GKS Bełchatów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice

2

Chojniczanka Chojnice

1

• Za wspólnie spędzony czas i poświęconą uwagę dziękuję Państwu Sylwia Broszęcka. Nie obyło się bez kilku absorbujących problemów technicznych za co ogromnie przepraszamy. Zapraszamy na śledzenie kolejnych relacji live w serwisie Ekstraklasa.net

• Po emocjonującym meczu oraz kontrowersyjnej końcówce GKS Bełchatów odnotowuje pierwsze zwycięstwo w 1 lidze, Chojniczance nie udało się odczarować bramki Macieja Krakowiaka !

• Sędzia zakończył właśnie spotkanie.

• Zgarda otrzymuje czerwoną kartkę

• Dorzucamy kartonik dla Zawistowskiego

• Kolejna żółta kartka dla Lisowskiego i w konsekwencji czerwona, piłkarz opuszcza boisko !

• GOOOOOOOOL, Patryk Rachwał Strzelcem bramki !

• Kolejny faul przy linii bocznej boiska, na ziemię padł Patryk Rachwał , żółta kartka dla Mrozika

• Emocjonujące spotkanie mamy dzisiaj w Belchatowie, bilans żółtych kartek, przeprowadzanych zmian, a przede wszystkim ogromnych błędów sędziego mówi sam za siebie !

• Za Kosakiewicza wchodzi Girschok

• I dla wyrównania, żółty kartonik dla Lisowskiego

• Kolejna kartka na koncie Bełchatowian, to już szósta w tym spotkaniu

• GOOOOL, Bartosiak strzelcem bramki !

• Po rzucie karnym Bartosiak wyrównuje wynik !

• Wroński do Stanisławskiego, niestety ten nie trafia do bramki

• Faul na Stanisławskim, sędzia nie odgwizduje ewidentnie należącego się rzutu karnego !

• Na boisku witamy Jakuba Mrozika

• Wracamy z relacją po przymusowej przerwie, piłkarze Chojniczanki wzięli sobie za cel nasze stanowisko i z hukiem wybili piłkę w naszym kierunku

• Coś żółto dzisiaj w Bełchatowie, kolejna karta wędruje do Cverny

• Bartłomiej Bartosiak ukarany żółtą kartką.

• Żołta kartka dla Lukasa Klemenza

• Rybski przyjął piłkę po podaniu Lisowskiego z rzutu wolnego i z dość bliskiej odległości pokonał golkipera bełchatowskiego klubu.

• GOOOOL! ANDRZEJ RYBSKI!

• Żołta kartka dla schodzącego z boiska Serafina

• Zmiana w drużynie GKS-u Bełchatów, witamy na boisku debiutującego Hieronima Gierszewskiego

• Ostre wejście tuż przy lini, faulowany Kieruzel

• Już na początku drugiej połowy w grę Chojniczanki wkrada się chaos, nie mogą poradzić sobie dziś z świetną obroną GKS-u

• Piłkarze wbiegają na murawę, rozpoczynamy drugą połowę meczu. Rozpoczyna Rybski

• Już za chwilę rozpoczynamy drugą połowę spotkania. Jak na razie zdecydowanie lepiej radzą sobie Bełchatowianie, Chojniczanie próbowali otrząsnąć się pod koniec pierwszej połowy, zabrakło czasu. Obie drużyny mają ogromny apetyt na gola, oby druga połowa owocowała w ciekawe sytuacje, a przede wszystkim w strzelane bramki!

• Faul Lisowskiego, rzut wolny dla gospodarzy

• Dośrodkowanie Wrońskiego, Bartosiak znów bliski strzelenia bramki !

• Już od pierwszej minuty, gospodarze pod bramką Chojniczanki

• Pierwszy gwizdek sędziego, spotkanie rozpoczynają gospodarze!

• W pierwszej kolejce zespół z Bełchatowa zanotował porażkę na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn, Chojniczanka zaś zgodnie podzieliła się punktem w meczu wyjazdowym z Miedzią Legnica.

• Sędzią głównym dzisiejszego spotkania jest Marcin Szczerbowicz.

• Historia rozgrywanych spotkań tych drużyn jest dosyć krótka. Dzisiejszy mecz będzie czwartym rozgrywanym przez GKS i Chojniczankę. Dotychczas w trzech spotkaniach, dwukrotnie triumfowali Bełchatowianie, a ostatni mecz zakończył się remisem. Czy Chojniczance uda się po raz pierwszy zdobyć komplet punktów w meczu z Bełchatowem przekonamy się już niebawem.

• Rezerwowi GKS Bełchatów - Paweł Lenarcik, Krystian Stolarczyk, Marcin Flis, Mateusz Szymorek, Szymon Zgarda, Paweł Zięba, Hieronim Gierszewski

Chojniczanka - Michał Dumieński, Przemysław Czerwiński, Paul Grischok, Rafał Majtyka, Jakub Mrozik, Bartłomiej Niedziela

• Witamy bardzo gorąco ze stadionu w Bełchatowie. Już za niespełna pół godziny rozpocznie się spotkanie rozgrywane pomiędzy GKS-em Bełchatów, a Chojniczanką Chojnice. Zapraszamy do śledzenia relacji, a już za moment poznamy składy wyjściowe obu drużyn.

• GKS Bełchatów - Chojniczanka Chojnice LIVE!

ZAPOWIEDŹ: Dla kogo pierwsze zwycięstwo w sezonie?

W meczu 2. kolejki 1. ligi GKS Bełchatów zmierzy się z Chojniczanką Chojnice. Obie drużyny powalczą dziś o pierwsze zwycięstwo w sezonie, bowiem przed tygodniem "Brunatni" przegrali ze Stomilem Olsztyn, a zespół Mariusza Pawlaka zremisował z Miedzią.