Flota Świnoujście 0 - 0 Olimpia Grudziądz

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec spotkania. Po mało porywającym meczu Flota remisuje z Olimpią 0:0.

• Ostatnia zmiana w spotkaniu. Kaczmarek za Cieślińskiego.

• W końcówce meczu rozpaczliwe ataki z jednej i drugiej strony. Bramkarze radzą sobie jednak z niewielkim zagrożeniem stwarzanym pod bramkami.

• Ostatnia zmiana we Flocie. Kamiński za Olszara.

• Żółta kartka dla Jasińskiego za faul.

• Flota skupia się na uderzeniach sprzed pola karnego. Ponownie Mysiak posłał jednak piłkę nad poprzeczką.

• Kolejna okazja Olimpii! Rogalski znalazł podaniem Smolińskiego, który jednak nie potrafił celnie uderzyć!

• W odpowiedzi na strzał sprzed pola karnego zdecydował się Mysiak. Piłka przeszła tuż nad poprzeczką.

• Ależ zmarnowana okazja Olimpii! Rogalski do Ruszkula, ten jednak w dogodnej sytuacji nie trafia w bramkę z kilku metrów!

• Wrzutka w pole karne Floty, ale sędzia przerwał grę po faulu na bramkarzu gospodarzy.

• Flota zaczyna odzyskiwać wigor, jednak na razie nie udało się jej jeszcze stworzyć zagrożenia.

• Marazm starał się przerwać Olszar, ale uderzył zza pola karnego bardzo niecelnie.

• W ostatnich minutach zmiany to na prawdę najciekawsze, o czym można pisać. Tempo gry się ślimaczy, Flota jest wyraźnie podłamana zmarnowanym karnym, a Olimpia nie potrafi tego wykorzystać.

• Smoliński zmienia Kowalczyka, Obu zespołom zostało po jednej zmianie.

• I kolejna zmiana w spotkaniu. Mysiak za Sołowieja.

• Roberta Szczota zmienia Suchocki

• Ależ pech Floty! Bodziony trafia z 11 metrów w poprzeczkę!

• Rzut karny dla Floty po zagraniu ręką Łabędzkiego!

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. We Flocie za Hoska wchodzi Arifović.

• Trzecia żółta kartka w spotkaniu, tym razem ukarany Robert Szczot.

• Początek drugiej połowy spotkania równie spokojny, co końcówka pierwszej części. Sporo strat i gra w środkowej strefie boiska.

• Początek drugiej połowy!

• Niewiele działo się w ostatnich minutach pierwszej połowy. Sędzia po doliczeniu minuty kończy pierwszą połowę.

• Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Tempo gry znowu spadło.

• Co za okazję zmarnował teraz Olszar! Dostał idealną piłkę kilka metrów od bramki i nie zdołał trafić do siatki. Piłka o niewiele minęła słupek!

• Kolejna kartka, tym razem dla Bielawskiego, za faul.

• Olszar przyaktorzył w polu karnym Olimpii i za próbę wymuszenia karnego zobaczył żółtą kartkę.

• Ależ okazja Hoska, który wyszedł sam na sam z wracającym dziś do bramki Olimpii Wróblem, który świetnie obronił nogami!

• Szczot ucierpiał w starciu w środkowej strefie boiska. Po chwili był już jednak gotów do gry.

• Wyraźnie spadło tempo spotkania w ostatnich minutach. Niewiele dzieje się na boisku, do tego sporo niedokładności w zagraniach piłkarzy.

• Po starciu z rywalem poturbowany leżał przez dłuższą chwilę na boisku Olszar.

• Rzut rożny dla Olimpii po indywidualnej akcji Cieślińskiego.

• Powalczył o piłkę w ataku Kowalczyk, odzyskał ją i uderzył korzystając z okazji, ale na posterunku był bramkarz Floty.

• Tym razem stały fragment z drugiej strony boiska. Z rzutu wolnego przymierzył Ruszkul i pomylił się nieznacznie.

• Z 30 metrów z rzutu wolnego uderzył Bodziony, jednak zrobił to niecelnie.

• Atakuje Olimpia, jednak na razie dośrodkowania w pole karne Floty nie przynoszą żadnych korzyści gościom.

• Tym razem dośrodkowanie Ruszkula dotarło do Kowalczyka, który jednak głową uderzył po złej stronie słupka!

• Rzut wolny dla Olimpii po faulu na Szczocie. Dośrodkował Ruszkul, ale rywale wybili piłkę na rzut rożny.

• Coraz śmielej zaczynają sobie poczynać gospodarze. Szczególnie aktywny jest Hosek, ale doskonale radzi sobie z nim Bućko, który jest na razie wyróżniającą się postacią defensywy Olimpii.

• Groźna akcja Floty zatrzymana przez Pitera-Bućko.

• Groźna akcja Olimpii i uderzenie Rogalskiego minimalnie minęło bramkę Floty!

• Olimpia stara się założyć wysoki pressing, co utrudnia rozgrywanie piłki gospodarzom. Udało się jednak przedrzeć z piłką Jasińskiemu, jednak z jego wrzutką w pole karne poradzili sobie defensorzy gości.

• Kolejny atak gości, jednak po dośrodkowaniu z lewej strony w pole karne, piłkę zdołał wybić Jasiński.

• Pierwsza minuta i już pierwsza okazja dla Olimpii. Po wrzutce z rzutu wolnego niecelnie głową uderzył jednak Kowalczyk.

• Początek meczu. Od środka piłkarze Olimpii.

• Gospodarze grają dzisiaj w tradycyjnych biało-niebieskich kompletach, goście na zielono-biało.

• Piłkarze zeszli już z rozgrzewki, za kilka minut początek spotkania.

• - Dla nas jest to bardzo ważny mecz, musimy przełamać passę porażek - mówi trener Floty Bogusław Baniak

• Rezerwowi Floty: Szymon Gąsiński, Klimas Gusocenko, Nenad Erić, Sebastian Kamiński, Maciej Mysiak i Jakub Pułka Rezerwowi Olimpii: Daniel Osiecki, Robert Pisarczuk, Marcin Staniek, Adam Banasiak, Konrad Kaczmarek i Marcin Smoliński

• Na murawie trwa właśnie rozgrzewka obu zespołów. My tymczasem poznaliśmy już wyjściowe jedenastki Floty i Olimpii.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania 27. kolejki I ligi pomiędzy Flotą Świnoujście a Olimpią Grudziądz.