GKS Bełchatów

1

Dolcan Ząbki

1

• Koniec spotkania! GKS Bełchatów podzielił się punktami z Dolcanem Ząbki, remisując 1:1! To było całkiem interesujące spotkanie.

• Co za szansa Krzywickiego! To powinno być 2:1! A jednak nieeeeee. Na róg wybija Krakowiak.

• Pozostało parę minut, ale żadna z drużyna na razie nie potrafi wyprowadzić decydującego ciosu.

• Za Zgardę wchodzi Zięba. Bełchatów jeszcze zaatakuje?

• Flaszka za Gierszewskiego.

• Znowu strzela Krzywicki! Broni jednak Krakowiak.

• Sapała zmienia zmęczonego Calderona.

• Zdaje się, że nie odnotowaliśmy kartki dla Sawali. A była. Rzeczywiście była!

• Faul za faulem... Sędzia znowu sięga po kartonik. Dla Rachwała.

• Oczywiście kartkę dostał wcześniej Kuban, a nie drugą Cverna.

• Dolcan poczuł krew! Tym razem szczęścia spróbował Bajdur. Przegrał jednak pojedynek z Krakowiakiem!

• Kolejna kartka. Dla Michalskiego.

• Od razu reaguje trener Ulatowski. Za Bartosiaka wszedł Wroński.

• GOOOOOOOOOOOL! 1:1! Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. No i się zemściły. Do remisu doprowadził właśnie zmiennik Krzywicki!

• Stanisławski! No nie, nie jest to dzień tego zawodnika. Druga szansa na gola i znowu zmarnowana.

• Bełchatów solidnie pracuje na drugą bramkę. Blisko tego był duet Gierszewski - Bartosiak. Ostatecznie jednak piłka wylądowała w rękach Kryczki.

• Kartka za kartką... Tym razem dla Flisa.

• Żadnej okazji nie miał dziś Gołębiewski, dlatego już opuścił boisko. W jego miejsce wszedł ulubieniec internautów, a kiedyś samego Leo Beenhakkera, czyli Krzywicki.

• No nie ma co ukrywać, Bełchatów powinien prowadzić 2:0. Tymczasem kartkę otrzymał Sawala.

• Znowu okazję miał Gierszewski! Tym razem górą jednak bramkarz z Ząbek!

• Rozpoczęła się druga część spotkania. Od środka goście.

• Gdy wydawało się, że żadna ze stron już przed przerwą nie zdąży przeprowadzić bramkowej akcji, to wtedy ruszył Gierwszewski, zawodnik wypożyczony z Lechii Gdańsk, i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie skierował piłkę do szatni. Czekamy na drugą część, pierwsza właśnie dobiegła końca.

• GOOOOOOOOOOOOOOOL! No i proszę! Mamy trafienie do szatni. Autorem Gierszewski, Bełchatów na prowadzeniu!

• Tempo i widowiskowość meczu znowu siadły.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukarany został nią Cverna.

• Gospodarze czują się coraz pewniej. Tym razem próbował Bartosiak. Też obok.

• Kibice z Ząbek:

• Stanisłaaaaawski i nie ma gola! Ładnie kopnął, ale nad poprzeczką. Minimalnie.

• Nudy, nudy i jeszcze razy nudy. Odnotujemy wobec tego przerwę na uzupełnienie płynów...

• Do głosu zaczyna dochodzić Bełchatów. Gierszewski, a więc piłkarz wypożyczony z Lechii Gdańsk, był bliski oddania strzału w polu karnym

• Calderon kopnął z wolnego - niecelnie. Okazja była przednia, bo piłkę ustawił na 18 metrze.

• Póki co lepiej wygląda Dolcan, lecz z jego przewagi nic konkretnego nie wynika.

• Na razie widowisko nie porywa. Gra toczy się głównie w środka pola. Trwa tzw. "badanie się" z obu stron

• Pierwszy strzał w tym meczu. Próbował Kądzior. Niecelnie

• Zaczęli Od środka gospodarze.

• Bełchatów bardzo chciałby wygrać drugi raz z rzędu. Zadanie ma jednak wyjątkowo trudne. Przyjdzie mu się mierzyć z zespołem, który jeszcze nie przegrał. Najpierw rozgromił Pogoń Siedlce (4:0), potem zremisował z Miedzią Legnica (1:1).

• Jak na pierwszą ligę to mamy całkiem niezłą frekwencję. Na trybunach zasiada półtora tysiąca widzów

• Za dziesięć minut usłyszymy pierwszy gwizdek w meczu. Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów.

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA GKS BEŁCHATÓW - DOLCAN ZĄBKI

Dolcan Ząbki, który jest aktualnym liderem pierwszoligowych rozgrywek w sobotę zagra z GKS-em Bełchatów. Spadkowicz Ekstraklasy po porażce na inauguracje sezonu ze Stomilem podniósł się z kolan i najpierw wygrał ligowe starcie z Chojniczanką, a w środę pokonał Bytovię w Pucharze Polski.

Drużyna Dariusza Dźwigały z pewnością ma apetyt na wywiezienie z Bełchatowa trzech punktów i zachowania pozycji lidera. Motywująca na drużynę z Ząbek może podziałać wtorkowa porażką z Cracovią i odpadnięcie z Pucharu Polski.