Flota Świnoujście 2 - 1 Chojniczanka Chojnice

2

Chojniczanka Chojnice

1

• KONIEC! Flota pokonuje Chojniczankę Chojnice 2:1!

• Co za emocje! Sebastian Olszar trafia do siatki rywala, ale sędzia odgwizduje spalonego!

• Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

• Radler zderzył się Darko Brljakiem, sędzia musiał uspokoić obu piłkarzy.

• Flota mimo prowadzenie na ma zamiaru odpuścić, przed momentem gdyby nie dobra interwencja Piotra Kieruzela we własnym polu karnym, gospodarze mogliby podwyższyć prowadzenie.

• Gra Chojniczanki w drugiej połowie niczym nie przypomina tej z pierwszej. Natomiast Flota, która od początku drugiej połowy napierała na bramkę gości zasłużenie prowadzi.

• Warto wspomnieć, że Arkadiusz Reca w przeszłości był piłkarzem Chojniczanki.

• Zmiana także w Chojniczance, Lisowski wejdzie za Niedzielę.

• Po strzale Gola Reca opuszcza plac gry, zastąpi go Erić.

• GOOOOOOL!! Arkadiusz Reca!!

• Do końca spotkania pozostał nieco ponad kwadrans. Obie drużyny do końca będą walczyły o cenne zwycięstwo.

• Zmiana we Flocie, Kort wejdzie za Bruda.

• Groźnie wyglądająca kontra Chojniczanki zakończyła się bardzo niecelnym strzałem Marka Gancarczyka.

• Mały przestój na boisku, po niezwykle mocnym początku w wykonaniu Floty, świnoujścianie opadli nieco z sił i teraz gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Grzelak uderzał z rzutu wolnego, do piłki dopadł Brud, ale popisał się bardzo nieudanym strzałem.

• Starcie Grzelaka i Feciucha przerywa arbiter spotkania.

• Zmiana w Chojniczance, Iwanicki wejdzie za Siemaszkę.

• Niemałe zamieszanie w polu karnym Chojniczanki sprytnie wykorzystał Sebastian Olszar, który z bliskiej odległości pokonał Michała Dumieńskiego. Należy jednak powiedzieć, że Flota, która atakowała od początku drugiej połowy zasłużyła sobie na tego gola.

• GOOOOOL! Sebastian Olszar!!!!

• Zle podanie Gancarczyka w kierunku Niedzieli.

• Gospodarze zdominowali plac gry, ale ich przewaga nie przeklada sie na gole.

• Kolejny rzut rożny dla Floty, strzał Sebastiana Olszara zablokował Przemysław Pietruszka.

• Ależ szansa Floty! Najpierw mocny strzał Recy obronił Dumieński, a kiedy piąstkował piłkę przed siebie dopadł do niej Brud, ale uderzył niecelnie!

• Marek Gancarczyk niezbyt dokładnie dośrodkowywał piłkę na pole karne, dlatego Darko Brljak bez problemów ją złapał.

• Rzut rożny dla Floty, piłkę uderzał Rafał Grzelak, bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

• Trenerzy obu drużyn w przerwie nie dokonali żadnych zmian.

• Krystian Feciuch zdecydował się na oddanie strzału, ale był zdecydowanie za mocny o przede wszystkim niecelny.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Flota przegrywa z Chojniczanką 0:1!

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę tylko o minutę.

• Żółtą kartką ukarany Marek Opałacz.

• Żółtą kartką ukarany Paweł Zawistowski.

• Niezdrowe emocje na boisku, Rafał Grzelak odepchnął Pawła Zawistowskiego, a przecież piłkarz Floty ma już na swoim koncie żółtą kartkę.

• Tomasz Mikołajczak oddał strzał na bramkę floty, jednak piłka powędrowała tuż nad poprzeczką.

• Sebastian Kamiński ukarany żółtą kartką.

• Bardzo ostre wejście w nogi rywala Marka Gancarczyka, na jego szczęście sędzia oszczędził go i nie pokazał mu drugiej i w konsekwencji czerwonej kartki.

• Było groźnie pod bramką Chojniczanki, ale Daniel Chyła wybił piłkę poza plac gry i uchronił swoją drużynę przed możliwą stratą gola.

• Piłkarze Floty nie radzą sobie niekiedy z atakami rywali z Chojnic i byt często dopuszczają się nieładnych fauli.

