3

Flota Świnoujście

0

• Koniec tego spotkania. GKS pewnie zwyciężył z Flotą i jest bliski powrotu do Ekstraklasy.

• GOOOOOOL! 3:0 dla GKS-U! Świetnie wyprowadzona kontra! Prokić zagrał do Wrońskiego, a ten - po rykoszecie - trafił do siatki.

• Mamy wcześniej zapowiadaną zmianę. Na ostatnie sekundy wchodzi Andreja Prokić.

• Arbiter doliczył trzy minuty. Szykuje nam się jeszcze jedna zmiana.

• Damian Szymański pojawił się na ławce, a w jego miejsce Witasik.

• Michał Mak oddaje groźny strzał z 16. metrów, ale dobrze w bramce Brljak.

• Opałacz z rzutu wolnego, piłka bardzo długo leciała, ale bardzo dobra interwencja Malarza.

• Za wysoko uniósł nogę Kamiński i arbiter odgwizduje przewinienie.

• Trzecia zmiana w drużynie gości. Boisku opuścił Sebastian Obszar, w jego miejsce Petr Hosek.

• Zalepa przez przypadek znalazł się w pozycji strzeleckiej, ale Malarz "złapał piłkę w zęby".

• Na zdobyciu kontaktowego gola bardziej zależy gościom. To oni są aktywniejsi w akcjach ofensywnych, ale póki co - wszystkie ataki są bezskuteczne.

• Oddają futbolówkę piłkarze Floty. Bramkarz GKS-u może kontynuować grę.

• Arkadiusz Malarz ucierpiał w sytuacji podbramkowej i wybił piłkę na aut.

• Po rzucie rożnym Olszar uderzył głową, akcję zamykał jeszcze Zalepa, ale nie zdążył do niej zawodnik Floty. Było bardzo groźnie pod bramką Akadiusza malarza.

• Mateusz Mak przerywa szybką kontrę Floty, za co zostaje ukarany żółtą kartką.

• Zagranie ręką Opałacza. Od rzutu wolnego rozpoczną zawodnicy GKS-u.

• Druga zmiana trenera Kafarskiego. Jakub Pułka w miejsce Radosława Jasińskiego.

• Okres beznadziejnej gry obu drużyn. Na murawie nudno, bramkarze bezrobotni.

• Wroński faulował Stasiaka. Od rzutu wolnego rozpocznie Flota.

• Schodzi również Bartłomiej Bartosiak. Na boisku zameldował się Łukasz Wroński.

• Pierwsza zmiana.Kamiński w miejsce Kolendowicza.

• Będzie niebezpiecznie. Bodziony faulowany przed bramką Malarza.

• Uspokoiło się tempo drugiej połowy. Na początku groźnie zaatakowali goście, ale kilka minut wcześniej to Późniak mógł trafić do siatki.

• Kamil Poźniak przyjął piłkę na 11. metrze, uderzył bez zastanowienia, ale futbolówka minimalnie obok słupka. To mogła być trzecia bramka gospodarzy.

• Kolendowicz wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

• Zagrożenie pod bramką Malarza. Rzut wolny Floty.

• Przenieśliśmy się pod bramkę malarza, gdzie swoje okazje mieli zawodnicy Floty, jednak żaden z piłkarzy nie zagroził poważnie bramce golkipera GKS-u Bełchatów.

• W pojedynku główkowym ucierpiał jeden z zawodników, ale może on kontynuować grę.

• Rozpoczęła się właśnie druga połowa spotkania.

• Spójrzmy na to, co dzieje się na innych boiskach. Chojniczanka remisuje bezbramkowo z Arką Gdynią. 0:0 jest także w Tychach.

• Koniec pierwszej połowy. Po dwóch bramkach Bartosiaka, GKS prowadzi z Flotą 2:0.

• Michał Mak uderza z dwudziestu metrów, jednak pewnie interweniował golkiper świnoujścian.

• Dwie minuty "dorzucił" Wojciech Krztoń.

• Niepotrzebny faul Basty przed polem karnym. Będzie szansa dla Floty.

• Ciekawy sposób na rozegranie rzutu wolnego wymyślili zawodnicy Floty. Było groźnie pod bramką Malarza, jednak wyjaśniają obrońcy "Gieksy".

• Śpiączka uderzał z dużej odległości, ale Malarz zachował stoicki spokój i odprowadził piłkę wzrokiem.

• Leży na boisku Bartłomiej Bartosiak, który ucierpiał w starciu z zawodnikiem Floty.

