• Koniec meczu. Dolcan wygrał trzeci mecz w ciągu tygodnia!

• Sędzia doliczył trzy minuty.

• Jeszcze żółta kartka dla Świerblewskiego.

• Klepczarek zastępuje Osolińskiego.

• Marek Opałacz upomniany żółtą kartką.

• Świetna interwencja Sapeli! Tarnowski dostał piłkę na lewej stronie boiska i zszedł do środka. W końcu oddał strzał, a futbolówka po rykoszecie zmyliła golkipera Floty. Ten zdołał jednak odbić piłkę ratując swoją drużynę przed stratą drugiego gola.

• Bartlewski zmienia Bajdura w drużynie gości.

• Dośrodkowanie w pole karne Dolcanu z rzutu wolnego nie przyniosło zagrożenia pod bramką Leszczyńskiego - dobrze interweniują defensorzy gości.

• Zmiana w ekipie goście - Świerblewski zmienia Kądziora.

• Reca wniósł trochę ożywienia do gry Floty - teraz zagrał głową do Nwaogu, który uderzył na bramkę, ale piłka trafiła prosto w ręce Leszczyńskiego.

• Szymon Matuszek ukarany żółtą kartką.

• Piesio znów dał o sobie znać dośrodkowując w pole karne Floty, ale Sapela był na posterunku.

• Tomasz Margol uderzył mocno po ziemi, ale nie trafił w bramkę Dolcanu.

• Tarnowski na spalonym po podaniu Piesia. Ta dwójka spisuje się jednak dzisiaj naprawdę nieźle.

• Znowu świetnie zachował się Piesio, który oddał bardzo dobry strzał głową. Golkiper Floty zdołał jednak przenieść piłkę nad poprzeczką.

• Goście bardzo czujnie w defensywie. Próbował atakować Reca, ale obrona Dolcanu sobie poradziła.

• ... Reca za Lisowskiego.

• Dwie zmiany we Flocie - Kort za Keona i...

• Wracamy do gry. Czy Flota odrobi stratę?

• Sędzia Sulikowski kończy pierwszą połowę. Dolcan prowadzi w deszczowym Świnoujściu 1:0.

• Mateusz Długołęcki ukarany żółtą kartką za ostry faul na rywalu.

• Osoliński znów próbował strzału na bramkę Sapeli, ale został zablokowany

• Rafał Grzelak dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale piłkę złapał Sapela.

• Margol przewinił w środkowej części boiska. Żółta kartka.

• Leszczyński! Świetna parada golkipera gości po strzale z bliskiej odległości Margola. Po chwili Keon dobijał, ale nie trafił w bramkę

• Kilka ostrych zagrań z obu stron. Dobrze się tego nie ogląda - czekamy na więcej składnych akcji.

• Znowu groźnie po zagraniu Piesio. Tym razem zawodnik Dolcanu uderzał celnie z rzutu wolnego. Sapela miał problemy, ale zdołał zatrzymać piłkę.

• Żółta kartka dla Stasiaka.

• Znów w polu karnym gospodarzy aktywny był Tarnowski - Sapela był jednak szybszy i przejął piłkę.

• Leszczyński dobrze interweniuje po wrzutce w pole karne.

• Nic tylko przyklasnąć! Świetna akcja ząbczan. Grzegorz Piesio "zaszalał" na prawym skrzydle i dograł idealnie wzdłuż bramki do niepilnowanego Tarnowskiego, który w tym przypadku praktycznie nie mógł nie trafić z trzech metrów do pustej bramki.

• 1:0 dla gości! Do bramki Łukasza Sapeli trafił Paweł Tarnowski!

• Kwadrans za nami - na razie bez okazji bramkowych.

• Faulowany w środku boiska Paweł Lisowski.

• Teren gry nie sprzyja piłkarzom. Po dograniu w pole karne Dolcanu w wykonaniu b] Nwaogu[/b], nierówność na murawie o mało co nie spowodowała upadku Leszczyńskiego. Golkiper gości zdołał jednak wybić piłkę.

• Pierwszy celny strzał w dzisiejszym meczu - uderzał Osoliński, ale futbolówkę złapał Sapela.

• Dobra akcja Piesia, ale jego partner z drużyny stracił piłkę w rogu boiska.

• Dzisiejsze spotkanie ogląda około tysiąca kibiców, w tym niewielka grupka fanów gości.

• Od środka rozpoczęli gospodarze.

• Zaczynamy!

• Ławka rezerwowych Dolcanu: Kryczka, Bartlewski, Klepczarek, Gołębiewski, Łuszkiewicz, Wiśniewski, Świerblewski.

• Ławka rezerwowych Floty: Skrzeszewski, Wróblewski, Kort, Kolendowicz, Siemko, Reca.

• Witamy ze Świnoujścia. Już o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie 22. kolejki pomiędzy Flotą i Dolcanem Ząbki.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA FLOTA ŚWINOUJŚCIE - DOLCAN ZĄBKI

Stomil Olsztyn - Flota Świnoujście

Dobra passa Dolcanu Ząbki trwa w najlepsze. Drużyna Dariusza Dźwigały wygrała wiosną już dwa spotkania - z Miedzią Legnica i Termaliką Bruk-Bet Nieciecza, której odebrała trzy punkty i strąciła z fotelu lidera. Ząbkowianie wyjątkowo rozgrywali także ligowy (zaległy) mecz z Widzewem Łódź, który wygrali w środę 2:1.

Rywalem Dolcanu będzie Flota Świnoujście. Ekipa Romualda Szukiełowicza wiosną zanotowała wygraną z Olimpią i porażkę z GKS-em Katowice. Obie drużyny w sobotę zagrają ze sobą po raz czternasty. Do tej pory sześć razy wygrała Flota, dwa razy padł remis, a Dolcan triumfował pięć razy. Jesienią w Ząbkach padł remis 1:1.