• Pawła Zawistowskiego poniosła chyba fantazja i golkipera Floty, Darko Brljaka próbował pokonać strzałem...połowy boiska.

• Dobry strzał Charlesa Nwaogu, ale piłkę zablokował Kieruzel.

• Daniel Brud także ukarany kartką za faul.

• Marek Gancarczyk ukarany żółtą kartką.

• Tomasz Mikołajczak po dośrodkowaniu Gancarczyka uderzał na bramkę Floty, ale trafił tylko w słupek!

• Flota bije głową w mur, a jej przewaga w posiadaniu piłki nie przekłada się na skuteczność ofensywnych akcji.

• Groźny atak Floty, Nwaogu pędził na bramkę Chojniczanki, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Kieruzel.

• Flota rozgrywa piłkę na połowie Chojniczanki, jednak przyjezdni umiejętnie się bronią i nie dają szansy na łatwe ataki.

• Goście z impetem ruszyli na połowę Chojniczanki, ale strzał jednego z graczy świnoujskiej drużyny zablokował Piotr Kieruzel.

• Tomasz Mikołajczak został sfaulowany w polu karnym, a sędzia spotkania nie wahał się i od razu wskazał na jedenasty metr, co nie spodobało się kibicom Floty. "Poszkodowany" podszedł do piłki i pewnie zamienił strzał na gola.

• GOOOOOOL!! Tomasz Mikołajczak!!!

• Faul na Mikołajczaku! Rzut karny!

• Kolejny faul, tym razem ucierpiał Przemysław Pietruszka. Mamy rzut wolny dla drużyny przyjezdnej.

• Sebastian Olszar efektownie wyprowadził kontratak i posłał futbolówkę w kierunku Daniela Bruda, ten jednak popisał się niecelnym strzałem.

• Pierwszy rzut rożny dla Chojniczanki, bez zagrożenia pod bramką Floty.

• Piłkarze obu drużyn grają dziś dość agresywnie. Przed chwilą Niewiada brzydko sfaulował Gancarczyka, na co zareagował Feciuch i szybko do niego doskoczył. Dzieje się na murawie.

• Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, za faul w środku pola ukarany Rafał Grzelak.

• Niezła akcja Chojniczanki! Po strzale Pawła Zawistowskiego! futbolówka minimalnie o centymetry minęła spojenie bramki.

• Dość spokojny początek meczu oglądamy na stadionie w Świnoujściu. Jak na razie żadna ze stron nie stworzyła większego zagrożenia.

• Tomasz Mikołajczak dzielnie walczył o piłkę, ale pojedynek ten wygrał Łukasz Sołowiej.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Obie drużyny już pojawiły się na placu gry.

• Rezerwowi piłkarze Chojniczanki: Misztal, Lisowski, Markowski, Iwanicki, Piechowiak, Laskowski, Majtyka.

• Rezerwowi piłkarze Floty: Skrzeszewski, Zalepa, Siemko, Jasitczak, Erić, Kort, Retlewski.

• Obie drużyny w poprzednim sezonie mierzyły się ze sobą dwukrotnie - najpierw Flota wygrała u siebie 2:0, a następnie w meczu w Chojnicach gospodarze pokonali Wyspiarzy 2:1.

• - Czeka nas ciężki mecz. Chojniczanka ostatnio wszystko wygrywa. Ma świetną passę. Jest klubem, który ma bardzo ciekawy zespół i tak jak powiedziałem, przed nami ciężkie spotkanie. My chcemy potwierdzić naszą dobrą formę. Przedłużyć też naszą dobrą passę w meczach u siebie. To zwycięstwo jest nam bardzo potrzebne - mówił przed spotkaniem Tomasz Kafarski.

• W ostatniej kolejce Flota zremisowała w Olsztynie ze Stomilem 0:0, zaś Chojniczanka pokonała na własnym stadionie lidera z Niecieczy 1:0.

• Oba zespoły radzą sobie od ośmiu kolejek wyśmienicie i są niepokonane. Możliwe zatem, że w dzisiejszym spotkaniu jeden z nich zazna smaku porażki.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Flota - Chojniczanka LIVE! Pojedynek drużyn na fali.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 13. kolejki 1. ligi, w którym Flota Świnoujście na własnym stadionie zagra z Chojniczanką Chojnice.