• 2:0! Dwie bramki w odstępie kilku minut! Mateusz Mak idealnie przedarł się prawą stroną i idealnie dograł do wbiegającego Bartłomieja Bartosiaka.

• Faul Śpiączki w polu karnym GKS-u.

• GOOOOOL! 1:0! Katastrofalny błąd Brljaka, który podał futbolówkę wprost pod nogi Bartłomieja Bartosiak, a ten wykorzystał złe zagranie golkipera gości.

• Żółtą karną ukarany golkiper Floty, Darko Brljak.

• Oddelegowany na trybuny został masażysta Floty.

• Basta w pole karne z rzutu rożnego, piłka przeszła obrońców Floty, ale nie wykorzystali tego gospodarze.

• Zrobiło się nudno na stadionie przy ul. Sportowej w Bełchatowie. Sporo chaosu, dużo błędów i mało podbramkowych sytuacji.

• Zamieszanie w polu karnym Brljaka. Dośrodkowywał Mak, ale piłka wcześniej opuściła boisko i od bramki grę wznowi bramkarz gości.

• Uderzał Szymański, ale strzał zablokowany przez defensora Floty. Tylko rzut rożny.

• Mak dobrze zagrywał do Bartosiaka, ale piłka w dłoniach Darko Brljaka. Najlepsza szansa gospodarzy.

• Alexis Norambuena podcięty przez Dariusza Śpiączkę i rzut wolny.

• Dobre zagranie w kierunku Mateusza Maka, ale piłkarz GKS-u zatrzymany.

• Mokwa leży na boisku. Mak wybił na aut.

• Bardzo ostrym pressingiem gra dziś GKS Bełchatów. Pytanie tylko: "Czy zawodnicy są przygotowani fizycznie na tak szybkie tempo przez całe spotkanie?"

• Faulowany Maciej Wilusz.

• Kilka podań z pierwszej piłki, ale pomylił się Kolendowicz.

• Kolejne długie zagranie pod bramkę golkipera gości, jednak drugi raz niedokładnie.

• Wilusz zagrywał pod kole karne Floty, ale pierwsza interwencja Darko Brljaka.

• No i rozpoczęli!

• Zawodnicy już zaprezentowali się na boisku. Za kilka minut rozpoczniemy to spotkanie. GKS czy Flota? Ekstraklasa czy I liga?

• Tymczasem rezerwy Floty: Szymon Gąsiński, Maciej Mysiak, Łukasz Sołowiej, Piotr Kieruzel, Jakub Pułka, Sebastian Kamiński, Petr Hošek.

• Przedstawmy ławki rezerwowe obu zespołów. Najpierw gospodarze: Damian Podleśny, Marcin Flis, Piotr Witasik, Andreja Prokić, Łukasz Wroński, Hristijan Kirovski, Daniils Turkovs.

• GKS Bełchatów oczywiście walczy o awans, natomiast Flota nie jest jeszcze pewna utrzymania. Te czynniki powodują, że spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie.

• Goście bez Rafała Grzelaka i Ensara Arifovicia. Zawodnicy nie zagrają z powodu nadmiaru żółtych kartek.

• Kamil Kiereś nie mógł dzisiaj skorzystać z Grzegorza Barana, Michała Renusza i Szymona Sawali, którzy pauzują za kartki. Przypomnijmy, że zabraknie Kamila Wacławczyka, który z powodu kontuzji nie zagra do końca sezonu.

• Ensar Arifović, zawodnik Floty Świnoujście, opisuje dzisiejszego rywala "Wyspiarzy) (źródło: mksflota.swinoujscie.pl):

Według mnie jest to drużyna ekstraklasowa. Po wielu latach spadła do I ligi, ale pozostał praktycznie cały zespół wraz z trenerem. Tam jest wszystko poukładane, i finansowo, i sportowo. Zespół też jest solidny, od samego początku jest głównym kandydatem do awansu i myślę że awansuje na pewno. Zawodników też ma dobrych i bardzo mocną obroną i braćmi Makami. Mecz na pewno będzie bardzo ciekawy.
  • Zupełnie inne nastroje w Świnoujściu. Flota nie straciła bramki od trzech meczów, wygrywając dwa z nich.

• GKS Bełchatów ostatnio prezentuje się nie najlepiej. Podopieczni Kamila Kieresia przegrali ostatnie trzy spotkania i mają tylko trzy punkty przewagi nad 3. Dolcanem.

• Witam wszystkich czytelników i zapraszam na relację live z meczu GKS Bełchatów - Flota Świnoujście. Przed meczem przedstawię niezbędne informacje, dotyczące tego spotkania. Serdecznie zapraszam do śledzenia.