Flota Świnoujście

2

Chrobry Głogów

2

• Koniec spotkania! Flota atakowała w ostatnich minutach, ale nie zdołała odwrócić losów meczu. Oba zespoły ostatecznie zdobywają po pierwszym w sezonie punkcie!

• Aż o cztery minuty przedłużona druga połowa. Czy doczekamy się jeszcze gola?

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Kościelniak za Piotrowskiego.

• Tak się kończy nonszalancja i zachowawcza gra. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nikt nie upilnował Michalca, któremu wybita piłka spadła prosto pod nogi. Zawodnik gości uderzył bez zastanowienia i pokonał Skrzeszewskiego!

• Gooool! Chrobry dopiął swego! 2:2 po golu Michalca!

• Ostatnia zmiana we Flocie. Erić za Recę.

• Strzał Szczepaniaka okazał się bardzo niecelny.

• Druga zmiana w Chrobrym. Pieczara za Sędziaka.

• Chrobry stara się powalczyć o wyrównującą bramkę, Flota w defensywie, nie myśli o atakowaniu.

• Pierwsza zmiana w Chrobrym. Za Ulatowskiego wchodzi Damian Ałdaś.

• ... oraz Niewiada w miejsce Grzelaka.

• Od razu reakcja trenera Kafarskiego. Z boiska schodzi Retlewski, w jego miejsce Zieliński...

• W pole karne Floty, wykorzystując zachowawczą grę rywali, zagrał Michalec, a Ilków-Gołąb z bliska pokonał bramkarza.

• Gooool! Jest bramka kontaktowa! Ilków-Gołąb!

• Za faul na rywalu żółtą kartką ukarany Retlewski.

• Kolejna okazja na bramkę kontaktową! Z ostrego kąta Sędziak trafił jednak tylko w słupek!

• Zanurkował w polu karnym Olszar! O karnym nie ma mowy, jest za to żółta kartka.

• Z rzutu wolnego piłkę wrzucił w pole karne Danielak, do piłki wyskoczył Hałambiec, ale jego uderzenie minimalnie minęło spojenie!

• W pole karne dośrodkowywał Kamiński. Do piłki najlepiej wyskoczył Reca, jednak jego strzał głową minął bramkę gości.

• Chrobry próbuje atakować, ale na razie niebezpieczeństwo zawczasu zażegnuje Skrzeszewski.

• Sporo miejsca zostawili obrońcy Floty Piotrowskiemu, ale ten nie wykorzystał luzu i trafił prosto w rywala.

• Grzelak wrzucał piłkę w pole karne Chrobrego, ale wybił ją obrońca.

• W ataku Flota, ale Reca w ostatniej chwili dał odebrać sobie piłkę w polu karnym.

• Od środka rozpoczęli goście.

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Flota pewnie prowadzi 2:0!

• Tylko minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Flota kontroluje przebieg spotkania, chociaż nonszalancja w obronie sprzed chwili mogła się źle skończyć. Chrobremu na więcej na razie nie starcza sił.

• Ależ okazja Piotrowskiego! Zamiast strzelać z kilkunastu metrów w doskonałej okazji, próbował chyba dogrywać do kolegi, w efekcie wyszło mu straszne pudło!

• W ataku znowu Chrobry, ale sędzia dopatrzył się spalonego.

• Próba gospodarzy. Dośrodkowanie przed bramkę Floty, ale z bliska w piłkę nie trafił Danielak.

• Trudno będzie się teraz podnieść gościom. Flota kontroluje przebieg spotkania.

• Reca bardzo ładnie przymierzył zza pola i mamy 2:0! Skrzyniarz bez szans. Mecz znowu fatalnie układa się dla Chrobrego, podobnie jak przed tygodniem.

• Gooool! 2:0 dla Floty! Tym razem Reca!

• Okazja gości. Danielak głową uderzał minimalnie ponad poprzeczką.

• Po bramce dla Floty goście nie rzucili się do ataku. Tempo spotkania wolniejsze niż na początku.

• Z rzutu wolnego uderzał Grzelak, ale piłka została odbita i trafiła do Olszara, który płaskim strzałem z kilkunastu metrów zaskoczył Skrzyniarza!

• Gooooooool Olszar na 1:0 dla Floty!

• Żółta kartka dla Samca za faul przed polem karnym.

• Dobra okazja Floty! Po podaniu Kamińskiego niewiele pomylił się Olszar, który strzelał z linii pola karnego!

• Wyrównany początek spotkania, które rozgrywane jest w niezłym tempie..

• Strzał głową zdołał oddać Olszar, ale pewnie broni Skrzyniarz.

• Zagrywał w pole karne gości Grzelak, ale odważne wyjście Skrzyniarza zażegnało niebezpieczeństwo.

• Rzut rożny dla gości. Główka Michalca niebezpiecznie blisko bramki, jednak na szczęście dla gospodarzy, niecelnie.

• Rozpoczęła Flota, w biało-niebieskich strojach. Goście na pomarańczowo-czarno.

• Pierwszy gwizdek Piotra Idzika. Gramy!

• Pogoda dzisiaj bardzo dobra do gry, jest ciepło i bezdeszczowo, chociaż wcześniej padało. Za moment początek spotkania.

• Znamy już składy obu zespołów. Pora na ławki rezerwowych. Flota: Bartek Marchewka, Nenad Erić, Marerk Niewiada, Łukasz Sołowiej, Kamil Zieliński, Dawid Siemko i Dawid Kort Chrobry: Krystian Pieczara, Mariusz Rzepecki, Damian Ałdaś, Jakub Ałdaś, Krzysztof Ziemniak, Jakub Kiełb i Dminik Kościelniak

• Chrobry na inaugurację poległ u siebie z Termaliką 0:6. - Na pewno każdy z nas nie wyobrażał sobie tak pierwszej kolejki. W tym tygodniu wykonaliśmy ciężką pracę na treningach, żeby wyeliminować wszystkie błędy. Jesteśmy w stu procentach zmobilizowani na Flotę. Już na początku tygodnia każdy chciał tego meczu, aby zmazać plamę, jaka została po tym spotkaniu - komentował pierwszy mecz bramkarz, Amadeusz Skrzyniarz.

• - Widać było, że nastawiliśmy się od początku na grę z kontrataku, szkoda pierwszej straconej bramki, bo z przebiegu gry może Zagłębie miało większe posiadanie piłki, ale nic z tego nie wynikało - podsumował mecz pierwszej kolejki nowy nabytek Floty, Dawid Retlewski.

• Zarówno Flota jak i Chrobry pierwszą kolejkę zakończyły porażkami. Wyspiarze w inauguracyjnej serii spotkań ulegli Zagłębiu Lubin 0:2, a beniaminek 1. ligi został dotkliwie rozbity u siebie przez Termalikę Bruk-Bet Nieciecza aż 0:6. Dla obu drużyn dzisiejszy mecz będzie zatem okazją do zdobycia pierwszych punktów w obecnym sezonie

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania Floty Świnoujście z Chrobrym Głogów.