała Nalepę.

• Z lewej strony boiska fantastycznie dośrodkował Sebastian Olszar, w polu karnym znalazł się niepilnowany Rafał Grzelak, który strzałem głową wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOL!!! Rafał Grzelak otwiera wynik spotkania w Świnoujściu!

• Bartosz Ława przejął piłkę w środku boiska, zagrał do boku do Jagiełły, ten wrzucił w pole karne, ale Calderon, który zamykał akcję nie potrafił zakończyć akcji.

• Dużo niedokładności na początku tej drugiej połowy, na razie żaden z zespołów nie potrafi uspokoić gry.

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu w Świnoujściu, rozpoczyna Arka!

• Piłkarze obu zespołów są już na placu gry, za moment początek spotkania. Bez zmian na razie.

• Mecz miał kilka faz, najpierw nieco lepsza była Flota, potem inicjatywę przejęła Arka, w końcówce meczu ponownie przycisnęła Flota, jednak żadnej z drużyn nie udało się wpakować piłki do bramki rywala. Na drugą połowę meczu zapraszamy już za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Flota bezbramkowo remisuje do przerwy z Arką.

• Do pierwszej części meczu sędzia Piotr Idzik dolicza co najmniej dwie minuty.

• Koronkowa akcja gospodarzy, piłka trafia do Rycy, który fatalnie dośrodkował i od bramki rozpocznie Skowron.

• w końcówce pierwszej połowy przycisnęła Flota, ale nie potrafią oddać skutecznego strzału.

• Nwaogu wpadł w pole karne, ale za daleko wypuścił sobie futbolówkę, do piłki dopadł jeszcze Daniel Brud, który próbował przelobować bramkarza Arki, jednak zbyt lekko i Łukasz Skowron pewnie złapał piłkę.

• Arkadiusz Reca popędził z własnej połowy pod pole karne Arki, wstrzelił piłkę w pole karne rywali, jednak nie było nikogo, kto mógłby sfinalizować tą akcje.

• Marcin Warcholak uderza po ziemi z rzutu wolnego, ale pewna interwencja Darko Brljaka.

• Kolejny faul dla Arki, już denerwują się zawodnicy Floty i żółtą kartkę za dyskusje obserwuje Michał Stasiak.

• Daniel Brud ukarany żółtą kartką za zagranie piłki ręką w środku boiska. To już druga kartka dla zawodnika gospodarzy.

• Antonio Calderon dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne Arki, zgrywa futbolówkę Łukasiewicz, ale sędzia przerwał grę odgwizdując spalonego.

• Nalepa teraz próbował świetnym podaniem obsłużyć Lecha, w ostatniej chwili defensorzy Floty wyekspediowali piłkę poza pole karne.

• Glauber uderzył z dalsze odległości, piłka zeszła mu z nogi, ale tak szczęśliwie, że trafiła pod nogi Grzegorza Lecha, który jednak nie potrafił oddać strzału na bramkę gospodarzy.

• Kamiński świetnie wrzucił piłkę na pole karne do Olszara, któremu jednak przeszkadzał obrońca w oddaniu skutecznego strzału i cała akcja spaliła na panewce.

• Szybka kontra Floty, Po stracie piłki Jagiełły fantastycznie zagrał Grzelak, jednak Sebastian Olszar najpierw niedokładnie podał do partnera w decydującym momencie, chwilę później oddał strzał, który został zablokowany.

• Próba koronkowo rozgrywanej akcji Arki, Calderon podał do Nalepy, ten pokusił się o strzał, ale posłał piłkę bardzo wysoko nad bramką Floty.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu już teraz! Za spóźniony faul ukarany Sebastian Kamiński.

• Wrzutka piłki w pole karne Arki, Nwaogu powalczył o piłkę, ale sędzia uznał że faulował zawodnik Floty.

• Fantastyczny wydawało się przerzut do Sebastiana Kamińskiego, zawodnik Floty jednak na spalonym.

• Zrobiło się groźnie pod bramką gospodarzy. Michał Nalepa uderzył z dystansu, nie pewnie interweniował Brljak, który wypiąstkował futbolówkę przed siebie. Jednak nie udało się ponownie oddać strzału piłkarzom Arki.

• Arka na początku stworzyła sobie niezłą sytuację do zdobycia bramki, od tego momentu jednak nie potrafią się przedrzeć nawet na połowę Floty.

• Prostopadłe podanie jednego z graczy gospodarzy, jednak Charles Nwaogu złapany na pozycji spalonej.

• Murawa dzisiaj mocno grząska, na szczęście nie ma kałuż, ale będzie ciężko dzisiaj biegać w drugie połowie meczu.

• Flota jednym podaniem dostała się pod pole karne rywala po czym wywalczyli rzut rożny.

• Gospodarze próbują uspokoić grę, spokojnie rozgrywają piłkę na własnej połowie.

• Pierwszy stały fragment gry dla Arki. Antonio Calderon dośrodkowuje piłkę na pole karne, do strzału głową doszedł Michał Marcjanik, ale uderzył wprost w bramkarza Floty, który pewnie złapał piłkę.

• Pierwszy gwizdek sędziego Piotra Idzika. Zaczynamy zawody w Świnoujściu!

• Piłkarze obu zespołów pojawili się już na stadionie w Świnoujściu! Flota dzisiaj zagra w biało-niebieskich strojach, natomiast Arka na żółto-niebiesko.

• Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Erić, Zieliński, Lisowski, Retlewski, Kort.

• Mokro dzisiaj w Świnoujściu, jeszcze niedawno padało. Taka pogoda sprzyja szybkiej grze. Obyśmy dzisiaj obserwowali dobre widowisko!

• Ławka rezerwowych Arki: Kędra, Kowalski, Alan, Sulewski, Wojowski, da Silva, Szubert

• W tej kolejce zostało rozegrane już jedno spotkanie. Wczoraj Zagłębie Lubin wygrało na własnym stadionie z Chrobrym Głogów 1:0.

• Natomiast Arka, która miała być jednym z kandydatów do awansu obecnie plasuje się w strefie spadkowej, a konkretnie na 16. pozycji. Gdynianie zgromadzili na swoim koncie do tej pory zaledwie sześć punktów. Tydzień temu "Arkowcy" przegrali na własnym stadionie i liderem, Termalicą Bruk-Bet Nieciecza 2:4.

• Flota zajmuje obecnie 9. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dziewięciu punktów. W poprzedniej kolejce rozgrywek drużyna znad morza zremisowała w Jaworznie z GKS-em Tychy 1:1 po bardzo słabym meczu.

• Witamy bardzo serdecznie i zapraszamy na relację LIVE z jednego z ciekawszych spotkań 8. kolejki 1. ligi polskiej. Na spotkanie Flota Świnoujście - Arka Gdynia zaprasza Państwa Bartosz Głąb!