Flota Świnoujście

1

Zagłębie Lubin

2

• Po kornerze dla Floty Guldan zablokował uderzenie rywala. Po chwili sędzia zakończył mecz. Zagłębie wygrało w Świnoujściu 2:1.

• Rzut wolny dla Floty. Brljak pędzi pod bramkę Zagłębia!

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Rakowski opuszcza boisko, za niego Kowalski-Haberek.

• U gości Janoszka zmienia Krzysztofa Piątka.

• Erić wchodzi za Zalepę.

• Zagłębie znów gra nieźle w ofensywie. Rakowski ruszył do przodu, ale po jego podaniu na spalonym znalazł się Przybecki.

• Zmiana w ekipie gospodarzy - Dawid Retlewski za Daniela Bruda.

• Błysnął teraz Piątek, który ruszył z piłką, minął dwóch zawodników i podał do Przybeckiego. Ten uderzył na bramkę rywali, ale Brljak zdołał skutecznie interweniować.

• Spalił teraz Daniel Brud. Piłka dla Zagłębia.

• Jach skutecznie przerwał akcję świnoujścian na prawej stronie boiska.

• Do końca spotkania został jeszcze kwadrans. Flota nie tworzy już tak groźnych sytuacji jak pod koniec pierwszej połowy, czy na początku drugiej.

• Będzie kolejny rzut rożny dla Floty. Czy świnoujścianie doprowadzą w tym meczu do remisu?

• Boisko opuszcza Dawid Kort. Za niego Arkadiusz Reca.

• W końcu skontrować spróbowało Zagłębie. Michał Stasiak bardzo skutecznie zatrzymał jednak Krzysztofa Piątka.

• Potężnie uderzył Łukasz Sołowiej. Piłka całkiem nieznacznie, ale jednak minęła bramkę Zagłębia.

• Flota nie ustaje w ofensywnych zapędach, ale pod bramką Forenca już nie jest tak groźnie jak jeszcze kilka minut temu.

• Miłosz Przybecki zmienia Arkadiusza Woźniaka.

• Żółta kartka dla Rakowskiego.

• Po rzucie rożnym znowu niewiele brakowało, żeby Flota wyrównała! Broni Forenc!

• Po rzucie wolnym Floty futbolówkę wybił Jarosław Kubicki. Po chwili jednak głową strzelał Michał Stasiak - niecelnie.

• Flota ciągle atakuje. Tosik zdołał jednak przerwać akcję rywali.

• Teraz z daleka próbował Rafał Grzelak - mimo rykoszetu Forenc radzi sobie z uderzeniem gracza Floty.

• Znowu atakują świnoujścianie - i to jak! Paweł Lisowski uderzył w poprzeczkę!

• Od początku Flota ofensywnie usposobiona. Dobrze interweniował jednak Forenc.

• Obie drużyny bez zmian.

• Wracamy do gry!

• Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi w Świnoujściu 2:1.

• Olszar strzela po rękach Ferenca w słupek! Mógł być remis!

• Sędzia doliczył minutę.

• Krzysztof Piątek przepuścił piłkę w polu karnym rywali i niewiele zabrakło, by Woźniak przejął futbolówkę. Skutecznie interweniował jednak Stasiak.

• Olszar leży w polu karnym Zagłębia, ale nie ma karnego.

• Żółta kartka dla Guldana za faul na rywalu.

• Olszar świetnie znalazł się w "szesnastce" Zagłębia i uderzył płasko nie dając szans Forencowi.

• Olszar! Jest gol kontaktowy! Flota wraca do gry!

• Zagłębie trochę zwolniło i Flota coraz częściej gości pod bramką Forenca. Golkiper "Miedziowych" pewnie łapie jednak piłkę po dośrodkowaniu jednego z rywali.

• Znowu niebezpiecznie w "szesnastce" Zagłębia. Ostatecznie defensywa gości poradziła sobie wybijając piłkę poza pole karne. Ucierpiał jednak Woźniak.

• Teraz Flota zdołała groźnie skontrować, ale Dorde Cotra wyprzedził wbiegającego w pole karne zawodnika gospodarzy. Było niebezpiecznie.

• Flota nie bardzo wie jak poradzić sobie w tej trudnej sytuacji. Gracze Tomasza Kafarskiego niekiedy muszą uciekać się do fauli. Łukasz Sołowiej poturbował teraz Piątka.

• Zagłębie nie ma zamiaru zwalniać. "Miedziowi" cały czas w ofensywie.

• Tosik wrzucił futbolówkę z boku boiska w "szesnastkę" gospodarzy. Piłka poleciała jednak w taki sposób, że wpadła do bramki zaskakując Brljaka! Zagłębie prowadzi już dwoma golami!

• 2:0 dla Zagłębia! Tosik! Co za gol!

• Teraz z ofensywnej strony pokazał się Tosik, ale obrońcy Floty skutecznie przerwali zapędy pomocnika Zagłębia.

• Na razie Flota wygląda dosyć słabo. Wydaje się, że Zagłębie kontroluje mecz.

• Guldan i Tosik umiejętnie przerwali akcję Floty i ruszyli z szybkim atakiem na bramkę Brljaka. Piłka trafiła do Woźniaka, który strzałem z linii pola karnego dał prowadzenie Zagłębiu.

• Woźniak szybko zrehabilitował się za nieudane wykonanie rzutu wolnego! Gol dla Zagłębia!

• Wydawało się, że może być groźnie, bo na 20. metrze od bramki Darko Brljaka piłkę ustawił Arkadiusz Woźniak. Napastnik Zagłębia uderzył jednak bardzo niecelnie.

• Teraz znów nieźle w ofensywie pokazało się Zagłębie. Szybki atak gości zdołali jednak przerwać defensorzy Floty. Po chwili Miedziowi spróbowali zaatakować ponownie - tym razem drugą stroną boiska. Rakowski popsuł jednak akcję niecelnie zagrywając głową.

• Teraz uważnie w defensywie zagrał Jarosław Jach, który przejął groźne podanie jednego z zawodników Floty.

• Flota próbowała odpowiedzieć na ofensywne zapędy gości. Dobrze interweniował jednak Adrian Rakowski, który przerwał akcję świnoujścian.

• Goście przeważają w pierwszych fragmentach. Krzysztof Piątek bliski był przejęcia dobrego podania partnera pod polem karnym Floty. Ostatecznie nie udało się.

• Pierwsze ofensywnie zaczęło Zagłębie. Gospodarze skutecznie jednak w obronie.

• Czas - start! Gramy!

• Przed sezonem Flota nie była pewna czy przystąpi w ogóle do sezonu. Do dzisiaj w klubowej kasie pustki, ale mimo wszystko drużyna gra i wygrywa. Czy jest w stanie pokonać dziś jednego z głównych kandydatów do awansu do Ekstraklasy?

• Rezerwowi Zagłębia: Smołuch, Oleksy, Jagiełło, Janoszka, Przybecki, Błąd, Kowalski-Haberek

• Rezerwowi Floty: Skrzeszewski, Marynowski, Erić, Jasiczak, Reca, Retlewski, Arifović

• Zachęcamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego spotkania: Świnoujścianie bronią Twierdzy Uznam

• Witamy na meczu 18. kolejki 1. ligi, w którym Flota Świnoujście zmierzy się z Zagłębie Lubin.