Flota Świnoujście 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz

Flota Świnoujście

2

Sandecja Nowy Sącz

0

• Koniec meczu w Świnoujściu! Flota wygrała z Sandecją 2:0. W tabeli gospodarze są 7. miejscu, a goście na 14.

• Sebastian Zalepa za Arkadiusza Recę

• Michał Stasiak

• Rafał Grzelak musiał strzelić gola na 3:0, ale źle wykończył akcję i jego uderzenie zatrzymał Kozioł!

• Kort tyle co wszedł na boisku i zaliczył asystę. Dograł piłkę do Nwaogu, a ten trafił do bramki

• Gooool! Flota wygrywa już po 2:0 po bramce Charlsea Nwaogu!

• Dawid Kort za Pawła Lisowskiego

• Szczepański strzelał z dystansu, ale nad bramką Floty

• W zespole gości aktywny jest Traore. Na tego zawodnika muszą uważać gospodarze. Co prawda na razie snajper Sandecji nie potrafi ograć defensywy Floty, ale w każdej chwili może błysnąć skutecznością

• Grzeszczyk strzelił z okolic linii pola karnego, pomylił się, ale niewiele

• Początek drugiej połowy taki sam jak pierwsza połowa. Flota atakuje, gospodarze liczą przede wszystkim na Nwaogu, ale napastnik po przerwie nie potrafi dojść do dobrej sytuacji strzeleckiej

• W przerwie jedna zmiana. Mateusz Bartków za Dawida Szufryna

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Flota wygrywa 1:0 z Sandecją, ale powinna prowadzić wyżej

• Mógł wyrównać Traore, ale jego strzał głową był niecelny

• Gospodarze atakowali, zmarnowali karnego, ale wreszcie osiągnęli swój cel i prowadzą. Teraz powinno im się grać łatwiej. Zobaczymy czy w drugiej połowie zmienią nastawienie wycofają się, czekając na to co zrobią goście

• Nie wytrzymali naporu Floty goście. Tym razem Kozioł już nie uratował swojego zespołu. Cienciała wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wpakował piłkę do bramki

• Gooooool! Flota prowadzi 1:0 po golu Sławomira Cienciały!

• Dawid Szufryn - za faul

• I ponownie Kozioł! Strzelał głową Reca, ale golkiper Sandecji znowu skutecznie broni. Niesamowity mecz golkipera z Nowego Sącza

• A Marek Kozioł dalej swoje! Tym razem zatrzymał w doskonałej sytuacji Nwaogu

• W ostatnich minutach problemy w ofensywie mają też gospodarze. Nie potrafią trafić w bramkę Sandecji

• Sandecja spróbowała stworzyć coś w ataku, ale wyszło to słabo. Zawalił akcję... Kamil Słaby

• W ciężkiej sytuacji są przyjezdni, którzy od początku meczu dali się zdominować i tylko swojemu bramkarzowi zawdzięczają to, że nie przegrywają. Sandecja jak najszybciej musi się pozbierać, bo inaczej, Flota prędzej czy później strzelili pierwszego gola

• Marek Kozioł znowu lepszy od gospodarzy! Tym razem sparował strzał z bliska Cienciały i raz jeszcze uratował Sandecję przed stratą gola

• Daniel Brud marnuje karnego! Uderzył źle i Kozioł odbił piłkę!

• Muszą goście uważać w obronie, bo Flota chce jak najszybciej strzelić pierwszego gola. Próbował głową Cienciała, ale nie trafił w bramkę

• Goście na początku meczu nie mają zamiaru rzucać się na gospodarzy. Postawili na spokojną i ostrożną grę, nakierowaną na zachowanie czystego konta. Jako pierwszy swoich sił w zespole Sandecji spróbował Grzeszczyk, ale jego uderzenie obronił Brljak

• Odważnie zaczęli gospodarze, ale mimo prób, nie potrafili na razie zatrudnić Kozioła w bramce

• Rafał Grzelak tak uderzył z rzutu wolnego, że zamiast w bramkę, trafił w kolegę z zespołu

• Mogli gospodarze rozpocząć fantastycznie ten mecz, ale Nwaogu nie wykorzystał doskonałej sytuacji po kontrze. Nie trafił nawet w bramkę!